FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
21.08.2021 Stará Boleslav 2013
26.06.2021 Vilémovice neomezeně
22.08.2021 Praha 2014
22.08.2021 Praha 2013
22.08.2021 Praha 2012
NOVÉ TURNAJE - SVK
01.09.2020 Grinava 2011
20.06.2020 Svätý Jur 2009
27.06.2020 Hôrky 2008
01. - 06.07.2020 Prešov neomezeně
24. - 26.04.2020 Prešov 2009
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
17. - 19.12.2021 Rzeszow muži
05. - 07.03.2021 Świdnica 2008
06. - 07.02.2021 Wroclaw 2011
04. - 06.12.2020 Wegirska Górka 2010
27. - 29.11.2020 Wegirska Górka 2009 (dívky)

Listopadové turnaje > přehled turnajů

V.ročník turnaje přípravek

kalendar DATUM KONÁNÍ: 15.08.2020
adresa ADRESA: fotbalové hřiště FK Vodňany, Bavorovská ulice
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2010
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 5+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 2500
informace DALŠÍ INFORMACE: Dovolujeme si Vás pozvat na V.ročník fotbalového turnaje v kategorii starší přípravky (2010 a ml.).

- Hrát se bude na 4 hřištích
- Maximální počet týmů 25

- 8:30 Prezentace, 9:00 Zahájení , 17:00 Předpokládaný konec
- Hrací čas a systém rozlosování dle počtu přihlášených.
- Hraje se dle pravidel pro dané kategorie.
- Startovné 2500 Kč. (startovné zahrnuje oběd a pitný režim pro všechny účastníky. Pro trenéry je po celou dobu turnaje zajištěno občerstvení v podobě rautu a pití zdarma)

Propozice budou zaslány současně s rozlosováním cca týden před turnajem
firma POŘADATEL:  
osoba KONTAKTNÍ OSOBA:  
telefon KONTAKTNÍ TELEFON:  
email KONTAKTNÍ EMAIL:  
.

Poslední komentáře

  • 25. ročník memoriálu ing. Jiřího Sýkory
    Včera
    Dobrý den mohu požádat o seznam přihlášených?
     
  • O Pohár Karla IV.
    Včera
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. HOSPODSKÝ POVALEČI 2. CHMELKY 3. SK OLYMPIA PRAHA SPS 4. 5. 6.
     
  • O Pohár Karla IV.
    Včera
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. SLAVIA KARLOVY VARY U8 ČERVENÁ 2. FAAZ U9 3. FAAZ U8 4. SK ...
     
  • O Pohár Karla IV.
    Včera
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. BOHEMIANS 1905 ZELENÁ 2 .AFK PODOLÍ 3. TJ TATRAN SEDLČANY 4.
     
  • O Pohár Karla IV.
    Včera
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. HOSPODSKÝ POVALEČI 2. CHMELKY 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
     
  • Bon Art Cup FK Litoměřicko
    Včera
    http://slkjfdf.net/ - Okehebi Ucaxab qrx.qelg.fotbaloveturnaje.cz.tzu.bg ...
     
  • Bon Art Cup FK Litoměřicko
    Včera
    http://slkjfdf.net/ - Ejolkaizo Etoqicd ldz.uphz.fotbaloveturnaje.cz.uzb.ds ...
     
  • Karlštejn Cup
    Před 3 dny
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. HOSPODSKÝ POVALEČI 2. NO NAME BOYS 3. KOLOTOUŠ FC 4. CVIČKY 5.