FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
01.05.2020 Neratovice 2012
02.02.2020 Bruntál 2010
26.01.2020 Říčany 2006
14.12.2019 Říčany muži
07.12.2019 Praha 2009
NOVÉ TURNAJE - SVK
21.12.2019 Lučenec 2009
19.01.2020 Detva 2008
18.01.2020 Detva 2009
12.01.2020 Detva 2011
11.01.2020 Detva 2012
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
06. - 08.03.2020 Świdnica 2007
14.12.2019 Witoszów Dolny 2007
01.12.2019 Witoszów Dolny 2008
25.04.2020 Segedín (HUN) 2011
18.04.2020 Komárom (HUN) 2011

Listopadové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
03.11.2019 ceska republika Říčany 2013 4+1 UMT
09.11.2019 ceska republika Dolní Cerekev 2011 4+1 palubovka
09.11.2019 ceska republika Dolní Cerekev 2013 3+0 palubovka
09.11.2019 ceska republika Dolní Cerekev 2009 4+1 palubovka
09.11.2019 ceska republika Kalinkovo 2011 6+1 přírodní tráva
09.11.2019 ceska republika Turnov 2009 5+1 UMT
09.11.2019 ceska republika Lučenec 2010 4+1 palubovka
09.11.2019 ceska republika Říčany 2009 8+1 UMT
16.11.2019 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
16.11.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
16.11.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
16.11.2019 ceska republika Praha 2013 4+1 UMT
16.11.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
16.11.2019 ceska republika Říčany 2010 5+1 UMT
16.11.2019 ceska republika Říčany 2009 5+1 UMT
16.11.2019 ceska republika Říčany 2008 7+1 UMT
16.11.2019 ceska republika Chomutov 2012 4+1 palubovka
17.11.2019 ceska republika Vykáň 2010 5+1 UMT
17.11.2019 ceska republika Odolená Voda 2012 4+1 palubovka
17.11.2019 ceska republika Odolená Voda 2013 4+1 palubovka
17.11.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
17.11.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
17.11.2019 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
17.11.2019 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
17.11.2019 ceska republika Brno 2007 4+1 palubovka
23.11.2019 ceska republika Pardubice 2012 3+0 palubovka
23.11.2019 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
23.11.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
23.11.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
23.11.2019 ceska republika Praha 2013 4+1 UMT
23.11.2019 ceska republika Praha 2008 4+1 UMT
23.11.2019 ceska republika Říčany 2006 4+1 UMT
23.11.2019 ceska republika Hořovice 2009 4+1 palubovka
23.11.2019 ceska republika Hořovice 2011 4+1 palubovka
23.11.2019 ceska republika Witoszów Dolny 2010 4+1 palubovka
23.11.2019 ceska republika Prostějov 2007 7+1 UMT
24.11.2019 ceska republika Pardubice 2013 3+0 palubovka
24.11.2019 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
24.11.2019 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
24.11.2019 ceska republika Praha 2009 4+1 UMT
24.11.2019 ceska republika Bělá pod Bezdězem 2011 4+1 palubovka
24.11.2019 ceska republika Bělá pod Bezdězem 2007 4+1 palubovka
24.11.2019 ceska republika Benešov 2005 4+1 UMT
24.11.2019 ceska republika Benešov 2007 4+1 UMT
24.11.2019 ceska republika Benešov 2009 5+1 UMT
30.11. - 01.12.2019 ceska republika Węgierska Górka 2009 (dívky) 4+1 palubovka
30.11.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
30.11.2019 ceska republika Praha 2013 4+1 UMT
30.11.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
30.11.2019 ceska republika Spořice 2011 4+1 palubovka
30.11.2019 ceska republika Praha 2010 5+1 palubovka
30.11.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 palubovka
30.11.2019 ceska republika Świdnica 2012 4+1 UMT

Poslední komentáře