FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
06.01.2019 Hustopeče 2004
24.11.2018 Dambořice 2006
20.01.2019 Kutná Hora 2004
18.11.2018 Šumperk 2010
24.11.2018 Šumperk 2009
NOVÉ TURNAJE - SVK
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2008 (dívky)
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2010
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2011
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2012
16.02.2019 Liptovský Mikuláš 2009
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
17.11.2018 Witoszów D. (POL) 2011
16.02.2019 Witoszów D. (POL) 2013
20.01.2019 Świdnica (POL) 2010
13. - 14.04.2019 Komárom (HUN) 2010
12.01.2019 Świdnica (POL) 2008

Archiv turnajů > Listopad 2016

.
DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
05.11.2016 ceska republika Milovice 2010 a mladší   UMT
05.11.2016 ceska republika Milovice 2009 a mladší   UMT
05.11.2016 ceska republika Dolní Cerekev 2008 a mladší 4+1 palubovka
05.11.2016 ceska republika Dolní Cerekev 2006 a mladší 4+1 palubovka
05.11.2016 slovensko Holíč 2010 3+1 palubovka
05.11.2016 ceska republika Nezamyslice 2006 4+1 palubovka
05.11.2016 ceska republika Nezamyslice 2008 4+1 palubovka
06.11.2016 ceska republika Milovice 2008 a mladší    UMT
06.11.2016 ceska republika Milovice 2007 a mladší    UMT
06.11.2016 ceska republika Černošice 2010   palubovka
06.11.2016 ceska republika Černošice 2011   palubovka
06.11.2016 ceska republika Karlštejn 2006 5+1 přírodní tráva
06.11.2016 ceska republika Pohořelice 2006 4+1 palubovka
06.11.2016 ceska republika Rousínov 2006 4+1 palubovka
06.11.2016 ceska republika Nezamyslice 2007 4+1 palubovka
06.11.2016 ceska republika Nezamyslice 2009 4+1 palubovka
07.11.2016 ceska republika Brno 2006 a mladší 2+1 přírodní tráva
12.11.2016 ceska republika Milovice 2006 a mladší   UMT
12.11.2016 ceska republika Milovice 2005 a mladší    UMT
12.11.2016 ceska republika Pardubice 2010   palubovka
12.11.2016 ceska republika Milovice 2007 a mladší   UMT
12.11.2016 ceska republika Praha 2008   palubovka
12.11.2016 ceska republika Praha 2009   palubovka
12.11.2016 slovensko Holíč 2009 3+1 palubovka
12.11.2016 ceska republika Hlušice 2010 4+1 palubovka
12.11.2016 ceska republika Třebotov 2006 4+1 palubovka
12.11.2016 ceska republika Šumperk 2006 5+1 palubovka
12.11.2016 ceska republika Brno 2007 4+1 UMT
12.11.2016 ceska republika Brno 2006 4+1 UMT
12.11.2016 ceska republika Rousínov 2006 4+1 palubovka
13.11.2016 ceska republika Praha 2009   palubovka
13.11.2016 ceska republika Praha 2010   palubovka
13.11.2016 ceska republika Třebotov 2008 4+1 palubovka
16. - 17.112016 ceska republika Choceň 2004 7+1 př. tráva, UMT
17.11.2016 ceska republika Benátky nad Jizerou 2007 a mladší 5+1 UMT
19.11.2016 ceska republika Sedlčany 2010   palubovka
19.11.2016 ceska republika Černošice 2008   palubovka
19.11.2016 ceska republika Černošice 2009   palubovka
19.11.2016 slovensko Holíč 2011 3+0 palubovka
19.11.2016 ceska republika Spytihněv 2009 4+1 palubovka
19.11.2016 ceska republika Nezamyslice 2008 4+1 palubovka
19.11.2016 ceska republika Nezamyslice 2006 4+1 palubovka
19. - 20.11.2016 ceska republika Hlušice 2009 4+1 palubovka
20.11.2016 ceska republika Milovice 2008 a mladší   UMT
20.11.2016 ceska republika Praha 2009 a mladší   UMT
20.11.2016 ceska republika Nezamyslice 2009 4+1 palubovka
20.11.2016 ceska republika Nezamyslice 2007 4+1 palubovka
20.11.2016 ceska republika Mnichovo Hradiště 2004 4+1 palubovka
26.11.2016 ceska republika Pardubice 2009   palubovka
26.11.2016 ceska republika Praha 2008 a mladší   UMT
26.11.2016 ceska republika Praha 2008   palubovka
26.11.2016 ceska republika Praha 2009   palubovka
26.11.2016 ceska republika Bělá pod Bezdězem 2004 4+1 palubovka
26.11.2016 ceska republika Bělá pod Bezdězem 2008 4+1 palubovka
26.11.2016 ceska republika Drnovice 2004 4+1 palubovka
26.11.2016 ceska republika Liberec muži 5+1 palubovka
26.11.2016 ceska republika Stochov 2007 4+1 palubovka
26.11.2016 ceska republika Stochov 2006 4+1 palubovka
26. - 27.11.2016 ceska republika Hlušice 2008 4+1 palubovka
27.11.2016 ceska republika Milovice 2004 a mladší   UMT
27.11.2016 ceska republika Pardubice 2008   palubovka
27.11.2016 ceska republika Milovice 2007 a mladší   UMT
27.11.2016 ceska republika Praha 2010   palubovka
27.11.2016 ceska republika Praha 2011   palubovka
27.11.2016 ceska republika Spytihněv 2008 4+1 palubovka
27.11.2016 polsko Świdnica 2007 4+1 UMT
27.11.2016 polsko Świdnica 2005 4+1 UMT
27.11.2016 ceska republika Stochov 2008 4+1 palubovka

Poslední komentáře