FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
07.04.2019 Všeradice 2013
07.04.2019 Všeradice 2012
22.06.2019 Újezd u Přelouče 2010
22.06.2019 Žlutice 2006
24.02.2019 Uničov 2012
NOVÉ TURNAJE - SVK
20. - 21.07.2019 Oravský Podzámok 2008
17.02.2019 Detva 2009
16.02.2019 Detva 2009
09.02.2019 Detva 2008
02.02.2019 Detva 2007
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
24.08.2019 Moritzburg (GER) 2011
07.04.2019 Komárom (HUN) 2009
01. - 03.03.2019 Świdnica (POL) 2006
17.11.2018 Witoszów D. (POL) 2011
16.02.2019 Witoszów D. (POL) 2013

Ondrášovka Cup: kdo postoupil z předkol U11, U12 a U13?

Jeden z největších turnajů pořádaných na území České republiky se rozjíždí. Ondrášovka Cup v minulých dnech odstartoval pro velkou účast předkoly.
 
Níže vám přinášíme přehled postupujících týmů z předkol pro kategorie U11, U12 a U13. Zbývající kategorie čekají předkola začátkem září.
 
 
KATEGORIE U11
SKP České Budějovice z.s.
FK Junior Strakonice z.s.
SK Uničov, z.s.
FK Stará Bělá, z.s. „A“
FK Kozlovice, z.s.
FC Vsetín, z.s.
FC Svratka Brno, z.s.
FC Velké Meziříčí, z.s.
FO Lanškroun, z.s.
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
Football Talent Academy Praha
ABC Braník fotbal, z.s.
Junior Chomutov, z.s.
SK Roudnice nad Labem

KATEGORIE U12
ABC Braník fotbal, z.s.
SK Střešovice 1911, z.s.
TJ Valašské Meziříčí, spolek
SK Hranice, z.s.
FO Lanškroun, z.s.
SK Uničov, z.s.,
SK Vysoké Mýto z.s.
FC Nový Hradec Králové
FK Čáslav a.s.
SC Xaverov Horní Počernice, z.s.
FK Litoměřicko, z.s.
FK Ostrov, z.s.

KATEGORIE U13
ABC Braník fotbal, z.s.
SK Střešovice 1911, z.s.
TJ Valašské Meziříčí, spolek
JISKRA Staré Město, z.s.
FC Svratka Brno, z.s.
FK Čáslav a.s.
Junior Chomutov, z.s.
SK Roudnice nad Labem
 
11.09.2017   Jiří Frydrych, foto: www.josefstepan.cz

Poslední komentáře

  • Turnaj-Praha Ďáblice
    Včera
    Dobry den, poprosim o info o kolkej zacina turnaj a ci je este volne miesto.
     
  • U6
    Včera
    Jedná se o turnaj ročníku 2012!!!!!! Přihlášené týmy: SK Unicov MŠK Žilina Slovan ...
     
  • Chomutov 2008
    Včera
    Přihlášená mužstva 1.FK Motorlet Praha 2.MFK Most 3.FK Ostrov 4.FK Litoměřicko ...
     
  • Chomutov 2009
    Před 2 dny
    Přihlášená mužstva 1.FK Litoměřice I 2.FK Motorlet Praha 3.FK Ostrov I 4.FK Kadaň ...
     
  • 6. ročník "O pohár města Žlutice"
    Před 2 dny
    1.Sokol Žlutice/Chyše 2.Sokol Teplá 3.Petřín Plzeń 4.Košutka Plzeń
     
  • Říčany Rado Cup
    Před 4 dny
    26.1. (2008) nabízíme uvolněné místo za 1000Kč
     
  • Silver Indoor Cup KH 2018
    Před 4 dny
    FK Čáslav,
     
  • Noimak Cup 2019
    Před 4 dny
    Dalším přihlášeným mužstvem je FC Volenice 2013 díky Junior Strakonice 1 ...