FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
22.06.2019 Újezd u Přelouče 2010
22.06.2019 Žlutice 2006
24.02.2019 Uničov 2013
23.06.2019 Český Brod 2006
22.06.2019 Český Brod 2004
NOVÉ TURNAJE - SVK
20. - 21.07.2019 Oravský Podzámok 2008
17.02.2019 Detva 2009
16.02.2019 Detva 2009
09.02.2019 Detva 2008
02.02.2019 Detva 2007
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
24.08.2019 Moritzburg (GER) 2011
07.04.2019 Komárom (HUN) 2009
01. - 03.03.2019 Świdnica (POL) 2006
17.11.2018 Witoszów D. (POL) 2011
16.02.2019 Witoszów D. (POL) 2013

Archiv turnajů > Leden 2017

.
DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
04.01. - 29.03.2017 ceska republika Praha neomezeně 4+1 palubovka
05. - 08.01.2017 malta La Valleta 2002 10+1 přírodní tráva
05. - 08.01.2017 malta La Valleta 2004 10+1 přírodní tráva
05. - 08.01.2017 malta La Valleta 2006 6+1 přírodní tráva
05. - 08.01.2017 malta La Valleta 2008 6+1 přírodní tráva
07.01.2017 ceska republika Pardubice 2007   palubovka
07.01.2017 ceska republika Dolní Cerekev 2008 a mladší 4+1 palubovka
07.01.2017 ceska republika Jesenice 2006 4+1 palubovka
07.01.2017 ceska republika Dolní Cerekev 2006 a mladší 4+1 palubovka
07.01.2017 ceska republika Hradec Králové 2009 4+1 palubovka
07.01.2017 ceska republika Pelhřimov 2006 4+1 palubovka
07.01.2017 ceska republika Spořice 2006 4+1 palubovka
07.01.2017 ceska republika Ostrava 2008 5+1 palubovka
07.01.2017 ceska republika Ostrava 2006 5+1 palubovka
07.01.2017 polsko Świdnica 2005 4+1 palubovka
07.01.2017 ceska republika Praha 2009 4+0 UMT
08.01.2017 ceska republika Pardubice 2008   palubovka
08.01.2017 ceska republika Teplice 2004 4+1 palubovka
08.01.2017 ceska republika Jesenice 2005 4+1 palubovka
08.01.2017 ceska republika Spořice 2005 4+1 palubovka
08.01.2017 ceska republika Ostrava 2004 4+1 palubovka
08.01.2017 ceska republika Ostrava 2002 4+1 palubovka
08.01.2017 ceska republika Praha 2010 3+0 palubovka
14.01.2017 ceska republika Praha 2006   palubovka
14.01.2017 ceska republika Praha 2007   palubovka
14.01.2017 ceska republika Praha 2008   palubovka
14.01.2017 ceska republika Praha 2009   palubovka
14.01.2017 ceska republika Černošice 2010   palubovka
14.01.2017 ceska republika Černošice 2011   palubovka
14.01.2017 ceska republika Jesenice 2007 4+1 palubovka
14.01.2017 ceska republika Hradec Králové ženy 4+1 palubovka
14.01.2017 ceska republika Praha 2010 4+0 UMT
14.01.2017 ceska republika Česká Lípa 2004 4+1 palubovka
15.01.2017 ceska republika Černošice 2007   palubovka
15.01.2017 ceska republika Praha 2008   palubovka
15.01.2017 ceska republika Praha 2009   palubovka
15.01.2017 ceska republika Černošice 2010   palubovka
15.01.2017 ceska republika Jesenice 2010 4+1 palubovka
15.01.2017 polsko Świdnica 2007 4+1 UMT
15.01.2017 ceska republika Hradec Králové 2006 4+1 palubovka
15.01.2017 ceska republika Beroun 2009 4+1 palubovka
15.01.2017 slovensko Hrnčiarovce nad Parnou 2007 4+1 palubovka
15.01.2017 ceska republika Neratovice 2011 3+1 palubovka
21.01.2017 ceska republika Pardubice 2006   palubovka
21.01.2017 ceska republika Kadaň 1998 a mladší 4+1 palubovka
21.01.2017 ceska republika Černošice 2009   palubovka
21.01.2017 ceska republika Černošice 2010   palubovka
21.01.2017 ceska republika Praha 2007 4+1 palubovka
21.01.2017 ceska republika Jesenice 2008 4+1 palubovka
21.01.2017 polsko Witoszów Dolny 2006 4+1 palubovka
21.01.2017 ceska republika Stochov 2007 4+1 palubovka
21.01.2017 ceska republika Stochov 2008 4+1 palubovka
21.01.2017 ceska republika Třešť 2006 4+1 palubovka
22.01.2017 ceska republika Pardubice 2009   palubovka
22.01.2017 ceska republika Praha 2007   palubovka
22.01.2017 ceska republika Praha 2008   palubovka
22.01.2017 ceska republika Teplice 2009 4+1 palubovka
22.01.2017 ceska republika Jesenice 2009 4+1 palubovka
22.01.2017 ceska republika Hradec Králové 2002 4+1 palubovka
28.01.2017 ceska republika Dolní Cerekev 2004 a mladší 4+1 palubovka
28.01.2017 ceska republika Dolní Cerekev 2002 a mladší 4+1 palubovka
28.01.2017 ceska republika Černošice 2007   palubovka
28.01.2017 ceska republika Černošice 2010   palubovka
28.01.2017 ceska republika Nezamyslice 2006 4+1 palubovka
28.01.2017 ceska republika Nezamyslice 2008 4+1 palubovka
28.01.2017 ceska republika Plzeň 2010 3+0 palubovka
28.01.2017 ceska republika Brno 2004 4+1 palubovka
28.01.2017 ceska republika Spořice 2007 4+1 palubovka
28.01.2017 ceska republika Beroun 2007 4+1 palubovka
29.01.2017 ceska republika Praha 2006   palubovka
29.01.2017 ceska republika Praha 2008   palubovka
29.01.2017 ceska republika Zákupy 2004 4+1 palubovka
29.01.2017 ceska republika Zákupy 2002 4+1 palubovka
29.01.2017 ceska republika Nezamyslice 2007 4+1 palubovka
29.01.2017 ceska republika Nezamyslice 2009 4+1 palubovka
29.01.2017 polsko Świdnica 2004 4+1 UMT
29.01.2017 ceska republika Beroun 2006 4+1 palubovka
29.01.2017 ceska republika Předměřice nad Labem 2005 4+1 palubovka

