FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
30.08.2020 Karlštejn 2008
29.08.2020 Karlštejn 2012
22.08.2020 Karlštejn 2010
22.08.2020 Praha 2009
22.08.2020 Praha 2010
NOVÉ TURNAJE - SVK
20.06.2020 Svätý Jur 2009
27.06.2020 Hôrky 2008
01. - 06.07.2020 Prešov neomezeně
24. - 26.04.2020 Prešov 2009
06.06.2020 Martin 2010
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
03. - 05.07.2020 Vratislav 2001
03. - 05.07.2020 Vratislav 2003
03. - 05.07.2020 Vratislav 2005
03. - 05.07.2020 Vratislav 2006
03. - 05.07.2020 Vratislav 2007

Archiv turnajů

 
ROK / MĚSÍC 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
2010         13 58 43 27 9 8 35 58
2011 81 93 57 39 37 91 44 28 21 18 72 94
2012 118 122 79 18 29 79 19 29 22 7 63 87
2013 106 112 108 20 52 107 25 31 21 12 67 93
2014 105 108 76 40 48 135 30 42 21 7 89 98
2015 139 114 93 29 90 124 30 57 25 12 85 106
2016 114 88 113 17 104 129 39 41 36 9 68 85
2017 79 63 76 100 50 243 46 29 34 9 64 81
2018 103 78 93 10 73 108 24 24 37 6 85 106
2019 100 99 108 43 35 158 34 17 19 10 53 50
2020 64 73 42 47                
 
 
Nápověda: pro zobrazení měsíčního přehledu klikněte na počet ve sloupci (aktivní od 09/2016)

Poslední komentáře

  • I. ročník Karlštejn Cup
    Včera
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. JUNIOR PRAHA 2. SPARTAK PRUHONICE 3. SPARTAK ŽEBRÁK 4. TJ ...
     
  • I. ročník - Karlštejn Cup
    Včera
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY) 2. FK VODŇANY 3. AFK PODOLÍ A 4. AFK ...
     
  • Luďa CUP 2020 - MPŘ
    Včera
    Přihlášené týmy: ČAFC Praha 2x, JM Chodov 2x, Dukla JM 2x, Petřín Plzeň, Junior Praha ...
     
  • Luďa CUP 2020 - SPŘ
    Včera
    Seznam přihlášených týmů : ČAFC Praha, SK Rapid Psáry, AFK Slavoj Podolí 2x ...
     
  • Luďa CUP 2020 - SPŘ
    Včera
    Seznam přihlášených týmů : ČAFC Praha, SK Rapid Psáry, AFK Slavoj Podolí 2x ...
     
  • I. ročník Karlštejn Cup
    Před 2 dny
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. JUNIOR PRAHA 2. SPARTAK PRUHONICE 3. SPARTAK ŽEBRÁK 4. TJ ...
     
  • VIII. Ročník O pohár Karla IV.
    Před 3 dny
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. HÁJEČTÍ PSI 2. HOSPODSKÝ POVALEČI 3. CHMELKY 4. AC EFFICENZA ...
     
  • I. ročník Karlštejn Cup
    Před 3 dny
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. JUNIOR PRAHA 2. SPARTAK PRUHONICE 3. SPARTAK ŽEBRÁK 4. TJ ...