FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
15.02.2020 Brandýs nad L. muži
24.11.2019 Benešov 2009
24.11.2019 Benešov 2007
24.11.2019 Benešov 2005
29.02.2020 Králův Dvůr 2009
NOVÉ TURNAJE - SVK
09.11.2019 Lučenec 2010
30.12.2019 Dolný Kubín muži
09.11.2019 Kalinkovo 2011
07.12.2019 Žilina 2010
29.08.2019 Kalinkovo 2012
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
23.11.2019 Witoszów Dolny 2010
30.11.2019 Świdnica (POL) 2012
30.11.-01.12.2019 Węgierska Górka 2009 (dívky)
06. - 08.12.2019 Milówka 2008
11. - 13.04.2020 Francie 2005

Prosincové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
01.12.2019 ceska republika Odolená Voda 2012 4+1 palubovka
01.12.2019 ceska republika Odolená Voda 2013 4+1 palubovka
01.12.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
01.12.2019 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
01.12.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
01.12.2019 ceska republika Říčany 2008 5+1 UMT
01.12.2019 ceska republika Krupka 2011 4+1 palubovka
01.12.2019 ceska republika Spořice 2012 4+1 palubovka
01.12.2019 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
01.12.2019 ceska republika Praha 2007 4+1 palubovka
06. - 08.12.2019 polsko Milówka 2008 4+1 palubovka
07.12.2019 ceska republika Pardubice 2011 4+1 palubovka
07.12.2019 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
07.12.2019 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
07.12.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
07.12.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
07.12.2019 ceska republika Praha 2008 4+1 UMT
07.12.2019 ceska republika Žilina 2010 5+1 palubovka
07.12.2019 ceska republika Jesenice 2013 4+1 palubovka
08.12.2019 ceska republika Odolená Voda 2012 4+1 palubovka
08.12.2019 ceska republika Odolená Voda 2011 4+1 palubovka
08.12.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
08.12.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
08.12.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
08.12.2019 ceska republika Praha 2013 4+1 UMT
08.12.2019 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
08.12.2019 ceska republika Vyškov 2010 4+1 palubovka
13. - 15.12.2019 polsko Rzeszów dorost 4+1 palubovka
14.12.2019 ceska republika Spořice 2009 4+1 palubovka
14.12.2019 ceska republika Jesenice 2009 4+1 palubovka
14.12.2019 ceska republika Jirkov 2010 4+1 palubovka
14.12.2019 ceska republika Světlá nad Sázavou 2007 4+1 palubovka
14. - 15.12.2019 ceska republika Třinec muži 4+1 palubovka
14. - 15.12.2019 ceska republika Uherský Brod ženy 4+1 palubovka
15.12.2019 ceska republika Pardubice 2009 4+1 palubovka
15.12.2019 ceska republika Spořice 2010 4+1 palubovka
15.12.2019 ceska republika Jesenice 2010 4+1 palubovka
15.12.2019 ceska republika Krupka 2009 4+1 palubovka
20. - 22.12.2019 ceska republika Trutnov muži 3+1 palubovka
30.12.2019 ceska republika Dolný Kubín muži 4+1 palubovka

Poslední komentáře