FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
05.07.2018 Mělník neomezeně
24.06.2018 Mělník ženy
24.06.2018 Mělník 2003
23.06.2018 Mělník 2009
23.06.2018 Mělník 2007
NOVÉ TURNAJE - SVK
03.06.2018 Bratislava 2007
24.06.2018 Košice 2007
24.06.2018 Košice 2009
24.06.2018 Košice 2011
23.06.2018 Košice 2010
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
01.05.2018 Berlín (GER) 2008
01.04.2018 Berlín (GER) 2005
31.03.-01.04.2018 Thiel (FRA) 2003
31.03.-01.04.2018 Celier (FRA) 2003
09.06.2018 Miklavz (SLO) 2011
 

Březnové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
03.03.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
03.03.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
03.03.2018 ceska republika Odolená Voda 2011 5+1 UMT
03.03.2018 ceska republika Velká Bystřice 2010 4+1 palubovka
03.03.2018 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
03.03.2018 ceska republika Ostrov 2008 4+1 palubovka
03.03.2018 ceska republika Ostrov 2007 4+1 palubovka
03.03.2018 ceska republika Jesenice 2010 4+1 palubovka
03.03.2018 ceska republika Hořovice 2009 4+1 palubovka
03.03.2018 ceska republika Hořovice 2007 4+1 palubovka
03.03.2018 ceska republika Nymburk 2003 4+1 palubovka
03.03.2018 ceska republika Lázně Bohdaneč 2003 5+1 UMT
04.03.2018 ceska republika Praha 2007 5+1 palubovka
04.03.2018 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
04.03.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
04.03.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
04.03.2018 ceska republika Černošice 2012 4+1 palubovka
04.03.2018 ceska republika Odolená Voda 2010 5+1 UMT
04.03.2018 ceska republika Odolená Voda 2010 5+1 UMT
04.03.2018 ceska republika Velká Bystřice 2007 4+1 palubovka
04.03.2018 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
04.03.2018 ceska republika Jesenice 2011 4+1 palubovka
04.03.2018 ceska republika Hradec Králové 2007 4+1 palubovka
04.03.2018 ceska republika Nymburk 2009 4+1 palubovka
04.03.2018 ceska republika Praha 2006 5+1 UMT
04.03.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
10.03.2018 ceska republika Praha 2007 5+1 palubovka
10.03.2018 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
10.03.2018 ceska republika Černošice 2009 4+1 palubovka
10.03.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
10.03.2018 ceska republika Krupka 2003 7+1 UMT
10.03.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2009 4+1 palubovka
10.03.2018 ceska republika Jesenice 2009 4+1 palubovka
10.03.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2011 3+1 palubovka
10.03.2018 ceska republika Kochánky 2009 4+1 UMT
11.03.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
11.03.2018 ceska republika Černošice 2012 4+1 palubovka
11.03.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
11.03.2018 ceska republika Odolená Voda 2009 5+1 palubovka
11.03.2018 ceska republika Odolená Voda 2009 5+1 palubovka
11.03.2018 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
11.03.2018 ceska republika Zbuzany 2007 4+1 UMT
11.03.2018 ceska republika Jesenice 2008 4+1 palubovka
11.03.2018 ceska republika Jirkov 2010 4+1 palubovka
11.03.2018 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
11.03.2018 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
11.03.2018 ceska republika Hradec Králové 2010 4+1 palubovka
11.03.2018 ceska republika Vyškov 2010 4+1 palubovka
17.03.2018 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
17.03.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
17.03.2018 ceska republika Černošice 2010 4+1 palubovka
17.03.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
17.03.2018 ceska republika Pohořelice 2006 5+1 palubovka
17.03.2018 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
17.03.2018 ceska republika Velká Bystřice 2006 4+1 palubovka
17.03.2018 ceska republika Jesenice 2010 4+1 palubovka
18.03.2018 ceska republika Černošice 2007 4+1 palubovka
18.03.2018 ceska republika Černošice 2009 4+1 palubovka
18.03.2018 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
18.03.2018 ceska republika Velká Bystřice 2007 4+1 palubovka
18.03.2018 ceska republika Jesenice 2011 4+1 palubovka
18.03.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
18.03.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
18.03.2018 ceska republika Praha 2008 5+1 UMT
24.03.2018 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
24.03.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
24.03.2018 ceska republika Brno 2007 5+1 přírodní tráva
24.03.2018 ceska republika Brno 2008 5+1 přírodní tráva
24.03.2018 ceska republika Brno 2012 4+1 přírodní tráva
24.03.2018 ceska republika Brno 2011 4+1 přírodní tráva
24.03.2018 ceska republika Jesenice 2008 4+1 palubovka
24.03.2018 slovensko Senec 2005 6+1 UMT
25.03.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
25.03.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 palubovka
25.03.2018 ceska republika Brno 2005 7+1 přírodní tráva
25.03.2018 ceska republika Brno 2006 7+1 přírodní tráva
25.03.2018 ceska republika Brno 2009 4+1 přírodní tráva
25.03.2018 ceska republika Brno 2010 4+1 přírodní tráva
25.03.2018 ceska republika Praha 2006 5+1 UMT
25.03.2018 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
31.03.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2011 3+1 palubovka
31.03.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2011 3+1 palubovka
31.03. - 01.04.2018 nemecko Mnichov 1999 10+1 př. tráva, UMT
31.03. - 01.04.2018 nemecko Mnichov 2001 10+1 př. tráva, UMT
31.03. - 01.04.2018 nemecko Mnichov 2003 10+1 př. tráva, UMT
31.03. - 01.04.2018 nemecko Mnichov 2004 10+1 př. tráva, UMT
31.03. - 01.04.2018 nemecko Mnichov 2005 10+1 př. tráva, UMT
31.03. - 01.04.2018 nemecko Mnichov 2006 8+1 př. tráva, UMT
31.03. - 01.04.2018 nemecko Mnichov 2007 6+1 př. tráva, UMT
31.03. - 01.04.2018 nemecko Mnichov 2008 6+1 př. tráva, UMT
31.03. - 01.04.2018 nemecko Mnichov 2009 6+1 př. tráva, UMT
31.03. - 01.04.2018 francie Celier 2003 2+1 př. tráva, UMT
31.03. - 01.04.2018 francie Thiel 2003 10+1 př. tráva, UMT