FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
09.06.2018 Všeradice 2006
05. - 06.05.2018 Chotěboř 2009
09.09.2018 Kochánky 2012
23.06.2018 Sedlčany 2010
23.06.2018 Sedlčany 2011
NOVÉ TURNAJE - SVK
01. - 06.07.2018 Prešov 2006
13. - 15.04.2018 Prešov 2007
01. - 02.12.2018 Rabča dorost
24.03.2018 Senec 2005
21. - 22.07.2018 Oravský Pod. 2007
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
01.04.2018 Berlín (GER) 2005
31.03.-01.04.2018 Thiel (FRA) 2003
31.03.-01.04.2018 Celier (FRA) 2003
09.06.2018 Miklavz (SLO) 2011
26. - 29.08.2018 Siófok (HUN) 2010
 

Květnové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
01.05.2018 ceska republika Kochánky 2007 5+1 přírodní tráva
01.05.2018 ceska republika Horky nad Jizerou 2011 4+1 přírodní tráva
01.05.2018 ceska republika Český Brod 2009 4+1 přírodní tráva
01.05.2018 ceska republika Pečky 2010 4+1 přírodní tráva
01.05.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 přírodní tráva
01.05.2018 ceska republika Ostrov nad Ohří 2010 4+1 přírodní tráva
01.05.2018 ceska republika Ostrov nad Ohří 2011 4+1 přírodní tráva
05.05.2018 ceska republika Kochánky 2010 4+1 přírodní tráva
05.05.2018 ceska republika Horky nad Jizerou 2008 5+1 přírodní tráva
05. - 06.05.2018 ceska republika Ostrava 2007 5+1 přírodní tráva
05. - 06.05.2018 ceska republika Chotěboř 2009 6+1 př. tráva, UMT
06.05.2018 ceska republika Kochánky 2010 4+1 přírodní tráva
08.05.2018 ceska republika Kochánky 2011 4+1 přírodní tráva
08.05.2018 ceska republika Horky nad Jizerou 2010 4+1 přírodní tráva
08.05.2018 ceska republika Český Brod 2007 5+1 přírodní tráva
08.05.2018 ceska republika Kutná Hora 2007 5+1 přírodní tráva
08.05.2018 ceska republika Všeradice 2011 4+1 přírodní tráva
08.05.2018 ceska republika Jirkov 2009 4+1 přírodní tráva
19. - 20.05.2018 Rakousko Gerasdorf 2001 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Gerasdorf 2003 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Gerasdorf 2004 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Gerasdorf 2005 8+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Gerasdorf 2006 7+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Gerasdorf 2007 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Gerasdorf 2008 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Gerasdorf 2009 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Salzburg 2003 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Salzburg 2005 8+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Salzburg 2007 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Salzburg 2008 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Salzburg 2009 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Salzburg 2010 4+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Wolfsberg 2003 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Wolfsberg 2004 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Wolfsberg 2006 8+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Wolfsberg 2007 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Wolfsberg 2008 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Chorvatsko Poreč 2001 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Chorvatsko Poreč 2003 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Chorvatsko Poreč 2004 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Chorvatsko Poreč 2005 8+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Chorvatsko Poreč 2006 7+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Chorvatsko Poreč 2007 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 1999 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 2001 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 2003 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 2004 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 2005 8+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 2006 8+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 2007 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 2008 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 2009 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Moosburg 2001 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Moosburg 2003 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Moosburg 2005 8+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Moosburg 2007 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Moosburg 2009 6+1 př. tráva, UMT
26.05.2018 ceska republika Bohdalice 2010 4+1 přírodní tráva
26.05.2018 ceska republika Český Brod 2007 5+1 přírodní tráva
26.05.2018 ceska republika Český Brod 2009 4+1 přírodní tráva

Poslední komentáře

  • Mirava Cup 2018
    Včera
    Přihlášené týmy: 1 . Mirava(Argentina) 2 . Mirava(Brazílie) 3 . FK Hodonín 4 .
     
  • Mirava Cup 2018
    Včera
    Zbývají poslední volná místa!!!!! NEVÁHEJTE!!!
     
  • Mirava Cup 2018
    Včera
    Přihlášené týmy: 1 . Mirava 2 . FK Hodonín (dívky) 3 . FK Mutěnice 4 . FA ...
     
  • Újezd Cup 2018
    Včera
    Přihlášení: AC Sparta Praha WU9, RMSK Cidlina, FK Chlumec n.C, Lanškroun, Svitavy ...
     
  • 5.Ročník prvomájového turnaje
    Včera
    Přihlášená mužstva 1.FK OSTROV 2.JUNIOR CHOMUTOV 3.FK BANÍK SOKOLOV 4.MFK MOST I ...