FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
22.06.2019 Újezd u Přelouče 2010
22.06.2019 Žlutice 2006
24.02.2019 Uničov 2013
23.06.2019 Český Brod 2006
22.06.2019 Český Brod 2004
NOVÉ TURNAJE - SVK
20. - 21.07.2019 Oravský Podzámok 2008
17.02.2019 Detva 2009
16.02.2019 Detva 2009
09.02.2019 Detva 2008
02.02.2019 Detva 2007
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
24.08.2019 Moritzburg (GER) 2011
07.04.2019 Komárom (HUN) 2009
01. - 03.03.2019 Świdnica (POL) 2006
17.11.2018 Witoszów D. (POL) 2011
16.02.2019 Witoszów D. (POL) 2013

Archiv turnajů > Březen 2017

.
DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
04.03.2017
ceska republika Dolní Cerekev 2008 4+1 palubovka
04.03.2017
ceska republika Dolní Cerekev 2006 4+1 palubovka
04.03.2017 ceska republika Praha 2006   palubovka
04.03.2017 ceska republika Praha 2007   palubovka
04.03.2017 ceska republika Černošice 2008   palubovka
04.03.2017 ceska republika Černošice 2009   palubovka
04.03.2017 ceska republika Benátky nad Jizerou 2006 4+1 palubovka
04.03.2017 slovensko Nove Mesto na Vahom 2010 4+1 palubovka
04.03.2017 ceska republika Ostrov 2008 4+1 palubovka
05.03.2017 ceska republika Praha 2009   palubovka
05.03.2017 ceska republika Kochánky 2006 6+1 přírodní tráva
05.03.2017 ceska republika Benátky nad Jizerou 2007 5+1 UMT
05.03.2017 ceska republika Praha 2010   palubovka
05.03.2017 ceska republika Hradec Králové 2007 4+1 palubovka
05.03.2017 ceska republika Plzeň 2010 3+0 palubovka
05.03.2017 ceska republika Jirkov 2008 4+1 palubovka
05.03.2017 ceska republika Swidnica 2007 4+1 palubovka
11.03.2017 ceska republika Praha 2006   palubovka
11.03.2017 ceska republika Praha 2007   palubovka
11.03.2017 ceska republika Praha 2008   palubovka
11.03.2017 ceska republika Praha 2009   palubovka
11.03.2017 ceska republika Krupka 2002 7+1 UMT
12.03.2017 ceska republika Praha 2006   palubovka
12.03.2017 ceska republika Praha 2007   palubovka
12.03.2017 ceska republika Praha 2008   palubovka
12.03.2017 ceska republika Praha 2009   palubovka
12.03.2017 ceska republika Černošice 2010   palubovka
12.03.2017 ceska republika Černošice 2011   palubovka
12.03.2017 ceska republika Kochánky 2007 5+1 přírodní tráva
12.03.2017 ceska republika Benátky nad Jizerou 2008 4+1 UMT
12.03.2017 ceska republika Hradec Králové 2009 4+1 palubovka
12.03.2017 ceska republika Praha 2011 3+0 palubovka
12.03.2017 ceska republika Němčice nad Hanou 2008 4+1 palubovka
18.03.2017 ceska republika Dolní Cerekev 2008 4+1 palubovka
18.03.2017 ceska republika Dolní Cerekev 2006 4+1 palubovka
18.03.2017 ceska republika Praha 2009   palubovka
18.03.2017 ceska republika Praha 2010   palubovka
18.03.2017 ceska republika Nezamyslice 2010 4+1 palubovka
18.03.2017 ceska republika Nezamyslice 2009 4+1 palubovka
18.03.2017 ceska republika Kochánky 2008 4+1 přírodní tráva
18.03.2017 ceska republika Radonice 2006 5+1 UMT
18.03.2017 ceska republika Beroun 2006 4+1 palubovka
18.03.2017 ceska republika Beroun 2008 4+1 palubovka
18.03.2017 slovensko Žilina 2008 4+1 palubovka
19.03.2017 ceska republika Němčice nad Hanou 2008   palubovka
19.03.2017 ceska republika Nezamyslice 2008 4+1 palubovka
19.03.2017 ceska republika Nezamyslice 2006 4+1 palubovka
19.03.2017 ceska republika Benátky nad Jizerou 2007 5+1 UMT
19.03.2017 ceska republika Český Brod 2008 4+1 přírodní tráva
19.03.2017 ceska republika Kochánky 2009 4+1 přírodní tráva
19.03.2017 ceska republika Strupčice 2011 3+0 palubovka
19.03.2017 ceska republika Modrá 2008 4+1 přírodní tráva
25.03.2017 ceska republika Černošice 2008   palubovka
25.03.2017 ceska republika Černošice 2010   palubovka
25.03.2017 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
25.03.2017 ceska republika Nezamyslice 2010 4+1 palubovka
25.03.2017 ceska republika Nezamyslice 2008 4+1 palubovka
25.03.2017 ceska republika Kochánky 2009 4+1 přírodní tráva
25.03.2017 ceska republika Jesenice 2008 4+1 palubovka
25.03.2017 ceska republika Radonice 2005 5+1 UMT
25.03.2017 ceska republika Radonice 2006 5+1 UMT
25.03.2017 ceska republika Brno 2006 5+1 přírodní tráva
25.03.2017 ceska republika Brno 2010 4+1 přírodní tráva
26.03.2017 ceska republika Černošice 2008   palubovka
26.03.2017 ceska republika Černošice 2009   palubovka
26.03.2017 ceska republika Praha 2010   palubovka
26.03.2017 ceska republika Praha 2011   palubovka
26.03.2017 ceska republika Nezamyslice 2009 4+1 palubovka
26.03.2017 ceska republika Nezamyslice 2007 4+1 palubovka
26.03.2017 ceska republika Kochánky 2006 7+1 přírodní tráva
26.03.2017 ceska republika Český Brod 2007 5+1 přírodní tráva
26.03.2017 ceska republika Benátky nad Jizerou 2008 4+1 UMT
26.03.2017 ceska republika Jesenice 2009 4+1 palubovka
26.03.2017 ceska republika Zdětín 2006 7+1 přírodní tráva
26.03.2017 ceska republika Brno 2008 4+1 přírodní tráva
26.03.2017 ceska republika Brno 2004 7+1 přírodní tráva

Poslední komentáře

  • Turnaj-Praha Ďáblice
    Před 8 hodin
    Dobry den, poprosim o info o kolkej zacina turnaj a ci je este volne miesto.
     
  • U6
    Včera
    Jedná se o turnaj ročníku 2012!!!!!! Přihlášené týmy: SK Unicov MŠK Žilina Slovan ...
     
  • Chomutov 2008
    Včera
    Přihlášená mužstva 1.FK Motorlet Praha 2.MFK Most 3.FK Ostrov 4.FK Litoměřicko ...
     
  • Chomutov 2009
    Včera
    Přihlášená mužstva 1.FK Litoměřice I 2.FK Motorlet Praha 3.FK Ostrov I 4.FK Kadaň ...
     
  • 6. ročník "O pohár města Žlutice"
    Včera
    1.Sokol Žlutice/Chyše 2.Sokol Teplá 3.Petřín Plzeń 4.Košutka Plzeń
     
  • Říčany Rado Cup
    Před 3 dny
    26.1. (2008) nabízíme uvolněné místo za 1000Kč
     
  • Silver Indoor Cup KH 2018
    Před 4 dny
    FK Čáslav,
     
  • Noimak Cup 2019
    Před 4 dny
    Dalším přihlášeným mužstvem je FC Volenice 2013 díky Junior Strakonice 1 ...