FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
01.06.2019 Slaný 2012
22.06.2019 Věšín 2011
29. - 30.06.2019 Kladno ženy
19.04.2019 Praha neomezeně
01.05.2019 Radim 2010 (dívky)
NOVÉ TURNAJE - SVK
28.04.2019 Kalinkovo 2010
15. - 16.06.2019 Martin 2008
22.06.2019 Kalinkovo 2013
15. - 16.06.2019 Trnava 2010
01. - 06.07.2019 Prešov 2004 (dívky)
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
01. - 02.06.2019 Ząbkowice Śląskie 2007
24.08.2019 Moritzburg (GER) 2011
07.04.2019 Komárom (HUN) 2009
01. - 03.03.2019 Świdnica (POL) 2006
17.11.2018 Witoszów D. (POL) 2011

Březnové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
01. - 03.03.2019 polsko Świdnica 2006 8+1 př. tráva, UMT
02.03.2019 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Pardubice 2012 4+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Jesenice 2009 4+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Prostějov 2008 5+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Milovice 2007 4+1 UMT
02.03.2019 ceska republika Milovice 2012 4+1 UMT
02.03.2019 ceska republika Odolená Voda 2012 4+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
02.03.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
02.03.2019 ceska republika Ostrov 2011 4+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Ostrov 2008 4+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Rtyně v Podkrkonoší muži 4+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
03.03.2019 ceska republika Praha 2008 5+1 palubovka
03.03.2019 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
03.03.2019 ceska republika Jesenice 2011 4+1 palubovka
03.03.2019 ceska republika Milovice 2010 4+1 UMT
03.03.2019 ceska republika Odolená Voda 2010 4+1 palubovka
03.03.2019 ceska republika Odolená Voda 2011 4+1 palubovka
03.03.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
03.03.2019 ceska republika Praha 2007 5+1 UMT
03.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
09.03.2019 ceska republika Dolní Břežany 2012 3+0 palubovka
09.03.2019 ceska republika Jesenice 2007 4+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Velká Bystřice 2010 4+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Odolená Voda 2009 5+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Odolená Voda 2008 5+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
09.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
09.03.2019 ceska republika Nymburk 2007 4+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Nymburk 2005 4+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Nymburk 2007 4+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Nymburk 2005 4+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Hradec Králové 2008 4+1 palubovka
10.03.2019 ceska republika Černošice 2013 4+1 palubovka
10.03.2019 ceska republika Dolní Břežany 2013 3+0 palubovka
10.03.2019 ceska republika Jesenice 2012 4+1 palubovka
10.03.2019 ceska republika Velká Bystřice 2011 4+1 palubovka
10.03.2019 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
10.03.2019 ceska republika Říčany 2009 5+1 UMT
10.03.2019 ceska republika Odolená Voda 2011 4+1 palubovka
10.03.2019 ceska republika Odolená Voda 2010 4+1 palubovka
10.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
10.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
10.03.2019 ceska republika Říčany 2009 5+1 UMT
10.03.2019 ceska republika Říčany 2008 5+1 UMT
16.03.2019 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
16.03.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 palubovka
16.03.2019 ceska republika Dolní Cerekev 2008 4+1 palubovka
16.03.2019 ceska republika Dolní Cerekev 2010 4+1 palubovka
16.03.2019 ceska republika Pardubice 2008 4+1 palubovka
16.03.2019 ceska republika Lázně Bohdaneč 2012 4+1 UMT
16.03.2019 ceska republika Jesenice 2008 4+1 palubovka
16.03.2019 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
16.03.2019 ceska republika Velká Bystřice 2011 4+1 palubovka
16.03.2019 ceska republika Milovice 2012 4+1 UMT
16.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
16.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
16.03.2019 ceska republika Praha 2006 7+1 UMT
16.03.2019 ceska republika Praha 2008
5+1
UMT
17.03.2019 ceska republika Praha 2008 5+1 palubovka
17.03.2019 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
17.03.2019 ceska republika Jesenice 2011 4+1 palubovka
17.03.2019 ceska republika Velká Bystřice 2010 4+1 palubovka
17.03.2019 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
17.03.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
17.03.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
17.03.2019 ceska republika Praha 2008 5+1 UMT
17.03.2019 ceska republika Hradec Králové 2010 4+1 palubovka
17.03.2019 ceska republika Říčany 2010 4+1 UMT
17.03.2019 ceska republika Říčany 2011 4+1 UMT
23.03.2019 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
23.03.2019 ceska republika Černošice 2012 4+1 palubovka
23.03.2019 ceska republika Jesenice 2012 4+1 palubovka
23.03.2019 slovensko Liptovský Mikuláš 2012 4+1 palubovka
23.03.2019 slovensko Liptovský Mikuláš 2011 4+1 palubovka
23.03.2019 slovensko Liptovský Mikuláš 2010 4+1 palubovka
23.03.2019 slovensko Liptovský Mikuláš 2008 (dívky) 4+1 palubovka
23.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
23.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
24.03.2019 ceska republika Jesenice 2010 4+1 palubovka
24.03.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
24.03.2019 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
24.03.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
24.03.2019 ceska republika Říčany 2009 5+1 UMT
30.03.2019 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
30.03.2019 ceska republika Černošice 2012 4+1 palubovka
30.03.2019 ceska republika Černošice 2013 4+1 palubovka
30.03.2019 ceska republika Dolní Cerekev 2012 3+1 palubovka
30.03.2019 ceska republika Dolní Cerekev 2011 3+1 palubovka
30.03.2019 ceska republika Vykáň 2010 4+1 přírodní tráva
30.03.2019 ceska republika Všeradice 2006 4+1 UMT
30.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
30.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
30.03.2019 ceska republika Brno 2006 7+1 přírodní tráva
30.03.2019 ceska republika Uničov 2010 4+1 palubovka
30.03.2019 ceska republika Ostrava 2006 5+1 UMT
31.03.2019 ceska republika Vykáň 2011 4+1 přírodní tráva
31.03.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
31.03.2019 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
31.03.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
31.03.2019 ceska republika Všeradice 2012 3+0 UMT
31.03.2019 ceska republika Brno 2012 4+1 přírodní tráva
31.03.2019 ceska republika Brno 2008 5+1 přírodní tráva
31.03.2019 ceska republika Praha 2007 6+1 UMT

Poslední komentáře

  • I. ročník o pohár Karla IV.
    Před 2 hodin
    přihlášené týmy: 1. TJ KARLŠTEJN 2. FK VIKTORIA ŽIŽKOV A 3. FK VIKTORIA ŽIŽKOV B ...
     
  • Memoriál Libora Staňka
    Před 3 dny
    http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Without Prescription Buy ...
     
  • Fotbalové turnaje Jiřího Maška
    Před 3 dny
    Super Kamagra Einnahme Propecia Dolor Testicular can you get levitra cheap ...
     
  • Líšeň Cup 2019
    Před 4 dny
    Na turnaji jsou momentálně přihlášeni: Sk LÍŠEŇ Vyškov Zašovà Akademie Žilina A a ...
     
  • Copa Jordi
    Před 4 dny
    http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Buy Amoxicillin ...
     
  • Zelencup Junior 2019
    Před 4 dny
    http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Amoxicillin Without ...
     
  • Turnaje pro mládež
    Před 5 dny
    Propecia Acatisia No 1 Pharmacy Albenza cialis price Long Term Effects Of ...
     
  • SK Uničov aneb s fotbalem na prázdniny
    Před 5 dny
    http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin ...