FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
06.01.2019 Hustopeče 2004
24.11.2018 Dambořice 2006
20.01.2019 Kutná Hora 2004
18.11.2018 Šumperk 2010
24.11.2018 Šumperk 2009
NOVÉ TURNAJE - SVK
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2008 (dívky)
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2010
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2011
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2012
16.02.2019 Liptovský Mikuláš 2009
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
17.11.2018 Witoszów D. (POL) 2011
16.02.2019 Witoszów D. (POL) 2013
20.01.2019 Świdnica (POL) 2010
13. - 14.04.2019 Komárom (HUN) 2010
12.01.2019 Świdnica (POL) 2008

Listopadové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
03.11.2018 ceska republika Neratovice 2012 3+1 palubovka
03.11.2018 ceska republika Prostějov 2007 5+1 palubovka
04.11.2018 ceska republika Černošice 2012 4+1 palubovka
10.11.2018 ceska republika Milovice 2011 4+1 UMT
10.11.2018 ceska republika Milovice 2010 4+1 UMT
10.11.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 palubovka
10.11.2018 ceska republika Praha 2012 4+1 palubovka
10.11.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2010 4+1 palubovka
10.11.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2008 4+1 palubovka
10.11.2018 ceska republika Senice na Hané 2009 5+1 palubovka
10.11.2018 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
10.11.2018 ceska republika Velká Bystřice 2010 4+1 palubovka
10.11.2018 ceska republika Prostějov 2008 5+1 palubovka
10. - 11.11.2018 ceska republika Hlušice 2011 4+1 palubovka
11.11.2018 ceska republika Říčany 2011 4+1 UMT
11.11.2018 ceska republika Milovice 2009 4+1 UMT
11.11.2018 ceska republika Milovice 2008 4+1 UMT
11.11.2018 ceska republika Dolní Břežany 2012 2+1 palubovka
11.11.2018 ceska republika Dolní Břežany 2008 4+1 palubovka
11.11.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
11.11.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 palubovka
11.11.2018 ceska republika Černošice 2008 4+1 palubovka
11.11.2018 ceska republika Říčany 2010 4+1 UMT
11.11.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
11.11.2018 ceska republika Velká Bystřice 2011 4+1 palubovka
11.11.2018 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
17.11.2018 ceska republika Milovice 2012 4+1 UMT
17.11.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
17.11.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
17.11.2018 ceska republika Odolená Voda 2009 5+1 palubovka
17.11.2018 ceska republika Příbram 2010 4+1 palubovka
17.11.2018 polsko Witoszów Dolny 2011 4+1 palubovka
17.11.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
17.11.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
17.11.2018 ceska republika Karviná 2008 4+1 palubovka
18.11.2018 ceska republika Říčany 2009 5+1 UMT
18.11.2018 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
18.11.2018 ceska republika Praha 2008 5+1 UMT
18.11.2018 ceska republika Odolená Voda 2010 4+1 palubovka
18.11.2018 ceska republika Říčany 2008 5+1 UMT
18.11.2018 ceska republika Prostějov 2007 5+1 palubovka
18.11.2018 ceska republika Šumperk 2010 4+1 palubovka
24.11.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
24.11.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
24.11.2018 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
24.11.2018 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
24.11.2018 ceska republika Odolená Voda 2008 5+1 palubovka
24.11.2018 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
24.11.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
24.11.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
24.11.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2006 4+1 palubovka
24.11.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2004 4+1 palubovka
24.11.2018 ceska republika Lázně Bohdaneč 2006 4+1 UMT
24.11.2018 ceska republika Pardubice 2010 4+1 palubovka
24.11.2018 ceska republika Milovice 2009 4+1 UMT
24.11.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
24.11.2018 ceska republika Velká Bystřice 2010 4+1 palubovka
24.11.2018 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
24.11.2018 ceska republika Dolní Břežany 2011 4+1 palubovka
24.11.2018 ceska republika Dolní Břežany 2008 4+1 palubovka
24.11.2018 ceska republika Brandýs nad Labem 2006 7+1 UMT
24.11.2018 ceska republika Karviná 2008 4+1 palubovka
24.11.2018 ceska republika Šumperk 2009 4+1 palubovka
24.11.2018 ceska republika Dambořice 2006 4+1 palubovka
24. - 25.11.2018 ceska republika Hlušice 2009 4+1 palubovka
25.11.2018 ceska republika Černošice 2006 4+1 palubovka
25.11.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
25.11.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
25.11.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
25.11.2018 ceska republika Odolená Voda 2010 4+1 palubovka
25.11.2018 ceska republika Odolená Voda 2011 4+1 palubovka
25.11.2018 ceska republika Praha 2008 5+1 UMT
25.11.2018 ceska republika Říčany 2012 4+1 UMT
25.11.2018 ceska republika Říčany 2006 5+1 UMT
25.11.2018 ceska republika Pardubice 2009 4+1 palubovka
25.11.2018 ceska republika Milovice 2012 4+1 UMT
25.11.2018 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
25.11.2018 ceska republika Velká Bystřice 2007 4+1 palubovka
25.11.2018 ceska republika Česká Lípa 2012 3+0 palubovka
25.11.2018 ceska republika Prostějov 2008 5+1 palubovka

Poslední komentáře