FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
06.06.2020 Lázně Bohdaneč 2013
30. - 31.05.2020 Praha 2010
30. - 31.05.2020 Praha 2009
30. - 31.05.2020 Praha 2008
30. - 31.05.2020 Praha 2007
NOVÉ TURNAJE - SVK
25.04.2020 Levice 2010
15.02.2020 Nové Zámky 2010
01.02.2020 Nové Zámky 2011
21.12.2019 Lučenec 2009
19.01.2020 Detva 2008
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
03. - 05.07.2020 Vratislav 2001
03. - 05.07.2020 Vratislav 2003
03. - 05.07.2020 Vratislav 2005
03. - 05.07.2020 Vratislav 2006
03. - 05.07.2020 Vratislav 2007

Lednové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
04.01.2020 ceska republika Dolní Cerekev 2005 4+1 palubovka
04.01.2020 ceska republika Dolní Cerekev 2007 4+1 palubovka
04.01.2020 ceska republika Černošice 2007 4+1 palubovka
04.01.2020 ceska republika Černošice 2013 3+0 palubovka
11.01.2020 ceska republika Pardubice 2010 4+1 palubovka
11.01.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
11.01.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
11.01.2020 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
11.01.2020 ceska republika Praha 2013 4+1 UMT
11.01.2020 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
11.01.2020 ceska republika Jesenice 2011 4+1 palubovka
11.01.2020 ceska republika Spořice 2011 4+1 palubovka
11.01.2020 ceska republika Světlá nad Sázavou 2007 4+1 palubovka
11.01.2020 ceska republika Prostějov 2007 7+1 UMT
11.01.2020 ceska republika Detva 2012 5+1 palubovka
11.01.2020 ceska republika Uničov 2012 4+1 palubovka
12.01.2020 ceska republika Pardubice 2012 4+1 palubovka
12.01.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
12.01.2020 ceska republika Praha 2008 4+1 UMT
12.01.2020 ceska republika Chomutov 2012 4+1 palubovka
12.01.2020 ceska republika Spořice 2010 4+1 palubovka
12.01.2020 ceska republika Jesenice 2012 4+1 palubovka
12.01.2020 ceska republika Vyškov 2010 4+1 palubovka
12.01.2020 ceska republika Detva 2011 4+1 palubovka
18.01.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
18.01.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
18.01.2020 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
18.01.2020 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
18.01.2020 ceska republika Jesenice 2013 4+1 palubovka
18.01.2020 ceska republika Detva 2009 4+1 palubovka
18.01.2020 ceska republika Náchod 2005 4+1 palubovka
19.01.2020 ceska republika Odolená Voda 2013 4+1 palubovka
19.01.2020 ceska republika Odolená Voda 2011 4+1 palubovka
19.01.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
19.01.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
19.01.2020 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
19.01.2020 ceska republika Praha 2013 4+1 UMT
19.01.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
19.01.2020 ceska republika Krupka 2007 4+1 palubovka
19.01.2020 ceska republika Málkov 2013 4+1 palubovka
19.01.2020 ceska republika Detva 2008 4+1 palubovka
19.01.2020 ceska republika Praha 2012 4+1 palubovka
25.01.2020 ceska republika Pardubice 2011 4+1 palubovka
25.01.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
25.01.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
25.01.2020 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
25.01.2020 ceska republika Praha 2013 4+1 UMT
25.01.2020 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
25.01.2020 ceska republika Jesenice 2009 4+1 palubovka
25.01.2020 ceska republika Spořice 2009 4+1 palubovka
25.01.2020 ceska republika Prostějov 2007 7+1 UMT
26.01.2020 ceska republika Odolená Voda 2012 4+1 palubovka
26.01.2020 ceska republika Odolená Voda 2013 4+1 palubovka
26.01.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
26.01.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
26.01.2020 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
26.01.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
26.01.2020 ceska republika Jesenice 2010 4+1 palubovka
26.01.2020 ceska republika Krupka 2005 4+1 palubovka
26.01.2020 ceska republika Spořice 2012 4+1 palubovka
26.01.2020 ceska republika Říčany 2006 4+1 UMT
26.01.2020 ceska republika Náchod 2009 4+1 palubovka
26.01.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 palubovka
31.01. - 03.02.2020 ceska republika Prešov 2012 5+1 palubovka

Poslední komentáře

  • Halový turnaj mladších přípravek
    Včera
    přihlášená mužstva : 1.FC Baník Sokolov 2. FK Kohouti Rokycany 3. Motorlet Praha ...
     
  • V.ročník turnaje přípravek
    Včera
    Přihlášené týmy: 1. FK Vodňany "A" 2. FK Vodňany "B" 3. výběr KFS JČ dívky 4. FC ...
     
  • Most r.2013
    Včera
    Aktuální obsazení 1.FK Ústí nad Labem 2.SK SLaný 3.FK Ostrov I 4.FC Slavia K.Vary ...
     
  • Most r.2009
    Včera
    Aktuální obsazení 1.FK Ústí nad Labem 2.MFK Most 09 3.FK Ostrov 09 4.TJ Ruzyně ...
     
  • V.ročník turnaje přípravek
    Včera
    Přihlášené týmy: 1. FK Vodňany "A" 2. FK Vodňany "B" 3. výběr KFS JČ dívky 4. FC ...
     
  • Noimak Cup 2020
    Včera
    Děkujeme do Volenic,které se stalo dalším přihlášeným mužstvem Junior Strakonice ...
     
  • Noimak Cup 2020
    Včera
    Junior Strakonice 1 Junior Strakonice 2 TJ Hradiště JFA FC Baník Sokolov TJ Zbůh ...
     
  • Noimak Cup 2020
    Včera
    Máme tady další přihlášené mužstvo děkujeme. Junior Strakonice 1 Junior Strakonice ...