FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
15.02.2020 Brandýs nad L. muži
24.11.2019 Benešov 2009
24.11.2019 Benešov 2007
24.11.2019 Benešov 2005
29.02.2020 Králův Dvůr 2009
NOVÉ TURNAJE - SVK
09.11.2019 Lučenec 2010
30.12.2019 Dolný Kubín muži
09.11.2019 Kalinkovo 2011
07.12.2019 Žilina 2010
29.08.2019 Kalinkovo 2012
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
23.11.2019 Witoszów Dolny 2010
30.11.2019 Świdnica (POL) 2012
30.11.-01.12.2019 Węgierska Górka 2009 (dívky)
06. - 08.12.2019 Milówka 2008
11. - 13.04.2020 Francie 2005

Lednové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
04.01.2020 ceska republika Dolní Cerekev 2005 4+1 palubovka
04.01.2020 ceska republika Dolní Cerekev 2007 4+1 palubovka
04.01.2020 ceska republika Černošice 2007 4+1 palubovka
04.01.2020 ceska republika Černošice 2013 3+0 palubovka
11.01.2020 ceska republika Pardubice 2010 4+1 palubovka
11.01.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
11.01.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
11.01.2020 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
11.01.2020 ceska republika Praha 2013 4+1 UMT
11.01.2020 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
11.01.2020 ceska republika Jesenice 2011 4+1 palubovka
11.01.2020 ceska republika Spořice 2011 4+1 palubovka
11.01.2020 ceska republika Světlá nad Sázavou 2007 4+1 palubovka
12.01.2020 ceska republika Pardubice 2012 4+1 palubovka
12.01.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
12.01.2020 ceska republika Praha 2008 4+1 UMT
12.01.2020 ceska republika Chomutov 2012 4+1 palubovka
12.01.2020 ceska republika Spořice 2010 4+1 palubovka
12.01.2020 ceska republika Jesenice 2012 4+1 palubovka
12.01.2020 ceska republika Vyškov 2010 4+1 palubovka
18.01.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
18.01.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
18.01.2020 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
18.01.2020 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
18.01.2020 ceska republika Jesenice 2013 4+1 palubovka
19.01.2020 ceska republika Odolená Voda 2013 4+1 palubovka
19.01.2020 ceska republika Odolená Voda 2011 4+1 palubovka
19.01.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
19.01.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
19.01.2020 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
19.01.2020 ceska republika Praha 2013 4+1 UMT
19.01.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
19.01.2020 ceska republika Krupka 2007 4+1 palubovka
19.01.2020 ceska republika Málkov 2013 4+1 palubovka
25.01.2020 ceska republika Pardubice 2011 4+1 palubovka
25.01.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
25.01.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
25.01.2020 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
25.01.2020 ceska republika Praha 2013 4+1 UMT
25.01.2020 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
25.01.2020 ceska republika Jesenice 2009 4+1 palubovka
25.01.2020 ceska republika Spořice 2009 4+1 palubovka
26.01.2020 ceska republika Odolená Voda 2012 4+1 palubovka
26.01.2020 ceska republika Odolená Voda 2013 4+1 palubovka
26.01.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
26.01.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
26.01.2020 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
26.01.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
26.01.2020 ceska republika Jesenice 2010 4+1 palubovka
26.01.2019 ceska republika Krupka 2005 4+1 palubovka
26.01.2019 ceska republika Spořice 2012 4+1 palubovka

Poslední komentáře