FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
09.12.2018 Jesenice 2006
08.12.2018 Jesenice 2007
16.12.2018 Milovice 2012
08.12.2018 Milovice 2012
02.12.2018 Milovice 2011
NOVÉ TURNAJE - SVK
08.12.2018 Žilina 2009
31.1. - 3.2.2019 Prešov neomezeně
15.09.2018 Trnava 2010
03.06.2018 Bratislava 2007
24.06.2018 Košice 2007
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
  12-15.2.2019 Lvov (UKR) 2005  
  14. - 16.12.2018 Rzeszów (POL) dorost  
  25.08.2018 Zory (POL) 2005  
  01. - 02.12.2018 Milówka (POL) 2005  
  06. - 11.08.2018 Kranevo (BRG) 2010  
 

Archiv turnajů > Listopad 2016

.
DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
05.11.2016 ceska republika Milovice 2010 a mladší   UMT
05.11.2016 ceska republika Milovice 2009 a mladší   UMT
05.11.2016 ceska republika Dolní Cerekev 2008 a mladší 4+1 palubovka
05.11.2016 ceska republika Dolní Cerekev 2006 a mladší 4+1 palubovka
05.11.2016 slovensko Holíč 2010 3+1 palubovka
05.11.2016 ceska republika Nezamyslice 2006 4+1 palubovka
05.11.2016 ceska republika Nezamyslice 2008 4+1 palubovka
06.11.2016 ceska republika Milovice 2008 a mladší    UMT
06.11.2016 ceska republika Milovice 2007 a mladší    UMT
06.11.2016 ceska republika Černošice 2010   palubovka
06.11.2016 ceska republika Černošice 2011   palubovka
06.11.2016 ceska republika Karlštejn 2006 5+1 přírodní tráva
06.11.2016 ceska republika Pohořelice 2006 4+1 palubovka
06.11.2016 ceska republika Rousínov 2006 4+1 palubovka
06.11.2016 ceska republika Nezamyslice 2007 4+1 palubovka
06.11.2016 ceska republika Nezamyslice 2009 4+1 palubovka
07.11.2016 ceska republika Brno 2006 a mladší 2+1 přírodní tráva
12.11.2016 ceska republika Milovice 2006 a mladší   UMT
12.11.2016 ceska republika Milovice 2005 a mladší    UMT
12.11.2016 ceska republika Pardubice 2010   palubovka
12.11.2016 ceska republika Milovice 2007 a mladší   UMT
12.11.2016 ceska republika Praha 2008   palubovka
12.11.2016 ceska republika Praha 2009   palubovka
12.11.2016 slovensko Holíč 2009 3+1 palubovka
12.11.2016 ceska republika Hlušice 2010 4+1 palubovka
12.11.2016 ceska republika Třebotov 2006 4+1 palubovka
12.11.2016 ceska republika Šumperk 2006 5+1 palubovka
12.11.2016 ceska republika Brno 2007 4+1 UMT
12.11.2016 ceska republika Brno 2006 4+1 UMT
12.11.2016 ceska republika Rousínov 2006 4+1 palubovka
13.11.2016 ceska republika Praha 2009   palubovka
13.11.2016 ceska republika Praha 2010   palubovka
13.11.2016 ceska republika Třebotov 2008 4+1 palubovka
16. - 17.112016 ceska republika Choceň 2004 7+1 př. tráva, UMT
17.11.2016 ceska republika Benátky nad Jizerou 2007 a mladší 5+1 UMT
19.11.2016 ceska republika Sedlčany 2010   palubovka
19.11.2016 ceska republika Černošice 2008   palubovka
19.11.2016 ceska republika Černošice 2009   palubovka
19.11.2016 slovensko Holíč 2011 3+0 palubovka
19.11.2016 ceska republika Spytihněv 2009 4+1 palubovka
19.11.2016 ceska republika Nezamyslice 2008 4+1 palubovka
19.11.2016 ceska republika Nezamyslice 2006 4+1 palubovka
19. - 20.11.2016 ceska republika Hlušice 2009 4+1 palubovka
20.11.2016 ceska republika Milovice 2008 a mladší   UMT
20.11.2016 ceska republika Praha 2009 a mladší   UMT
20.11.2016 ceska republika Nezamyslice 2009 4+1 palubovka
20.11.2016 ceska republika Nezamyslice 2007 4+1 palubovka
20.11.2016 ceska republika Mnichovo Hradiště 2004 4+1 palubovka
26.11.2016 ceska republika Pardubice 2009   palubovka
26.11.2016 ceska republika Praha 2008 a mladší   UMT
26.11.2016 ceska republika Praha 2008   palubovka
26.11.2016 ceska republika Praha 2009   palubovka
26.11.2016 ceska republika Bělá pod Bezdězem 2004 4+1 palubovka
26.11.2016 ceska republika Bělá pod Bezdězem 2008 4+1 palubovka
26.11.2016 ceska republika Drnovice 2004 4+1 palubovka
26.11.2016 ceska republika Liberec muži 5+1 palubovka
26.11.2016 ceska republika Stochov 2007 4+1 palubovka
26.11.2016 ceska republika Stochov 2006 4+1 palubovka
26. - 27.11.2016 ceska republika Hlušice 2008 4+1 palubovka
27.11.2016 ceska republika Milovice 2004 a mladší   UMT
27.11.2016 ceska republika Pardubice 2008   palubovka
27.11.2016 ceska republika Milovice 2007 a mladší   UMT
27.11.2016 ceska republika Praha 2010   palubovka
27.11.2016 ceska republika Praha 2011   palubovka
27.11.2016 ceska republika Spytihněv 2008 4+1 palubovka
27.11.2016 polsko Świdnica 2007 4+1 UMT
27.11.2016 polsko Świdnica 2005 4+1 UMT
27.11.2016 ceska republika Stochov 2008 4+1 palubovka

Poslední komentáře

  • Fajn Vestec
    Včera
    On every full house win, you here can grab the jackpot associated with it. This is ...
     
  • Halyčina
    Včera
    Roulette sniper review will even let you know that there is no need to memorize any ...
     
  • Fotbalové turnaje mládeže
    Včera
    On every full house win, you here can grab the jackpot linked to it. Ideally ...
     
  • Mundialito 9
    Včera
    Euro - Millions lottery email address particulars are also displayed right after ...
     
  • Turnaje mládeže
    Před 2 dny
    Č.BROD,PARDUBICE
     
  • Turnaje mládeže
    Před 2 dny
    PEČKY ,BRANDÝS,MÍSTO KLECAN
     
  • Turnaje mládeže
    Před 2 dny
    Straky,Pardubice,poslední volné místo
     
  • Turnaje mládeže
    Před 2 dny
    PEČKY turnaj obsazen