Poslední komentáře

  • Turnaj-Praha Ďáblice
    Před 8 hodin
    Dobry den, poprosim o info o kolkej zacina turnaj a ci je este volne miesto.
     
  • U6
    Včera
    Jedná se o turnaj ročníku 2012!!!!!! Přihlášené týmy: SK Unicov MŠK Žilina Slovan ...
     
  • Chomutov 2008
    Včera
    Přihlášená mužstva 1.FK Motorlet Praha 2.MFK Most 3.FK Ostrov 4.FK Litoměřicko ...
     
  • Chomutov 2009
    Včera
    Přihlášená mužstva 1.FK Litoměřice I 2.FK Motorlet Praha 3.FK Ostrov I 4.FK Kadaň ...
     
  • 6. ročník "O pohár města Žlutice"
    Včera
    1.Sokol Žlutice/Chyše 2.Sokol Teplá 3.Petřín Plzeń 4.Košutka Plzeń
     
  • Říčany Rado Cup
    Před 3 dny
    26.1. (2008) nabízíme uvolněné místo za 1000Kč
     
  • Silver Indoor Cup KH 2018
    Před 4 dny
    FK Čáslav,
     
  • Noimak Cup 2019
    Před 4 dny
    Dalším přihlášeným mužstvem je FC Volenice 2013 díky Junior Strakonice 1 ...