FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
09.06.2018 Všeradice 2006
05. - 06.05.2018 Chotěboř 2009
09.09.2018 Kochánky 2012
23.06.2018 Sedlčany 2010
23.06.2018 Sedlčany 2011
NOVÉ TURNAJE - SVK
01. - 06.07.2018 Prešov 2006
13. - 15.04.2018 Prešov 2007
01. - 02.12.2018 Rabča dorost
24.03.2018 Senec 2005
21. - 22.07.2018 Oravský Pod. 2007
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
01.04.2018 Berlín (GER) 2005
31.03.-01.04.2018 Thiel (FRA) 2003
31.03.-01.04.2018 Celier (FRA) 2003
09.06.2018 Miklavz (SLO) 2011
26. - 29.08.2018 Siófok (HUN) 2010
 

Červnové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
01. - 03.06.2018 Rakousko Schruns-Tschagguns 2001 10+1 př. tráva, UMT
01. - 03.06.2018 Rakousko Schruns-Tschagguns 2003 10+1 př. tráva, UMT
01. - 03.06.2018 Rakousko Schruns-Tschagguns 2005 8+1 př. tráva, UMT
01. - 03.06.2018 Rakousko Schruns-Tschagguns 2007 6+1 př. tráva, UMT
01. - 03.06.2018 Rakousko Schruns-Tschagguns 2008 6+1 př. tráva, UMT
02.06.2018 ceska republika Pečky 2009 4+1 přírodní tráva
02.06.2018 ceska republika Milovice 2006 7+1 přírodní tráva
09.06.2018 ceska republika Český Brod 2007 5+1 přírodní tráva
09.06.2018 Slovinsko Miklavz 2011 6+1 př. tráva, UMT
09.06.2018 ceska republika Český Brod 2009 5+1 přírodní tráva
09.06.2018 ceska republika Česká Skalice 2010 4+1 přírodní tráva
09.06.2018 ceska republika Novosedly nad Nežárkou 2008 5+1 přírodní tráva
09.06.2018 ceska republika Novosedly nad Nežárkou 2010 4+1 přírodní tráva
09.06.2018 ceska republika Všeradice 2006 7+1 přírodní tráva
15. - 17.06.2018 ceska republika Břeclav 2005 7+1 přírodní tráva
16.06.2018 ceska republika Strakonice 2007 5+1 přírodní tráva
16.06.2018 ceska republika Strakonice 2009 5+1 přírodní tráva
16.06.2018 ceska republika Ratíškovice 2005 6+1 přírodní tráva
16.06.2018 ceska republika Blatná 2007 7+1 přírodní tráva
17.06.2018 ceska republika Újezd 2009 4+1 přírodní tráva
23.06.2018 ceska republika Kardašova Řečice 2010 4+1 přírodní tráva
23.06.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 přírodní tráva
23.06.2018 ceska republika Český Brod 2003 10+1 přírodní tráva
23.06.2018 ceska republika Praha muži 5+1 UMT
23.06.2018 ceska republika Rýmařov 2007 5+1 přírodní tráva
23.06.2018 ceska republika Žlutice 2007 7+1 přírodní tráva
23.06.2018 ceska republika Ratíškovice 2007 5+1 přírodní tráva
23.06.2018 ceska republika Sedlčany 2011 4+1 přírodní tráva
23.06.2018 ceska republika Sedlčany 2010 4+1 přírodní tráva
23. - 24.06.2018 ceska republika Holice 2003 10+1 přírodní tráva
24.06.2018 ceska republika Praha 2008 5+1 přírodní tráva
24.06.2018 ceska republika Český Brod 2005 7+1 přírodní tráva
24.06.2018 ceska republika Rýmařov 2005 7+1 přírodní tráva
24.06.2018 ceska republika Ratíškovice 2009 4+1 přírodní tráva
26. - 29.06.2018 madarsko Siófok 2001 10+1 př. tráva, UMT
26. - 29.06.2018 madarsko Siófok 2003 10+1 př. tráva, UMT
26. - 29.06.2018 madarsko Siófok 2005 10+1 př. tráva, UMT
26. - 29.06.2018 madarsko Siófok 2006 7+1 př. tráva, UMT
26. - 29.06.2018 madarsko Siófok 2007 6+1 př. tráva, UMT
26. - 29.06.2018 madarsko Siófok 2008 6+1 př. tráva, UMT
26. - 29.06.2018 madarsko Siófok 2009 6+1 př. tráva, UMT
26. - 29.06.2018 madarsko Siófok 2010 4+1 př. tráva, UMT
30.06. - 01.07.2018 ceska republika Vojkovice muži 5+1 přírodní tráva

Poslední komentáře

  • Mirava Cup 2018
    Včera
    Přihlášené týmy: 1 . Mirava(Argentina) 2 . Mirava(Brazílie) 3 . FK Hodonín 4 .
     
  • Mirava Cup 2018
    Včera
    Zbývají poslední volná místa!!!!! NEVÁHEJTE!!!
     
  • Mirava Cup 2018
    Včera
    Přihlášené týmy: 1 . Mirava 2 . FK Hodonín (dívky) 3 . FK Mutěnice 4 . FA ...
     
  • Újezd Cup 2018
    Včera
    Přihlášení: AC Sparta Praha WU9, RMSK Cidlina, FK Chlumec n.C, Lanškroun, Svitavy ...
     
  • 5.Ročník prvomájového turnaje
    Včera
    Přihlášená mužstva 1.FK OSTROV 2.JUNIOR CHOMUTOV 3.FK BANÍK SOKOLOV 4.MFK MOST I ...