FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
06.01.2019 Hustopeče 2004
24.11.2018 Dambořice 2006
20.01.2019 Kutná Hora 2004
18.11.2018 Šumperk 2010
24.11.2018 Šumperk 2009
NOVÉ TURNAJE - SVK
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2008 (dívky)
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2010
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2011
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2012
16.02.2019 Liptovský Mikuláš 2009
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
17.11.2018 Witoszów D. (POL) 2011
16.02.2019 Witoszów D. (POL) 2013
20.01.2019 Świdnica (POL) 2010
13. - 14.04.2019 Komárom (HUN) 2010
12.01.2019 Świdnica (POL) 2008

Dubnové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
13. - 14.04.2019 madarsko Komárom 2010 6+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2000 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2002 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2003 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2004 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2004 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2005 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2006 8+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2006 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2007 8+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2008 6+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2009 6+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2010 6+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2000 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2002 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2002 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2004 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2004 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2005 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2006 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2006 8+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2007 8+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2007 7+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2008 6+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2009 6+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2002 (dívky) 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2004 (dívky) 10+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2000 10+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2002 10+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2004 10+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2005 10+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2006 10+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2007 8+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2008 6+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2009 6+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2010 6+1 př. tráva, UMT

Poslední komentáře