FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
06.06.2020 Praha 2011
28.03.2020 Ostrava 2009
20.06.2020 Hrachovec 2011
27.06.2020 Hluk 2009 (dívky)
27.06.2020 Hluk 2009
NOVÉ TURNAJE - SVK
01. - 06.07.2020 Prešov neomezeně
24. - 26.04.2020 Prešov 2009
06.06.2020 Martin 2010
27.06.2020 Martin 2009
01.05.2020 Kalinkovo 2011
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
03. - 05.07.2020 Vratislav 2001
03. - 05.07.2020 Vratislav 2003
03. - 05.07.2020 Vratislav 2005
03. - 05.07.2020 Vratislav 2006
03. - 05.07.2020 Vratislav 2007

Srpnové turnaje > přehled turnajů

II. ročník O pohár Karla IV.

kalendar DATUM KONÁNÍ: 13.06.2020
adresa ADRESA: hřiště TJ Karlštejn
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2011
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 4+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 1400Kč
informace DALŠÍ INFORMACE: II. ročník turnaje mladších přípravek.
o pohár Karla IV., pěkné ceny, kvalifikovaní rozhodčí, dobrá dopravní dostupnost, zábava a občerstvení zajištěno. hrací doba 2x10 minut.
hrací plocha: 25x35 m. branky 5x2 m
maximální počet týmů = 16
firma POŘADATEL: Jiří Čech
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Jiří Čech
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 00420732780139
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

0 #1 Jiří Čech 2019-11-29 19:18
1. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
2. TJ KARLŠTEJN





STAV K 29.11. 2019
Citovat
0 #2 Jiří Čech 2019-12-09 21:27
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:
1. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
2. TJ KARLŠTEJN
3 FK LITEŇ





STAV K 9.12. 2019
Citovat
0 #3 Jiří Čech 2019-12-17 23:11
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

1. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
2. TJ KARLŠTEJN
3 FK LITEŇ
4. DUKLA JM A
5. DUKLA JM B





STAV K 18.12. 2019
Citovat
0 #4 Jiří Čech 2020-01-03 09:28
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

1. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
2. TJ KARLŠTEJN
3 FK LITEŇ
4. DUKLA JM A
5. DUKLA JM B
6. TJ RUZYNĚ





STAV K 3.1. 2020
Citovat
0 #5 Jiří Čech 2020-01-07 12:31
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

1. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
2. TJ KARLŠTEJN
3 FK LITEŇ
4. DUKLA JM A
5. DUKLA JM B
6. TJ RUZYNĚ
7. SK SLAVIA PRAHA





STAV K 7.1. 2020
Citovat
0 #6 Jiří Čech 2020-02-11 09:28
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

1. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
2. TJ KARLŠTEJN
3 FK LITEŇ
4. DUKLA JM A
5. DUKLA JM B
6. TJ RUZYNĚ
7. SK SLAVIA PRAHA (DÍVKY)
8. SOKOL DOLNÍ POČERNICE A
9. SOKOL DOLNÍ POČERNICE B





STAV K 11.2. 2020
Citovat

Poslední komentáře