FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
06.01.2019 Hustopeče 2004
24.11.2018 Dambořice 2006
20.01.2019 Kutná Hora 2004
18.11.2018 Šumperk 2010
24.11.2018 Šumperk 2009
NOVÉ TURNAJE - SVK
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2008 (dívky)
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2010
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2011
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2012
16.02.2019 Liptovský Mikuláš 2009
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
17.11.2018 Witoszów D. (POL) 2011
16.02.2019 Witoszów D. (POL) 2013
20.01.2019 Świdnica (POL) 2010
13. - 14.04.2019 Komárom (HUN) 2010
12.01.2019 Świdnica (POL) 2008

Archiv turnajů > Září 2016

 
DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
01.09.2016 slovensko Pezinok 2006 a mladší 6+1 přírodní tráva
03.09.2016 ceska republika Kochánky
2009 a mladší
4+1 přírodní tráva
03.09.2016 ceska republika Smržice 2006 a mladší   přírodní tráva
03.09.2016 ceska republika Týnec nad Vltavou 2006 a mladší 5+1 přírodní tráva
03.09.2016 ceska republika Týnec nad Vltavou 2008 a mladší 4+1 přírodní tráva
03.09.2016 ceska republika Brno 15 let a starší   UMT
04.09.2016 ceska republika Český Brod 2008 a mladší 4+1 přírodní tráva
04.09.2016 ceska republika Český Brod 2010 a mladší 4+1 přírodní tráva
10.09.2016 ceska republika Kochánky 2010 a mladší 4+1 přírodní tráva
10.09.2016 ceska republika Biskupice 2007 a mladší   přírodní tráva
10.09.2016 ceska republika Biskupice
2009 a mladší
  přírodní tráva
10.09.2016 ceska republika Radonice 2008 a mladší   přírodní tráva
10.09.2016 ceska republika Praha neomezeně   UMT
10.09.2016 ceska republika Praha neomezeně 4+1 UMT
10.09.2016 slovensko Brezová pod Bradlom
2009 a mladší
4+1 přírodní tráva
11.09.2016 ceska republika Biskupice 2006 a mladší   přírodní tráva
11.09.2016 ceska republika Biskupice 2008 a mladší   přírodní tráva
11.09.2016 ceska republika Praha 2010 3+0 UMT
11.09.2016 ceska republika Rokycany 2006 a mladší 7+1 přírodní tráva
17.09.2016 ceska republika Kochánky 2008 a mladší 4+1 přírodní tráva
17.09.2016 ceska republika Český Brod 2008 a mladší 4+1 přírodní tráva
17.09.2016 ceska republika Radonice 2006 a mladší  
přírodní tráva
17.09.2016 ceska republika Zásada 2007 a mladší 5+1 přírodní tráva
17.09.2016 ceska republika Tábor 2010 a mladší   přírodní tráva
18.09.2016 ceska republika Hustopeče 2010 a mladší 4+1 přírodní tráva
24.09.2016 ceska republika Biskupice 2006 a mladší   přírodní tráva
24.09.2016 ceska republika Biskupice 2008 a mladší   přírodní tráva
24.09.2016 ceska republika Radonice 2008 a mladší   přírodní tráva
25.09.2016 ceska republika Biskupice 2007 a mladší   přírodní tráva
25.09.2016 ceska republika Biskupice 2009 a mladší   přírodní tráva
25.09.2016 ceska republika Holoubkov
2009 a mladší
  přírodní tráva
28.09.2016 ceska republika Kochánky 2006 a mladší 5+1 přírodní tráva
28.09.2016 ceska republika Český Brod 2006 a mladší 5+1 přírodní tráva
28.09.2016 ceska republika Kosmonosy 2007 a mladší 5+1 přírodní tráva
28.09.2016 ceska republika Hlinsko 2008 a mladší 4+1 přírodní tráva
28.09.2016 ceska republika Heřmaničky dorost 4+1 přírodní tráva

Poslední komentáře