FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
09.06.2018 Všeradice 2006
05. - 06.05.2018 Chotěboř 2009
09.09.2018 Kochánky 2012
23.06.2018 Sedlčany 2010
23.06.2018 Sedlčany 2011
NOVÉ TURNAJE - SVK
01. - 06.07.2018 Prešov 2006
13. - 15.04.2018 Prešov 2007
01. - 02.12.2018 Rabča dorost
24.03.2018 Senec 2005
21. - 22.07.2018 Oravský Pod. 2007
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
01.05.2018 Berlín (GER) 2008
01.04.2018 Berlín (GER) 2005
31.03.-01.04.2018 Thiel (FRA) 2003
31.03.-01.04.2018 Celier (FRA) 2003
09.06.2018 Miklavz (SLO) 2011
 

Listopadové turnaje > přehled turnajů

kalendar DATUM KONÁNÍ: 08.05.2018
adresa ADRESA:
Všeradice ( okres Beroun)
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2011
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 4+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 1500
informace DALŠÍ INFORMACE: Turnaj je určen pro 16 týmů
První tři poháry, medaile pro všechny hráče turnaje
Přihlášená družstva - SK Slavia Praha
Bohemians Praha 1905
ČLU-Beroun
FK Všeradice 1932
Více na http://fotbaloveturnajemv.webnode.cz/
nebo na facebooku Fotbalové turnaje Michala Vitnera
firma POŘADATEL: Michal Vitner
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Michal Vitner
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 774 967 950
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komentáře  

0 #1 Michal Vitner 2018-01-14 11:14
Přihlášené týmy . SK Slavia Praha
Bohemians Praha 1905
ČLU-Beroun
FK Všeradice 1932
TJ Tatran Kam. Přívoz
ČAFC Praha
Sokol Hostouň
Citovat
0 #2 Michal Vitner 2018-01-15 18:03
Další týmy
SK Cembrit Beroun
TJ Sokol Králův Dvůr
Citovat
0 #3 Michal Vitner 2018-01-26 08:51
Další tým
SK Slaný
Citovat
0 #4 Michal Vitner 2018-01-31 14:01
Další týmy
SKP Rakovník
TJ Slovan Lochovice
Citovat

Poslední komentáře

  • Řeporyje Cup 2018
    Včera
    Přihlášené týmy: FK Řeporyje - Praha 5 A FK Řeporyje - Praha 5 B SK Stodůlky Praha ...
     
  • Taverny Cup
    Včera
    Přihlášená mužstva 1.Tatran Sedlčany 2.1FK Příbram 3.FC Mass Táborsko
     
  • Taverny Cup
    Včera
    Přihlášená mužstva 1.Tatran Sedlčany 2.1FK Příbram
     
  • Taverny Cup
    Včera
    Přihlášená mužstva. 1.Tatran Sedlčany 2.Sokol Kosova Hora
     
  • Matej Kocourek
    Včera
    První přihlášená mužstva- SK Slavia Praha AC Sparta Praha Junior Chomutov