FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
01.05.2020 Vimperk 2008
20.06.2020 Vojkovice muži
06.06.2020 Lázně Bohdaneč 2013
30. - 31.05.2020 Praha 2010
30. - 31.05.2020 Praha 2009
NOVÉ TURNAJE - SVK
27.06.2020 Martin 2009
01.05.2020 Kalinkovo 2011
25.04.2020 Levice 2010
15.02.2020 Nové Zámky 2010
01.02.2020 Nové Zámky 2011
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
03. - 05.07.2020 Vratislav 2001
03. - 05.07.2020 Vratislav 2003
03. - 05.07.2020 Vratislav 2005
03. - 05.07.2020 Vratislav 2006
03. - 05.07.2020 Vratislav 2007

Listopadové turnaje > přehled turnajů

kalendar DATUM KONÁNÍ: 18.04.2020
adresa ADRESA: Czibor Zoltán Sporttelep, 2900 Komárom, Sport utca 52-54
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2011
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 6+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva a UMT
penize STARTOVNÉ: 70€
informace DALŠÍ INFORMACE: Vážení športoví priatelia!
Srdečne Vás pozývame na turnaj U9 Euro Championship 2020 kvalifikačný turnaj Maďarsko (veková kategória: U9 - 2011 a mladší), ktorý sa uskutoční nasledovným spôsobom: 2x pre-kvalifikačný turnaj + 1x HU finálový turnaj.
*Počet postupujúcich z pre-kvalifikačného na HU finálový turnaj bude závisieť podľa prihlásených mužstiev!
**Počet postupujúcich z HU finálového turnaja na Hlavný turnaj do Viedne: najlepší 4!
Finále vo Viedni - 2-dňový turnaj, 96 mužstiev + Juventus Torino, AS Roma, Sporting Lisabon, Olimpisue Marseille,CZ Beograd, FC Southampton, KV Kortrijk, CFR Cluj, Slovan Bratislava, Spartak Trnava, Sigma Olomouc, Viktoria Plzeň, MTK Budapest, UTE Budapest, Branik Maribor, Sturm Graz, Hertha 03 Berlin, ... 

Podrobné informácie k finale vo Viedni najdete na tejto stránke
https://www.efco.one
firma POŘADATEL: Komárom VSE
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Juraj Gergely
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: +421915884290/+421905818825
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

0 #1 juraj gergely 2019-11-05 19:45
Zatiaľ prihlásené mužstvá:
Komárom VSE
Gyirmót SE Győr
Ikarus BSE Budapest
UTE Labdarúgó Akadémia Budapest
Mészöly Focisuli SE Budapest
Barca Academy Hungary
Lurkó UFC-Illés Akadémia Szombathely
Citovat
0 #2 juraj gergely 2019-11-11 12:17
Zatiaľ prihlásené mužstvá:
1.Komárom VSE
2.Gyirmót SE Győr
3.Ikarus BSE Budapest
4.UTE Labdarúgó Akadémia Budapest
5.Mészöly Focisuli SE Budapest
6.Barca Academy Hungary
7.Lurkó UFC-Illés Akadémia Szombathely
8.Főnix Gold FC Székesfehérvár
9.FTC Budapest
10.ŠK Slovan Bratislava (SK)
11.FC Spartak Trnava (SK)
Citovat
0 #3 juraj gergely 2019-11-12 19:26
+
12.JUPIE FŠMH Banská Bystrica (SK)
13. KFC Komárno (SK)
14.MTK Budapest
15.MŠK Fomat Martin (SK)
16.SK Sigma Olomouc (CZ)
Citovat
0 #4 juraj gergely 2019-11-18 13:47
+
17.ETO FC Győr
18.Carvalho Brazil LAUSE
19.Vác VLSE
20.FC Petržalka (SK)
21.FKM Karlova Ves (SK)
22.FK Inter Bratislava (SK)
Citovat
0 #5 juraj gergely 2020-01-03 15:00
+
23.SSC Fénix Nové Zámky (SK)
24.SFC Kalinkovo (SK)
25.Senec Football Academy (SK)
26.FKM Nové Zámky (SVK)
27.FK Pohronie (SK)
Citovat

Poslední komentáře