FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
23.02.2020 Česká Lípa 2013
15.02.2020 Prostějov 2007
08. - 09.05.2020 Kutná Hora 2011
20.06.2020 2005
20.06.2020 2007
NOVÉ TURNAJE - SVK
21.12.2019 Lučenec 2009
19.01.2020 Detva 2008
18.01.2020 Detva 2009
12.01.2020 Detva 2011
11.01.2020 Detva 2012
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
06. - 08.03.2020 Świdnica 2007
14.12.2019 Witoszów Dolny 2007
01.12.2019 Witoszów Dolny 2008
25.04.2020 Segedín (HUN) 2011
18.04.2020 Komárom (HUN) 2011

Listopadové turnaje > přehled turnajů

kalendar DATUM KONÁNÍ: 02.02.2020
adresa ADRESA: Bruntál, Zeyerova 14
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2010
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 4+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: palubovka
penize STARTOVNÉ: 1300
informace DALŠÍ INFORMACE: Termín konání: 2. 2. 2020 (neděle)
Místo konání: Sportovní hala Zeyerova – Zeyerova 1502/14, Bruntál
Počet mužstev: 8 - 10 mužstev, Hrací doba: 1 x 13 minut
První tři místa poháry, medaile a diplom, medaile pro všechny účastníky turnaje, vyhlášení nejlepšího střelce turnaje, nejlepšího brankáře a nejlepšího hráče.
firma POŘADATEL: FCSO Bruntál
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Marek Jelínek
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 737783242
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

0 #1 Marek Jelínek 2019-11-20 22:30
Přihlášené týmy:

FCSO Bruntál (modrá)
FCSO Bruntál (bílá)
FK Šternberk
STP Fk Baník Albrechtice
FK Šumperk
Citovat
0 #2 Marek Jelínek 2019-12-01 18:06
Cituji Marek Jelínek:
Aktualizace: přihlášené týmy:

FCSO Bruntál (modrá)
FCSO Bruntál (bílá)
FK Šternberk
STP Fk Baník Albrechtice
FK Šumperk

SK Řetězárna Česká Ves
FC JUVENTUS Žilina
Citovat

Poslední komentáře

  • Chomutov 2010
    Před 3 dny
    Aktuální obsazení 1.MFK Most 2.FK Ostrov 3.Junior Chomutov 4.TJ Chodouň 5.KSNP ...
     
  • Chomutov 2009
    Před 3 dny
    Aktuální obsazení 1.FK Kadaň 2.FK Ostrov 3.SKJ Junior Žatec 4.SK Ervěnice-Jirkov ...
     
  • Noimak Cup 2020
    Před 3 dny
    Máme tady další přihlášená mužstva díky. Junior Strakonice 1 Junior Strakonice 2 ...
     
  • II. ročník O pohár Karla IV.
    Před 3 dny
    Přihlášené týmy: 1. FK VODŇANY 2. FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO 3. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY) ...
     
  • II. Ročník memoriálu Františka Šrámka
    Před 3 dny
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. SK ROZTOKY STAV K 11.12. 2019
     
  • II. ročník O pohár Karla IV.
    Před 5 dny
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE 2. TJ KARLŠTEJN 3 FK LITEŇ STAV K 9.12.
     
  • II. ročník O pohár Karla IV.
    Před 5 dny
    Přihlášené týmy: 1. FK VODŇANY 2. FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO 3. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY) ...
     
  • II. Ročník O pohár Karla IV.
    Před 5 dny
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. FK VIKTORIA ŽIŽKOV A 2. FK VIKTORIA ŽIŽKOV B 3. OLYMPIA RADOTÍN ...