FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
25.03.2018 Praha 2012
25.03.2018 Praha 2006
18.03.2018 Praha 2008
18.03.2018 Praha 2011
11.03.2018 Praha 2009
NOVÉ TURNAJE - SVK
18.02.2018 Detva 2008
27.01.2018 Detva 2007
06.01.2018 Detva 2004
20.01.2018 Partizánske dorost
20.01.2018 Liptovský Mikuláš 2010
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
09.06.2018 Miklavz (SLO) 2011
26. - 29.08.2018 Siófok (HUN) 2010
26. - 29.08.2018 Siófok (HUN) 2009
26. - 29.08.2018 Siófok (HUN) 2008
26. - 29.08.2018 Siófok (HUN) 2007
 

Únorové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
01. - 04.02.2018 slovensko Prešov 2010 5+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2005 4+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2003 4+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Zbuzany 2007 4+1 UMT
03.02.2018 ceska republika Hradec Králové 2005 (dívky) 4+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Hradec Králové
2003 (dívky)
4+1 palubovka
04.02.2018 ceska republika Krupka 2003 4+1 palubovka
04.02.2018 ceska republika Černošice 2005 4+1 palubovka
04.02.2018 ceska republika Žďár nad Sázavou 2005 4+1 palubovka
04.02.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
04.02.2018 ceska republika Hradec Králové 1999 4+1 palubovka
04.02.2018 ceska republika Milovice 2011 4+1 UMT
10.02.2018 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Zbuzany 2010 5+1 UMT
10.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2006 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Chrudim 2011 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Nezamyslice 2009 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Zákupy 2005 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Zákupy 2001 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2011 3+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2011 3+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Hradec Králové 2009 (dívky) 5+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Hradec Králové 2007 (dívky) 5+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Krupka 2008 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Praha 2011 5+1 UMT
11.02.2018 ceska republika Zbuzany 2007 4+1 UMT
11.02.2018 ceska republika Příbram 2009 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2007 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Zákupy 2007 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Zákupy 2009 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Hradec Králové 2005 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
11.02.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
11.02.2018 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
11.02.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
17.02.2018 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
17.02.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
17.02.2018 ceska republika Zbuzany 2007 4+1 UMT
17.02.2018 ceska republika Jesenice 2007 4+1 palubovka
17.02.2018 ceska republika Milovice 2006 4+1 UMT
17.02.2018 ceska republika Milovice 2011 4+1 UMT
18.02.2018 ceska republika Černošice 2010 4+1 palubovka
18.02.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
18.02.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
18.02.2018 ceska republika Praha 2007 4+1 UMT
18.02.2018 ceska republika Praha 2007 4+1 UMT
18.02.2018 ceska republika Jesenice 2006 4+1 palubovka
18.02.2018 slovensko Detva 2008 4+1 palubovka
18.02.2018 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
18.02.2018 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
24.02.2018 ceska republika Odolená Voda 2010 5+1 UMT
24.02.2018 ceska republika Odolená Voda 2010 5+1 UMT
24.02.2018 ceska republika Zbuzany 2007 4+1 UMT
24.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
24.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2007 4+1 palubovka
24.02.2018 ceska republika Jesenice 2009 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Krupka 2009 5+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Pardubice 2009 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Odolená Voda 2011 5+1 UMT
25.02.2018 ceska republika Jesenice 2008 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2011 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Heřmanův Městec 2011 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Praha 2008 5+1 UMT
25.02.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT