FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
09.06.2018 Všeradice 2006
05. - 06.05.2018 Chotěboř 2009
09.09.2018 Kochánky 2012
23.06.2018 Sedlčany 2010
23.06.2018 Sedlčany 2011
NOVÉ TURNAJE - SVK
01. - 06.07.2018 Prešov 2006
13. - 15.04.2018 Prešov 2007
01. - 02.12.2018 Rabča dorost
24.03.2018 Senec 2005
21. - 22.07.2018 Oravský Pod. 2007
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
01.05.2018 Berlín (GER) 2008
01.04.2018 Berlín (GER) 2005
31.03.-01.04.2018 Thiel (FRA) 2003
31.03.-01.04.2018 Celier (FRA) 2003
09.06.2018 Miklavz (SLO) 2011
 

Hradec Králové slaví, jeho U13 vyhrála Ondrášovka Cup

Mladší žáci Hradce Králové se stali vítězi letošního Ondrášovka Cupu v kategorii U13. Druhé místo obsadili hráči Zbrojovky Brno a třetí příčka patří Jablonci.
 
Fotbalisté Hradce naznačili už v průběhu základní části, že budou bojovat o příčky nejvyšší. Během své dlouhé šňůry zápasů ve skupině dokázali ze sedmi utkání získat krásných 18 bodů. Body ztratili pouze v zápase s Baníkem Ostrava, kterému podlehli 0:1. Mezi nejlepších osm týmů tedy postupovali suveréně z prvního místa.
 
V nadstavbové části se jim jen nepodařili zápasy s Duklou (0:2) a Brnem (0:2). Ostatní byli pro Hradec vítězné a se ziskem celkových 15 bodů mohli slavit jeho hráči společně s realizačním týmem cenné vítězství v Ondrášovka Cupu.
 
 
INDIVIDUÁLNÍ OCENĚNÍ
Nejlepší hráč: David Jambor (FC Zbrojovka Brno)
Nejlepší střelec: Michal Černák (FK Jablonec)
nejlepší brankář: Radek Novák (AC Sparta Praha)
 
 
KONEČNÉ POŘADÍ
1. FC Hradec Králové
2. FC Zbrojovka Brno
3. FK Jablonec
4. FK Teplice
5. FK Mladá Boleslav
6. 1. FC Slovácko
7. FK Dukla Praha
8. MFK Frýdek Místek
4.6.2016  Jiří Frydrych, foto: www.josefstepan.cz

Poslední komentáře

  • Řeporyje Cup 2018
    Včera
    Přihlášené týmy: FK Řeporyje - Praha 5 A FK Řeporyje - Praha 5 B SK Stodůlky Praha ...
     
  • Taverny Cup
    Včera
    Přihlášená mužstva 1.Tatran Sedlčany 2.1FK Příbram 3.FC Mass Táborsko
     
  • Taverny Cup
    Včera
    Přihlášená mužstva 1.Tatran Sedlčany 2.1FK Příbram
     
  • Taverny Cup
    Včera
    Přihlášená mužstva. 1.Tatran Sedlčany 2.Sokol Kosova Hora
     
  • Matej Kocourek
    Včera
    První přihlášená mužstva- SK Slavia Praha AC Sparta Praha Junior Chomutov