FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
  16.03.2019 Lázně Bohdaneč 2012  
  16.03.2019 Pardubice 2008  
  02.03.2019 Pardubice 2012  
  24.02.2019 Pardubice 2011  
  23.02.2019 Pardubice 2013  
NOVÉ TURNAJE - SVK
  08.12.2018 Žilina 2009  
  31.1. - 3.2.2019 Prešov neomezeně  
  15.09.2018 Trnava 2010  
  03.06.2018 Bratislava 2007  
  24.06.2018 Košice 2007  
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
  12-15.2.2019 Lvov (UKR) 2005  
  14. - 16.12.2018 Rzeszów (POL) dorost  
  25.08.2018 Zory (POL) 2005  
  01. - 02.12.2018 Milówka (POL) 2005  
  06. - 11.08.2018 Kranevo (BRG) 2010  
 

Kompletní los hlavních turnajů Ondrášovka Cupu 2017

Ve čtvrtek 12. ledna byl rozlosován hlavní turnaj pro každou věkovou kategorii Ondrášovka Cupu 2017. Desítky týmů nyní znají své soupeře ve skupinách.
 
Losovacího aktu se kromě známého televizního moderátora Pavla Čapka zúčastnili fotbalisté Jarošík, Mareš a Vidlička. O humornou atmosféru se po celou dobu zase staral známý režisér a bavič Jakub Kohák.
 
Když pomineme české týmy startující na Ondrášovka Cupu, tak v některých kategoriích zasáhnou do turnaje i slovenské kluby MŠK Žilina a MŠK Púchov. Pořadatelé také ochudili diváky o tradiční derby Sparta - Slavia. To ale bude možné vidět s největší pravděpodobností až v další fázi turnaje.
 
Vzhledem k velikosti celé akce trvalo rozlosování turnaje několik desítek minut. Věřme, že známé osobnosti měli šťastnou ruku a my v květnu a červnu uvidíme vynikající zápasy v každé věkové kategorii.
 
 
VĚKOVÁ KATEGORIE U8
10. - 11.06.2017 (Benešov)
SKUPINA A
SK Slavia Praha
FC Baník Ostrava
SK Sigma Olomouc
SK Líšeň
1. FK Příbram
FK Meteor Praha
Bohemians Praha 1905
FK Mladá Boleslav
MŠK Žilina
FK Varnsdorf
FK Viktoria Žižkov
Slezský FC Opava
SKUPINA B
AC Sparta Praha
SK Solnice
1.FC Slovácko
SC Xaverov Horní Počernice
FC Písek
MFK Trutnov
SK Vysoké Mýto
SK Motorlet Praha
FC Slovan Liberec
FC Vítkovice 1919
FC Slovan Havlíčkův Brod
FK Junior Pardubice
 
 
VĚKOVÁ KATEGORIE U9
03. - 04.06.2017 (Vysoké Mýto)
SKUPINA A
FC Baník Ostrava
FC Hradec Králové
SK Slavia Praha
FC Sparta Brno
Spartak Rohov
MFK Vyškov
FK Junior Starkonice
SK Benešov
FK Pardubice
FK Dukla Praha
FK Mladá Boleslav
FC Vítkovice 1919
SKUPINA B
SK Sigma Olomouc
AC Sparta Praha
1.FC Slovácko
SK Vysoké Mýto
SX Xaverov Horní Počernice
SK Dynamo České Budějovice
Bohemians Praha 1905
FK Slavoj Český Krumlov
SK Motorlet Praha
FC Žďas Žďár nad Sázavou
RMSK Cidlina Nový Bydžov
SK Junior Teplice
 
 
VĚKOVÁ KATEGORIE U10
27. - 28.05.2017 (České Budějovice)
SKUPINA A
FC Hradec Králové
FK Ústí nad Labem
SK Slavia Praha
SK Štětí
FC Zbrojovka Brno
FC Vítkovice 1919
FK Baník Sokolov
SK Dynamo České Budějovice
Slezský FC Opava
MFK Vyškov
SK Benešov
FK Kolín
SKUPINA B
SK Sigma Olomouc
1.FK Příbram
AC Sparta Praha
FK Pardubice
FK Mladá Boleslav
FC Baník Ostrava
FKM Vysočina Jihlava
FK Baník Most
MŠK Žilina
FK Dukla Praha
SKP České Budějovice
Bohemians Praha 1905
 
 
VĚKOVÁ KATEGORIE U11
13. - 14.05.2017 (Ústí nad Labem)
SKUPINA A
AC Sparta Praha
1.FC Slovácko
Bohemians Praha 1905
SC Xaverov Horní Počernice
MŠK Žilina
SK Vysoké Mýto
SK Sigma Olomouc
FC Slovan Liberec
FK Mladá Boleslav
FK Dukla Praha
FK Sellier & Bellot Vlašim
FK Jablonec
SKUPINA B
FC Zbrojovka Brno
FC Vítkovice 1919
SK Slavia Praha
FC Baník Ostrava
MFK Karviná
FC Hradec Králové
FK Motorlet Praha
FK Viktoria Žižkov
FC Žďas Žďár nad Sázavou
FK Ústí nad Labem
SK Kladno
Slezský FC Opava
 
 
VĚKOVÁ KATEGORIE U12
20. - 21.05.2017 (Rokycany)
SKUPINA A
AC Sparta Praha
SK Sigma Olomouc
FC Hradec Králové
FC Slovan Liberec
1.FK Příbram
FK Sellier & Bellot Vlašim
1.FC Slovácko
FC MAS Táborsko
SK Dynamo České Budějovice
FC Vítkovice 1919
FC Vysočina Jihlava
MŠK Žilina
SKUPINA B
FC Baník Ostrava
SK Slavia Praha
FC Zbrojovka Brno
MŠK Púchov
FK Teplice
Bohemians Praha 1905
SK Benešov
FK Dukla Praha
FK Pardubice
MFK Frýdek Místek
1.SK Prostějov
FK Mladá Boleslav
 
 
VĚKOVÁ KATEGORIE U13
06. - 07.05.2017 (Hradec Králové)
SKUPINA A
SK Slavia Praha
FC Vysočina Jihlava
Bohemians Praha 1905
SK Dynamo České Budějovice
FK Pardubice
SK Sigma Olomouc MŽ
FK Písek
FC Vítkovice 1919
1.SK Prostějov
FK Dukla Praha
FC Hlučín
SK Hanácká Slavia Kroměříž
SKUPINA B
FC Baník Ostrava
AC Sparta Praha
FC Hradec Králové
FK Viktoria Žižkov
MFK Frýdek Místek
SK Kladno
FK Jablonec
FK Ústí nad Labem
FK Teplice
RMSK Cidlina Nový Bydžov
MŠK Žilina
FC Zbrojovka Brno
 
 12.01.2017   Jiří Frydrych, foto: www.josefstepan.cz

Poslední komentáře