FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
  23. - 24.02.2019 Kutná Hora 2008  
  26. - 27.01.2019 Kutná Hora 2009  
  08. - 09.12.2018 Kutná Hora 2011  
  28.09.2018 Vykáň 2008  
  30.03.2019 Dolní Cerekev 2011  
NOVÉ TURNAJE - SVK
  03.06.2018 Bratislava 2007  
  24.06.2018 Košice 2007  
  24.06.2018 Košice 2009  
  24.06.2018 Košice 2011  
  23.06.2018 Košice 2010  
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
  14. - 16.12.2018 Rzeszów (POL) dorost  
  25.08.2018 Zory (POL) 2005  
  01. - 02.12.2018 Milówka (POL) 2005  
  06. - 11.08.2018 Kranevo (BRG) 2010  
  06. - 11.08.2018 Kranevo (BRG) 2009  
 

Prosincové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
01.12.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
01.12.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
01.12.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
01.12.2018 ceska republika Černošice 2012 4+1 palubovka
01.12.2018 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
01.12.2018 ceska republika Praha 2008 5+1 UMT
01.12.2018 ceska republika Odolená Voda 2010 4+1 palubovka
01.12.2018 ceska republika Odolená Voda 2010 4+1 palubovka
01.12.2018 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
01. - 02.12.2018 slovensko Rabča dorost 4+1 palubovka
02.12.2018 ceska republika Praha 2007 5+1 palubovka
02.12.2018 ceska republika Praha 2008 5+1 palubovka
02.12.2018 ceska republika Černošice 2013 4+1 palubovka
02.12.2018 ceska republika Praha 2008 5+1 UMT
02.12.2018 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
02.12.2018 ceska republika Odolená Voda 2009 5+1 palubovka
02.12.2018 ceska republika Odolená Voda 2008 5+1 palubovka
02.12.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
02.12.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
01. - 02.12.2018 polsko Milówka 2005 4+1 přírodní tráva
08.12.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
08.12.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
08.12.2018 ceska republika Odolená Voda 2010 4+1 palubovka
08.12.2018 ceska republika Odolená Voda 2011 4+1 palubovka
08.12.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
08.12.2018 ceska republika Krupka 2008 4+1 palubovka
08.12.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2012 3+1 palubovka
08.12.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2011 3+1 palubovka
08. - 09.12.2018 ceska republika Kutná Hora 2011 4+1 palubovka
09.12.2018 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
09.12.2018 ceska republika Odolená Voda 2007 5+1 palubovka
09.12.2018 ceska republika Odolená Voda 2008 5+1 palubovka
09.12.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
09.12.2018 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
14. - 16.12.2018 polsko Rzeszów dorost 4+1 palubovka
15.12.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
15.12.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
15.12.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
15.12.2018 ceska republika Černošice 2012 4+1 palubovka
15.12.2018 ceska republika Krupka 2010 4+1 palubovka
15.12.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2008 4+1 palubovka
15.12.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2010 4+1 palubovka
15. - 16.12.2018 ceska republika Třinec muži 4+1 palubovka
16.12.2018 ceska republika Praha 2007 5+1 palubovka
16.12.2018 ceska republika Praha 2008 5+1 palubovka

Poslední komentáře