FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
06.06.2020 Lázně Bohdaneč 2013
30. - 31.05.2020 Praha 2010
30. - 31.05.2020 Praha 2009
30. - 31.05.2020 Praha 2008
30. - 31.05.2020 Praha 2007
NOVÉ TURNAJE - SVK
25.04.2020 Levice 2010
15.02.2020 Nové Zámky 2010
01.02.2020 Nové Zámky 2011
21.12.2019 Lučenec 2009
19.01.2020 Detva 2008
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
03. - 05.07.2020 Vratislav 2001
03. - 05.07.2020 Vratislav 2003
03. - 05.07.2020 Vratislav 2005
03. - 05.07.2020 Vratislav 2006
03. - 05.07.2020 Vratislav 2007

Květnové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
01.05.2020 francie Červené Pečky 2010 3+0 př. tráva, UMT
01.05.2020 francie Červené Pečky 2009 3+0 př. tráva, UMT
01.05.2020 francie Červené Pečky 2013 3+0 př. tráva, UMT
01.05.2020 francie Neratovice 2012 4+1 přírodní tráva
01.05.2020 francie Blšany 2010 7+1 přírodní tráva
01.05.2020 francie Vykáň 2013
2+1
přírodní tráva
01.05.2020 francie Radonice 2011 4+1 přírodní tráva
01.05.2020 francie Radonice 2012 4+1 přírodní tráva
01.05.2020 francie Český Brod 2011 4+1 přírodní tráva
01.05.2020 francie Ostrov nad Ohří 2013 4+1 přírodní tráva
02.05.2020 francie Červené Pečky 2012 3+0 př. tráva, UMT
02.05.2020 francie Červené Pečky 2011 3+0 př. tráva, UMT
08.05.2020 francie Lázně Bohdaneč 2012 4+1 přírodní tráva
08.05.2020 francie Dlouhá Lhota 2012 2+1 přírodní tráva
08.05.2020 francie Vykáň 2011 4+1 přírodní tráva
08.05.2020 francie Radonice 2009 5+1 přírodní tráva
08.05.2020 francie Radonice 2010 5+1 přírodní tráva
08.05.2020 francie Český Brod 2009 5+1 přírodní tráva
08. - 09.05.2020 francie Kutná Hora 2011 4+1 přírodní tráva
16.05.2020 francie Komárom 2010 6+1 př. tráva, UMT
22.05.2020 francie Vodňany 2009 5+1 přírodní tráva
23.05.2020 francie Karlštejn 2011 4+1 přírodní tráva
24.05.2020 francie Karlštejn 2009 5+1 přírodní tráva
30.05.2020 francie Újezd u Přelouče 2009 7+1 přírodní tráva
30. - 31.05.2020 francie Poreč 2011 6+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Poreč 2010 6+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Poreč 2009 6+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Poreč 2008 7+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Poreč 2007 8+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Poreč 2006 10+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Poreč 2005 10+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Poreč 2003 10+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Moosburg 2003 10+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Moosburg 2005 10+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Moosburg 2007 8+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Moosburg 2008 8+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Moosburg 2009 6+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Moosburg 2010 6+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Moosburg 2011 6+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Viernheim 2003 10+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Viernheim 2005 10+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Viernheim 2007 8+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Viernheim 2008 7+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Viernheim 2009 6+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Praha 2001 10+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Praha 2003 10+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Praha 2004 10+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Praha 2005 10+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Praha 2006 10+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Praha 2007 8+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Praha 2008 8+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Praha 2009 6+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Praha 2010 8+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Wolfsberg 2005 10+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Wolfsberg 2006 10+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Wolfsberg 2007 8+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Wolfsberg 2008 7+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Wolfsberg 2009 6+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Wolfsberg 2010 6+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Bregenz 2001 10+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Bregenz 2003 10+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Bregenz 2005 10+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Bregenz 2007 8+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Bregenz 2007 8+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Bregenz 2009 6+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Salzburg 2005 10+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Salzburg 2007 8+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Salzburg 2008 8+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Salzburg 2009 6+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Salzburg 2010 6+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Salzburg 2011 6+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Salzburg 2012 4+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Gerasdorf 2003 10+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Gerasdorf 2005 10+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Gerasdorf 2007 8+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Gerasdorf 2008 7+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Gerasdorf 2009 6+1 př. tráva, UMT
30. - 31.05.2020 francie Gerasdorf 2010 6+1 př. tráva, UMT

Poslední komentáře

  • Halový turnaj mladších přípravek
    Včera
    přihlášená mužstva : 1.FC Baník Sokolov 2. FK Kohouti Rokycany 3. Motorlet Praha ...
     
  • V.ročník turnaje přípravek
    Včera
    Přihlášené týmy: 1. FK Vodňany "A" 2. FK Vodňany "B" 3. výběr KFS JČ dívky 4. FC ...
     
  • Most r.2013
    Včera
    Aktuální obsazení 1.FK Ústí nad Labem 2.SK SLaný 3.FK Ostrov I 4.FC Slavia K.Vary ...
     
  • Most r.2009
    Včera
    Aktuální obsazení 1.FK Ústí nad Labem 2.MFK Most 09 3.FK Ostrov 09 4.TJ Ruzyně ...
     
  • V.ročník turnaje přípravek
    Včera
    Přihlášené týmy: 1. FK Vodňany "A" 2. FK Vodňany "B" 3. výběr KFS JČ dívky 4. FC ...
     
  • Noimak Cup 2020
    Včera
    Děkujeme do Volenic,které se stalo dalším přihlášeným mužstvem Junior Strakonice ...
     
  • Noimak Cup 2020
    Včera
    Junior Strakonice 1 Junior Strakonice 2 TJ Hradiště JFA FC Baník Sokolov TJ Zbůh ...
     
  • Noimak Cup 2020
    Včera
    Máme tady další přihlášené mužstvo děkujeme. Junior Strakonice 1 Junior Strakonice ...