FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
06.01.2019 Hustopeče 2004
24.11.2018 Dambořice 2006
20.01.2019 Kutná Hora 2004
18.11.2018 Šumperk 2010
24.11.2018 Šumperk 2009
NOVÉ TURNAJE - SVK
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2008 (dívky)
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2010
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2011
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2012
16.02.2019 Liptovský Mikuláš 2009
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
17.11.2018 Witoszów D. (POL) 2011
16.02.2019 Witoszów D. (POL) 2013
20.01.2019 Świdnica (POL) 2010
13. - 14.04.2019 Komárom (HUN) 2010
12.01.2019 Świdnica (POL) 2008

Únorové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
01.02.2019 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
02.02.2019 ceska republika Dolní Cerekev 2006 4+1 palubovka
02.02.2019 ceska republika Dolní Cerekev 2004 4+1 palubovka
02.02.2019 ceska republika Jesenice 2009 4+1 palubovka
02.02.2019 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
02.02.2019 ceska republika Milovice 2011 4+1 UMT
02.02.2019 ceska republika Odolená Voda 2011 4+1 palubovka
02.02.2019 ceska republika Odolená Voda 2011 4+1 palubovka
02.02.2019 ceska republika Praha 2008 5+1 UMT
02.02.2019 ceska republika Praha 2008 5+1 UMT
02.02.2019 ceska republika Hradec Králové 2007 4+1 palubovka
03.02.2019 ceska republika Jesenice 2010 4+1 palubovka
03.02.2019 ceska republika Odolená Voda 2008 5+1 palubovka
03.02.2019 ceska republika Praha 2008 5+1 UMT
03.02.2019 ceska republika Praha 2007 5+1 UMT
03.02.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
03.02.2019 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
03.02.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
03.02.2019 ceska republika Hradec Králové 2006 (dívky) 4+1 palubovka
03.02.2019 ceska republika Hradec Králové 2004 (dívky) 4+1 palubovka
09.02.2019 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
09.02.2019 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
09.02.2019 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
09.02.2019 ceska republika Černošice 2012 4+1 palubovka
09.02.2019 ceska republika Velká Bystřice 2011 4+1 palubovka
09.02.2019 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
09.02.2019 ceska republika Prostějov 2008 5+1 palubovka
09.02.2019 ceska republika Odolená Voda 2012 4+1 palubovka
09.02.2019 ceska republika Praha 2008 5+1 UMT
09.02.2019 ceska republika Praha 2008 5+1 UMT
09.02.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
10.02.2019 ceska republika Praha 2007 5+1 palubovka
10.02.2019 ceska republika Praha 2008 5+1 palubovka
10.02.2019 ceska republika Krupka 2010 4+1 palubovka
10.02.2019 ceska republika Strupčice 2010 4+1 palubovka
10.02.2019 ceska republika Velká Bystřice 2010 4+1 palubovka
10.02.2019 ceska republika Velká Bystřice 2006 4+1 palubovka
10.02.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
10.02.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
10.02.2019 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
12. - 15.02.2019 ukrajina Lvov 2005 10+1 UMT
16.02.2019 ceska republika Dolní Cerekev 2010 4+1 palubovka
16.02.2019 ceska republika Dolní Cerekev 2008 4+1 palubovka
16.02.2019 ceska republika Pardubice 2009 4+1 palubovka
16.02.2019 ceska republika Bělá pod Bezdězem 2011 4+1 palubovka
16.02.2019 ceska republika Bělá pod Bezdězem 2008 4+1 palubovka
16.02.2019 slovensko Liptovaký Mikuláš 2012 4+1 palubovka
16.02.2019 slovensko Liptovaký Mikuláš 2011 4+1 palubovka
16.02.2019 slovensko Liptovaký Mikuláš 2010 4+1 palubovka
16.02.2019 slovensko Liptovaký Mikuláš 2009 4+1 palubovka
16.02.2019 ceska republika Praha 2008 5+1 UMT
16.02.2019 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
16.02.2019 polsko Witoszów Dolny 2013 3+1 palubovka
16.02.2019 ceska republika Hradec Králové 2010 4+1 palubovka
17.02.2019 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
17.02.2019 ceska republika Černošice 2012 4+1 palubovka
17.02.2019 ceska republika Krupka 2008 4+1 palubovka
17.02.2019 ceska republika Pardubice 2008 4+1 palubovka
17.02.2019 ceska republika Milovice 2011 4+1 UMT
17.02.2019 ceska republika Milovice 2011 4+1 UMT
17.02.2019 ceska republika Říčany 2012 4+1 UMT
17.02.2019 ceska republika Praha 2008 5+1 UMT
17.02.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
17.02.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
17.02.2019 ceska republika Říčany 2006 5+1 UMT
17.02.2019 ceska republika Hradec Králové 2008 4+1 palubovka
23.02.2019 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
23.02.2019 ceska republika Černošice 2012 4+1 palubovka
23.02.2019 ceska republika Pardubice 2013 4+1 palubovka
23.02.2019 ceska republika Jesenice 2006 4+1 palubovka
23.02.2019 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
23.02.2019 ceska republika Hradec Králové 2000 4+1 palubovka
23.02.2019 ceska republika Velká Bystřice 2007 4+1 palubovka
23.02.2019 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
23. - 24.02.2019 ceska republika Kutná Hora 2008 4+1 palubovka
24.02.2019 ceska republika Černošice 2010 4+1 palubovka
24.02.2019 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
24.02.2019 ceska republika Pardubice 2011 4+1 palubovka
24.02.2019 ceska republika Jesenice 2008 4+1 palubovka
24.02.2019 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
24.02.2019 ceska republika Velká Bystřice 2010 4+1 palubovka
24.02.2019 ceska republika Prostějov 2007 5+1 palubovka
24.02.2019 ceska republika Milovice 2008 4+1 UMT
24.02.2019 ceska republika Odolená Voda 2009 5+1 palubovka
24.02.2019 ceska republika Odolená Voda 2008 5+1 palubovka
24.02.2019 ceska republika Praha 2008 5+1 UMT
24.02.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
24.02.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
24.02.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
24.02.2019 ceska republika Hradec Králové 2010 (dívky) 4+1 palubovka
24.02.2019 ceska republika Hradec Králové 2008 (dívky) 4+1 palubovka

Poslední komentáře