FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
17.03.2019 Říčany 2010
02.03.2019 Praha 2010
08.06.2019 Polná 2008
14. - 15.12.2019 Třinec muži
08.06.2019 Polná 2010
NOVÉ TURNAJE - SVK
01. - 06.07.2019 Prešov 2005 (dívk)
01. - 06.07.2019 Prešov 2005
01. - 06.07.2019 Prešov 2006
01. - 06.07.2019 Prešov 2007
01. - 06.07.2019 Prešov  2008
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
24.08.2019 Moritzburg (GER) 2011
07.04.2019 Komárom (HUN) 2009
01. - 03.03.2019 Świdnica (POL) 2006
17.11.2018 Witoszów D. (POL) 2011
16.02.2019 Witoszów D. (POL) 2013

Únorové turnaje > přehled turnajů

kalendar DATUM KONÁNÍ: 10.02.2019
adresa ADRESA: Sportovní hala Strupčice (okr. Chomutov)
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2010
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 4+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: palubovka
penize STARTOVNÉ: 1500
informace DALŠÍ INFORMACE: Více informací a pozvánku zašleme na e-mail.
firma POŘADATEL: SK Ervěnice Jirkov
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Milan Reiss
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 603721654
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

0 #1 Milan Reiss 2018-10-04 18:31
Přihlášená družstva:
1. SK Ervěnice Jirkov
2. Mostecký FK
3. Jiskra Aš
Citovat
0 #2 Milan Reiss 2018-10-09 17:55
Přihlášená družstva:
1. SK Ervěnice Jirkov
2. Mostecký FK
3. Jiskra Aš
4. FK Baník Souš
Citovat
0 #3 Milan Reiss 2018-11-22 13:00
Přihlášená družstva:
1. SK Ervěnice Jirkov
2. Mostecký FK
3. Jiskra Aš
4. FK Baník Souš
5. FK Ústí nad Labem
Citovat
0 #4 Milan Reiss 2018-11-26 14:55
Přihlášená družstva:
1. SK Ervěnice Jirkov
2. Mostecký FK
3. Jiskra Aš
4. FK Baník Souš
5. FK Ústí nad Labem
6. TJ Spartak Perštejn
Citovat
0 #5 Milan Reiss 2018-11-27 10:15
Přihlášená družstva:

1. SK Ervěnice Jirkov
2. Mostecký FK
3. Jiskra Aš
4. FK Baník Souš
5. FK Ústí nad Labem
6. TJ Spartak Perštejn
7. FK Slavoj Vyšehrad
8. TJ Tatran Podbořany
Citovat
0 #6 Milan Reiss 2018-11-27 17:33
Přihlášená družstva:

1. SK Ervěnice Jirkov
2. Mostecký FK
3. Jiskra Aš
4. FK Baník Souš
5. FK Ústí nad Labem
6. TJ Spartak Perštejn
7. TJ Tatran Podbořany
8.
Citovat
0 #7 Milan Reiss 2018-11-28 09:05
Přihlášená družstva:

1. SK Ervěnice Jirkov
2. Mostecký FK
3. Jiskra Aš
4. FK Baník Souš
5. FK Ústí nad Labem
6. TJ Spartak Perštejn
7. TJ Tatran Podbořany
8. TJ Sokol Plasy
Citovat

Poslední komentáře