FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
23.02.2020 Česká Lípa 2013
15.02.2020 Prostějov 2007
08. - 09.05.2020 Kutná Hora 2011
20.06.2020 2005
20.06.2020 2007
NOVÉ TURNAJE - SVK
21.12.2019 Lučenec 2009
19.01.2020 Detva 2008
18.01.2020 Detva 2009
12.01.2020 Detva 2011
11.01.2020 Detva 2012
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
06. - 08.03.2020 Świdnica 2007
14.12.2019 Witoszów Dolny 2007
01.12.2019 Witoszów Dolny 2008
25.04.2020 Segedín (HUN) 2011
18.04.2020 Komárom (HUN) 2011

Březnové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
01.03.2020 ceska republika Odolená Voda 2011 4+1 palubovka
01.03.2020 ceska republika Odolená Voda 2012 4+1 palubovka
01.03.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
01.03.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
01.03.2020 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
01.03.2020 ceska republika Praha 2013 4+1 UMT
01.03.2020 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
01.03.2020 ceska republika Bělá pod Bezdězem 2001 4+1 palubovka
01.03.2020 ceska republika Bělá pod Bezdězem 2007 4+1 palubovka
01.03.2020 ceska republika Uničov 2012 4+1 palubovka
06. - 08.2020 ceska republika Świdnica 2007 8+1 př. tráva, UMT
07.03.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
07.03.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
07.03.2020 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
07.03.2020 ceska republika Praha 2013 4+1 UMT
07.03.2020 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
07.03.2020 ceska republika Jesenice 2011 4+1 palubovka
08.03.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
08.03.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
08.03.2020 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
08.03.2020 ceska republika Praha 2008 4+1 UMT
08.03.2020 ceska republika Jesenice 2012 4+1 palubovka
14.03.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
14.03.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
14.03.2020 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
14.03.2020 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
14.03.2020 ceska republika Praha 2009 4+1 UMT
14.03.2020 ceska republika Jesenice 2013 4+1 palubovka
15.03.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
15.03.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
15.03.2020 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
15.03.2020 ceska republika Praha 2013 4+1 UMT
15.03.2020 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
15.03.2020 ceska republika Jesenice 2007 4+1 palubovka
21.03.2020 ceska republika Jesenice 2011 4+1 palubovka
21.03.2020 ceska republika Hranice 2012 3+1 UMT
21.03.2020 ceska republika Hranice 2011 3+1 UMT
22.03.2020 ceska republika Jesenice 2012 4+1 palubovka
22.03.2020 ceska republika Hranice 2010 3+1 UMT
22.03.2020 ceska republika Hranice 2009 3+1 UMT

Poslední komentáře

  • Chomutov 2010
    Před 3 dny
    Aktuální obsazení 1.MFK Most 2.FK Ostrov 3.Junior Chomutov 4.TJ Chodouň 5.KSNP ...
     
  • Chomutov 2009
    Před 3 dny
    Aktuální obsazení 1.FK Kadaň 2.FK Ostrov 3.SKJ Junior Žatec 4.SK Ervěnice-Jirkov ...
     
  • Noimak Cup 2020
    Před 3 dny
    Máme tady další přihlášená mužstva díky. Junior Strakonice 1 Junior Strakonice 2 ...
     
  • II. ročník O pohár Karla IV.
    Před 3 dny
    Přihlášené týmy: 1. FK VODŇANY 2. FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO 3. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY) ...
     
  • II. Ročník memoriálu Františka Šrámka
    Před 3 dny
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. SK ROZTOKY STAV K 11.12. 2019
     
  • II. ročník O pohár Karla IV.
    Před 5 dny
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE 2. TJ KARLŠTEJN 3 FK LITEŇ STAV K 9.12.
     
  • II. ročník O pohár Karla IV.
    Před 5 dny
    Přihlášené týmy: 1. FK VODŇANY 2. FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO 3. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY) ...
     
  • II. Ročník O pohár Karla IV.
    Před 5 dny
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. FK VIKTORIA ŽIŽKOV A 2. FK VIKTORIA ŽIŽKOV B 3. OLYMPIA RADOTÍN ...