FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
16.06.2019 Praha 2008
08.06.2019 Lázně Bohdaneč 2013
01.06.2019 Slaný 2012
22.06.2019 Věšín 2011
29. - 30.06.2019 Kladno ženy
NOVÉ TURNAJE - SVK
28.04.2019 Kalinkovo 2010
15. - 16.06.2019 Martin 2008
22.06.2019 Kalinkovo 2013
15. - 16.06.2019 Trnava 2010
01. - 06.07.2019 Prešov 2004 (dívky)
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
01. - 02.06.2019 Ząbkowice Śląskie 2007
24.08.2019 Moritzburg (GER) 2011
07.04.2019 Komárom (HUN) 2009
01. - 03.03.2019 Świdnica (POL) 2006
17.11.2018 Witoszów D. (POL) 2011

Březnové turnaje > přehled turnajů

kalendar DATUM KONÁNÍ: 07.04.2019
adresa ADRESA: Czibor Zoltán Sporttelep, Sport utca 52-54, 2900 Komárom, Maďarsko
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2009
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 6+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva a UMT
penize STARTOVNÉ: 70€
informace DALŠÍ INFORMACE: Turnaj bude 1-dňový a max. pre 24 mužstiev (t.j. prvých 24 prihlásených).

Hlavná cena:
2 najlepšie mužstvá postúpia na U10 Champions Trophy 2019, ktorí sa uskutoční vo Viedni, v Júni 14-16 -> jeden z najväčších turnajov na svete (128 mužstiev): www.u10.champions-trophy.at
firma POŘADATEL: Komárom VSE a Sportshow Entertainment e.U.
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Juraj Gergely
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: +421915884290
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

0 #1 juraj gergely 2018-12-09 15:41
Zatiaľ prihlásené mužstvá:
1. Komárom VSE (HUN)
2. MFK Zvolen (SVK)
3. KFC Komárno (SVK)
4. FK Pohronie (SVK)
5. Budapest Honvéd FC (HUN)
6. MTE 1904 Mosonmagyaróvár (HUN)
7. FKP Dúbravka (SVK)
8. SDM Domino Bratislava (SVK)
9. Gyrmót SE (HUN)
Citovat
0 #2 Juraj Gergely 2018-12-11 15:43
Zatiaľ prihlásené mužstvá:
1. Komárom VSE (HUN)
2. MFK Zvolen (SVK)
3. KFC Komárno (SVK)
4. FK Pohronie (SVK)
5. Budapest Honvéd FC (HUN)
6. MTE 1904 Mosonmagyaróvár (HUN)
7. FKP Dúbravka (SVK)
8. SDM Domino Bratislava (SVK)
9. Gyrmót SE (HUN)
10. MOL Vidi FC Székesfehérvár (HUN)
11. Dunakanyar Régió UFC Vác (HUN)
12. Siófoki Bányász SE (HUN)
13. FC Sparta Brno (CZE)
14. FC Spartak Trnava (SVK)
15. Mezőkövesd Zsóry FC (HUN)
Citovat
0 #3 Juraj Gergely 2018-12-17 11:33
Zatiaľ prihlásené mužstvá:
1. Komárom VSE (HUN)
2. MFK Zvolen (SVK)
3. KFC Komárno (SVK)
4. FK Pohronie (SVK)
5. Budapest Honvéd FC (HUN)
6. MTE 1904 Mosonmagyaróvár (HUN)
7. FKP Dúbravka (SVK)
8. SDM Domino Bratislava (SVK)
9. Gyrmót SE (HUN)
10. MOL Vidi FC Székesfehérvár (HUN)
11. Dunakanyar Régió UFC Vác (HUN)
12. Siófoki Bányász SE (HUN)
13. FC Sparta Brno (CZE)
14. FC Spartak Trnava (SVK)
15. Mezőkövesd Zsóry FC (HUN)
16. Király SZE Szombathely (HUN)
17. ŠK Slovan Bratislava (SVK)
18. DVTK (HUN)
19. SSC Fénix Nové Zámky (SVK)
20. FK Dubnica nad Váhom (SVK)
Citovat
0 #4 juraj gergely 2018-12-19 13:01
Zatiaľ prihlásené mužstvá:
1. Komárom VSE (HUN)
2. MFK Zvolen (SVK)
3. KFC Komárno (SVK)
4. FK Pohronie (SVK)
5. Budapest Honvéd FC (HUN)
6. MTE 1904 Mosonmagyaróvár (HUN)
7. FKP Dúbravka (SVK)
8. SDM Domino Bratislava (SVK)
9. Gyrmót SE (HUN)
10. MOL Vidi FC Székesfehérvár (HUN)
11. Dunakanyar Régió UFC Vác (HUN)
12. Siófoki Bányász SE (HUN)
13. FC Sparta Brno (CZE)
14. FC Spartak Trnava (SVK)
15. Mezőkövesd Zsóry FC (HUN)
16. Király SZE Szombathely (HUN)
17. ŠK Slovan Bratislava (SVK)
18. DVTK (HUN)
19. SSC Fénix Nové Zámky (SVK)
20. FK Dubnica nad Váhom (SVK).
21. Mészöly Focisuli SE Budapest (HUN)
22. FC Hlučín (CZE)
Citovat
0 #5 juraj gergely 2018-12-23 13:29
Zatiaľ prihlásené mužstvá:
1. Komárom VSE (HUN)
2. MFK Zvolen (SVK)
3. KFC Komárno (SVK)
4. FK Pohronie (SVK)
5. Budapest Honvéd FC (HUN)
6. MTE 1904 Mosonmagyaróvár (HUN)
7. FKP Dúbravka (SVK)
8. SDM Domino Bratislava (SVK)
9. Gyrmót SE (HUN)
10. MOL Vidi FC Székesfehérvár (HUN)
11. Dunakanyar Régió UFC Vác (HUN)
12. Siófoki Bányász SE (HUN)
13. FC Sparta Brno (CZE)
14. FC Spartak Trnava (SVK)
15. Mezőkövesd Zsóry FC (HUN)
16. Király SZE Szombathely (HUN)
17. ŠK Slovan Bratislava (SVK)
18. DVTK (HUN)
19. SSC Fénix Nové Zámky (SVK)
20. FK Dubnica nad Váhom (SVK).
21. Mészöly Focisuli SE Budapest (HUN)
22. FC Hlučín (CZE)
23. FC ŠTK 1914 Šamorín (SVK)
24. BAAP Evrogol Pelagićevo (BIH)* rezervacia do konca januara

