FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
05.07.2020 Blovice muži
30.05.2020 Slaný 2013
02.05.2020 Slaný 2012
08.05.2020 Neratovice 2011
20.06.2020 Velvary 2014
NOVÉ TURNAJE - SVK
27.06.2020 Hôrky 2008
01. - 06.07.2020 Prešov neomezeně
24. - 26.04.2020 Prešov 2009
06.06.2020 Martin 2010
27.06.2020 Martin 2009
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
03. - 05.07.2020 Vratislav 2001
03. - 05.07.2020 Vratislav 2003
03. - 05.07.2020 Vratislav 2005
03. - 05.07.2020 Vratislav 2006
03. - 05.07.2020 Vratislav 2007

Seznam týmů kategorie U10 postupujících na finálový turnaj Ondrášovka Cupu

Na konci září se rozběhly první kvalifikační turnaje Ondrášovka Cup. My vám přinášíme seznam postupujících klubů kategorie U10, které si zahrají koncem května finálový turnaj.
 
Automatický postup měla zajištěný pouze SK Sigma Olomouc a to jako vítěz předchozího ročníku. Ostatní týmy musely projít kvalifikací a některé dokonce pro velkou účast předkoly. Z každé kvalifikační skupiny postupovaly dva nejlepší týmy plus sedm nejlepších týmů ze třetích míst.
 
FInálový turnaj se uskuteční ve dnech 26. - 27. května 2018. Místo bude teprve pořadatelem upřesněno.
 
 
POSTUPUJÍCÍ TÝMY
SK Olomouc Sigma MŽ, z.s
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
FK Junior Strakonice z.s.
1. FC Slovácko, a.s.
FC FASTAV Zlín, a.s.
MFK Vítkovice a.s.
1. HFK Olomouc spolek
FC Sparta Brno
FC Žďas Žďár nad Sázavou
FC Hradec Králové a.s.
Bohemians Praha 1905, a.s.
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
SK Union Vršovice, z.s.
FC Slovan Liberec a.s.
SK Kladno a.s.
FK Mladá Boleslav
SK Junior Teplice z.s.
1. FK Příbram
1. SK Prostějov
Slezský FC Opava, a.s.
FC Hlinsko z.s.
RMSK Cidlina
FK Motorlet Praha s.r.o.
FK Ústí nad Labem a.s
 
17.10.2017   Jiří Frydrych, foto: www.josefstepan.cz

Poslední komentáře

  • Prvomájový turnaj r.2013
    Před 3 týdnů
    Aktuální obsazení 1.MFK Most 2.SK Petřín Plzeň 3.FC Slavia K.Vary 4.FK Hvězda ...
     
  • Ostrovplnyfotbalu
    Před 3 týdnů
    Aktuální obsazení 1.FK Ostrov 2.MFK Most 3.FK Kohouti Rokycany 4.FK Baník Sokolov ...
     
  • Ostrovplnyfotbalu
    Před 3 týdnů
    Aktuální obsazení 1.FK Ostrov 2.SKJ Junior Žatec 3.FC Slavia K.Vary 4.SK Slaný ...
     
  • Ostrovplnyfotbalu
    Před 3 týdnů
    Aktuální obsazení 1.FK Ostrov 2.FK Kohouti Rokycany 3.FK Seko Louny 4.FC Slavia K.Vary ...
     
  • IV. ročník Májového turnaje
    Před 3 týdnů
    8. MFK Dobříš 9. TJ Tatran Kamenný Přívoz
     
  • Májový turnaj
    Před 3 týdnů
    Dobrý den,rád bych přihlásil tým Afk Pečky na tento turnaj,Díky drizek@seznam.cz
     
  • II. ročník O pohár Karla IV.
    Před 3 týdnů
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE 2. TJ KARLŠTEJN 3 FK LITEŇ 4. DUKLA JM A ...
     
  • II. Ročník memoriálu Františka Šrámka
    Před 3 týdnů
    Jiří Čech 2020-02-23 19:41 PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. TJ KARLŠTEJN 2. SC OLYMPIA RADOTÍN ...