FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
27.12.2020 Rakovník 2010
27.12.2020 Rakovník 2008
22.11.2020 Rakovník 2010
22.11.2020 Rakovník 2008
15.11.2020 Rakovník 2010
NOVÉ TURNAJE - SVK
01.09.2020 Grinava 2011
20.06.2020 Svätý Jur 2009
27.06.2020 Hôrky 2008
01. - 06.07.2020 Prešov neomezeně
24. - 26.04.2020 Prešov 2009
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
04. - 06.12.2020 Wegirska Górka 2010
27. - 29.11.2020 Wegirska Górka 2009 (dívky)
22.08.2020 Wozniki 2012
03. - 05.07.2020 Vratislav 2001
03. - 05.07.2020 Vratislav 2003

Kvalifikace E.ON Beach Junior Cupu jsou rozlosované, 64 týmů zná soupeře

V únoru a březnu letošního roku se ve čtyřech městech uskuteční druhý ročník turnaje v plážové kopané pro kategorii U9. Do turnaje zasáhne přes 60 týmů.
 
V každém městě se uskuteční v jeden den dvě kvalifikace – dopolední a odpolední část. „Vítěz každé části postoupí do finále, které se uskuteční 4. března v energeticky úsporné E.ON Beach Areně v Praze,“ řekl vedoucí projektu E.ON Rodinný fotbálek Marek Pagač.

„Kvalifikace se odehrají 11. února v Českých Budějovicích, 12. února v Praze, 18. února v Pelhřimově a 19. února v Brně. Maximální počet týmů na jeden turnaj je 8. Celkem tak do všech kvalifikací zasáhne až 64 mužstev,“ dodala Lucie Malkusová z marketingového oddělení E.ON, která turnaje vylosovala.

Vítězství z prvního ročníku obhajuje FC MAS Táborsko, které se zúčastní dopolední českobudějovické části i letos.
 
 
ČESKÉ BUDĚJOVICE (11.02.2017)
DOPOLEDNÍ ČÁST
Skupina A: Sokol Kardašova Řečice, TJ Šumavan Vimperk, FC Písek, SK Včelná
Skupina B: JFA 2008, FC MAS Táborsko, SK Dynamo České Budějovice, TJ Tatran Prachatice
 
ODPOLEDNÍ ČÁST
Skupina A: JFA 2009, SK Čkyně, SK Zliv, FK Junior Starkonice
Skupina B: FK Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, Slavoj Hrdějovice, Sokol Křemže, TJ Sokol Olešnice
 
 
PRAHA (12.02.2017)
DOPOLEDNÍ ČÁST
Skupina A: SK Děčín, ČAFC Praha, TJ Sokol Radonice, FC Přední Kopanina
Skupina B: FK Sparta Košíře, TJ Jawa Pecerady, SK Český Brod, FK Dukla Jižní Město
 
ODPOLEDNÍ ČÁST
Skupina A: SK Bosnia Online EU Teplice, AFK Union Žižkov, FK Baník Sokolov, SC Xaverov
Skupina B: Slovan Bohnice, FK Týnec nad Sázavou, Slavoj Vyšehrad, FK Dukla Praha
 
 
PELHŘIMOV (18.02.2017)
DOPOLEDNÍ ČÁST
Skupina A: TJ Spartak Počátky, FC Slavoj Žirovnice, TJ Slovan Kamenice n/L., RMSK Cidlina Nový Bydžov
Skupina B: SK Větrovy, AFC Humpolec, T.J. Nová Včelnice, SK Olympia Ráječko
 
ODPOLEDNÍ ČÁST
Skupina A: Futsal Čelechovicen. H./TJ Smržice, TJ Slavoj Pacov, FC Hradec Králové, TJ Sokol Bedřichov
Skupina B: TJ Podyjí Černíč, FK Pelhřimov, FC Velké Meziříčí, volné místo
 
 
BRNO (19.02.2017)
DOPOLEDNÍ ČÁST
Skupina A: FC Ivančice, ČAFC Židenice, FA Zlechov, FC Svratka Brno
Skupina B: Jiskra Staré Brno, SK Louky, TJ Sokol Novosedly, TJ Prusinovice
 
ODPOLEDNÍ ČÁST
Skupina A: FC Soběšice, AFK Tišnov, FC Sparta Brno, FK Drnovice
Skupina B: SK Žebětín, FŠ Třebíč, FC Boskovice, FC Slovan Rosice
 
31.01.2017   www.eonrodinnyfotbalek.cz

Poslední komentáře