Nahradnik:
25. FK Hodonín (CZE)
Citovat
0 #6 juraj gergely 2018-12-29 19:01
Zatiaľ prihlásené mužstvá:
1. Komárom VSE (HUN)
2. MFK Zvolen (SVK)
3. KFC Komárno (SVK)
4. FK Pohronie (SVK)
5. Budapest Honvéd FC (HUN)
6. MTE 1904 Mosonmagyaróvár (HUN)
7. FKP Dúbravka (SVK)
8. SDM Domino Bratislava (SVK)
9. Gyrmót SE (HUN)
10. MOL Vidi FC Székesfehérvár (HUN)
11. Dunakanyar Régió UFC Vác (HUN)
12. Siófoki Bányász SE (HUN)
13. FC Sparta Brno (CZE)
14. FC Spartak Trnava (SVK)
15. Mezőkövesd Zsóry FC (HUN)
16. Király SZE Szombathely (HUN)
17. ŠK Slovan Bratislava (SVK)
18. DVTK (HUN)
19. SSC Fénix Nové Zámky (SVK)
20. FK Dubnica nad Váhom (SVK).
21. Mészöly Focisuli SE Budapest (HUN)
22. FC Hlučín (CZE)
23. FC ŠTK 1914 Šamorín (SVK)
24. BAAP Evrogol Pelagićevo (BIH)* rezervacia do konca januara

Nahradnik:
25. FK Hodonín (CZE)
26. SFC Kalinkovo (SVK)
Citovat
0 #7 juraj gergely 2019-02-13 09:38
Nakoľko je veľký záujem o turnaj počet mužstiev sa rožširuje z pôvodných 24 na 28 max 32 mužstiev
Citovat
+1 #8 juraj gergely 2019-02-13 09:39
Zatiaľ prihlásené mužstvá:
1 Komárom VSE (HUN)
2 MFK Zvolen (SVK)
3 KFC Komárno (SVK)
4 FK Pohronie Žiar nad Hronom (SVK)
5 Honvéd FC Budapest (HUN)
6 MTE 1904 Mosonmagyaróvár (HUN)
7 FKP Dúbravka Bratislava (SVK)
8 SDM Domino Bratislava (SVK)
9 Gyirmót SE (HUN)
10 MOL Vidi FC Székesfehérvár (HUN)
11 Dunakanyar Régió UFC Vác (HUN)
12 Siófoki Bányász SE (HUN)
13 FC Sparta Brno (CZE)
14 FC Spartak Trnava (SVK)
15 Mezőkövesd Zsóry FC (HUN)
16 Király SZE Szombathely (HUN)
17 ŠK Slovan Bratislava (SVK)
18 DVTK (HUN)
19 SSC Fénix Nové Zámky (SVK)
20 FK Dubnica nad Váhom (SVK)
21 Mészöly Focisuli SE Budapest (HUN)
22 FC Hlučín (CZE)
23 FC ŠTK 1914 Šamorín (SVK)
24 FK Hodonín (CZE)
25 SFC Kalinkovo (SVK)
26 JUPIE FŠ M. Hamšíka Banská Bystrica (SVK)
27 Szeged-Grosics Akadémia (HUN)
28 Újpest FC Budapest (HUN)
29 MŠK Púchov (SVK)
Citovat
+1 #9 juraj gergely 2019-02-21 07:47
+
30. MŠK Iskra Petržalka (SVK)
Citovat
0 #10 juraj gergely 2019-02-26 10:35
+
31. FK Csíkszereda (ROM)
32. Janočko Academy Košice (SVK)
Citovat

Poslední komentáře