FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
07.04.2019 Všeradice 2013
07.04.2019 Všeradice 2012
22.06.2019 Újezd u Přelouče 2010
22.06.2019 Žlutice 2006
24.02.2019 Uničov 2012
NOVÉ TURNAJE - SVK
20. - 21.07.2019 Oravský Podzámok 2008
17.02.2019 Detva 2009
16.02.2019 Detva 2009
09.02.2019 Detva 2008
02.02.2019 Detva 2007
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
24.08.2019 Moritzburg (GER) 2011
07.04.2019 Komárom (HUN) 2009
01. - 03.03.2019 Świdnica (POL) 2006
17.11.2018 Witoszów D. (POL) 2011
16.02.2019 Witoszów D. (POL) 2013

Seznam týmů kategorie U9 postupujících na finálový turnaj Ondrášovka Cupu

Na konci září se rozběhly první kvalifikační turnaje Ondrášovka Cup. My vám přinášíme seznam postupujících klubů kategorie U9, které si zahrají v červnu finálový turnaj.
 
Automatický postup měl zajištěný pouze FC Hradec Králové a to jako vítěz předchozího ročníku. Ostatní týmy musely projít kvalifikací a některé dokonce pro velkou účast předkoly. Z každé kvalifikační skupiny postupovaly dva nejlepší týmy plus sedm nejlepších týmů ze třetích míst.
 
FInálový turnaj se uskuteční ve dnech 2. - 3. června 2018. Místo bude teprve pořadatelem upřesněno.
 
 
POSTUPUJÍCÍ TÝMY
FC Hradec Králové, a.s
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
SK Dynamo České Budějovice, a.s.
SK Olomouc Sigma MŽ, z.s.
Slezský FC Opava, a.s.
1. SK Prostějov
MFK Vítkovice, a.s.
FC Slovan Havlíčkův Brod, z.s.
FK Medlov, z.s.
SK Solnice, z.s.
FK Pardubice a.s.
SK Slavia Praha – fotbal a.s.
Viktorka Žižkov
FK Mladá Boleslav
FK Meteor Praha VIII, z.s.
FK Baník Sokolov a.s.
Junior Chomutov, z.s.
FK Dukla Praha
MFK Vyškov
FC Baník Ostrava, a.s.
FK Šternberk, z.s.
FC MAS Táborsko a.s.
SC Xaverov Horní Počernice, z.s.
MFK Trutnov, z.s.
 
08.10.2017   Jiří Frydrych, foto: www.josefstepan.cz

Poslední komentáře

  • Turnaj-Praha Ďáblice
    Včera
    Dobry den, poprosim o info o kolkej zacina turnaj a ci je este volne miesto.
     
  • U6
    Včera
    Jedná se o turnaj ročníku 2012!!!!!! Přihlášené týmy: SK Unicov MŠK Žilina Slovan ...
     
  • Chomutov 2008
    Včera
    Přihlášená mužstva 1.FK Motorlet Praha 2.MFK Most 3.FK Ostrov 4.FK Litoměřicko ...
     
  • Chomutov 2009
    Včera
    Přihlášená mužstva 1.FK Litoměřice I 2.FK Motorlet Praha 3.FK Ostrov I 4.FK Kadaň ...
     
  • 6. ročník "O pohár města Žlutice"
    Před 2 dny
    1.Sokol Žlutice/Chyše 2.Sokol Teplá 3.Petřín Plzeń 4.Košutka Plzeń
     
  • Říčany Rado Cup
    Před 4 dny
    26.1. (2008) nabízíme uvolněné místo za 1000Kč
     
  • Silver Indoor Cup KH 2018
    Před 4 dny
    FK Čáslav,
     
  • Noimak Cup 2019
    Před 4 dny
    Dalším přihlášeným mužstvem je FC Volenice 2013 díky Junior Strakonice 1 ...