FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
07.04.2019 Všeradice 2013
07.04.2019 Všeradice 2012
22.06.2019 Újezd u Přelouče 2010
22.06.2019 Žlutice 2006
24.02.2019 Uničov 2012
NOVÉ TURNAJE - SVK
20. - 21.07.2019 Oravský Podzámok 2008
17.02.2019 Detva 2009
16.02.2019 Detva 2009
09.02.2019 Detva 2008
02.02.2019 Detva 2007
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
24.08.2019 Moritzburg (GER) 2011
07.04.2019 Komárom (HUN) 2009
01. - 03.03.2019 Świdnica (POL) 2006
17.11.2018 Witoszów D. (POL) 2011
16.02.2019 Witoszów D. (POL) 2013

Dubnové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
07.04.2019 madarsko Komárom 2009 6+1 př. tráva, UMT
07.04.2019 ceska republika Všeradice 2012 4+1 UMT
07.04.2019 ceska republika Všeradice 2013 3+0 UMT
13. - 14.04.2019 madarsko Komárom 2010 6+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2000 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2002 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2003 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2004 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2004 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2005 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2006 8+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2006 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2007 8+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2008 6+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2009 6+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 italie Rimini 2010 6+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2000 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2002 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2002 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2004 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2004 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2005 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2006 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2006 8+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2007 8+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2007 7+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2008 6+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2009 6+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2002 (dívky) 10+1 př. tráva, UMT
19. - 21.04.2019 spanelsko Blanes 2004 (dívky) 10+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2000 10+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2002 10+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2004 10+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2005 10+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2006 10+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2007 8+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2008 6+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2009 6+1 př. tráva, UMT
20. - 21.04.2019 nemecko Mnichov 2010 6+1 př. tráva, UMT
27.04.2019 ceska republika Horky nad Jizerou 2008 5+1 přírodní tráva

Poslední komentáře

  • Turnaj-Praha Ďáblice
    Včera
    Dobry den, poprosim o info o kolkej zacina turnaj a ci je este volne miesto.
     
  • U6
    Včera
    Jedná se o turnaj ročníku 2012!!!!!! Přihlášené týmy: SK Unicov MŠK Žilina Slovan ...
     
  • Chomutov 2008
    Včera
    Přihlášená mužstva 1.FK Motorlet Praha 2.MFK Most 3.FK Ostrov 4.FK Litoměřicko ...
     
  • Chomutov 2009
    Včera
    Přihlášená mužstva 1.FK Litoměřice I 2.FK Motorlet Praha 3.FK Ostrov I 4.FK Kadaň ...
     
  • 6. ročník "O pohár města Žlutice"
    Před 2 dny
    1.Sokol Žlutice/Chyše 2.Sokol Teplá 3.Petřín Plzeń 4.Košutka Plzeń
     
  • Říčany Rado Cup
    Před 4 dny
    26.1. (2008) nabízíme uvolněné místo za 1000Kč
     
  • Silver Indoor Cup KH 2018
    Před 4 dny
    FK Čáslav,
     
  • Noimak Cup 2019
    Před 4 dny
    Dalším přihlášeným mužstvem je FC Volenice 2013 díky Junior Strakonice 1 ...