FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
01.05.2020 Vimperk 2008
20.06.2020 Vojkovice muži
06.06.2020 Lázně Bohdaneč 2013
30. - 31.05.2020 Praha 2010
30. - 31.05.2020 Praha 2009
NOVÉ TURNAJE - SVK
27.06.2020 Martin 2009
01.05.2020 Kalinkovo 2011
25.04.2020 Levice 2010
15.02.2020 Nové Zámky 2010
01.02.2020 Nové Zámky 2011
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
03. - 05.07.2020 Vratislav 2001
03. - 05.07.2020 Vratislav 2003
03. - 05.07.2020 Vratislav 2005
03. - 05.07.2020 Vratislav 2006
03. - 05.07.2020 Vratislav 2007

Archiv turnajů > Březen 2019

.
DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
01. - 03.03.2019 polsko Świdnica 2006 8+1 př. tráva, UMT
02.03.2019 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Pardubice 2012 4+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Jesenice 2009 4+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Prostějov 2008 5+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Milovice 2007 4+1 UMT
02.03.2019 ceska republika Milovice 2012 4+1 UMT
02.03.2019 ceska republika Odolená Voda 2012 4+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
02.03.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
02.03.2019 ceska republika Ostrov 2011 4+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Ostrov 2008 4+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Rtyně v Podkrkonoší muži 4+1 palubovka
02.03.2019 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
03.03.2019 ceska republika Praha 2008 5+1 palubovka
03.03.2019 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
03.03.2019 ceska republika Jesenice 2011 4+1 palubovka
03.03.2019 ceska republika Milovice 2010 4+1 UMT
03.03.2019 ceska republika Odolená Voda 2010 4+1 palubovka
03.03.2019 ceska republika Odolená Voda 2011 4+1 palubovka
03.03.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
03.03.2019 ceska republika Praha 2007 5+1 UMT
03.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
09.03.2019 ceska republika Dolní Břežany 2012 3+0 palubovka
09.03.2019 ceska republika Jesenice 2007 4+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Velká Bystřice 2010 4+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Odolená Voda 2009 5+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Odolená Voda 2008 5+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
09.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
09.03.2019 ceska republika Nymburk 2007 4+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Nymburk 2005 4+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Nymburk 2007 4+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Nymburk 2005 4+1 palubovka
09.03.2019 ceska republika Hradec Králové 2008 4+1 palubovka
10.03.2019 ceska republika Černošice 2013 4+1 palubovka
10.03.2019 ceska republika Dolní Břežany 2013 3+0 palubovka
10.03.2019 ceska republika Jesenice 2012 4+1 palubovka
10.03.2019 ceska republika Velká Bystřice 2011 4+1 palubovka
10.03.2019 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
10.03.2019 ceska republika Říčany 2009 5+1 UMT
10.03.2019 ceska republika Odolená Voda 2011 4+1 palubovka
10.03.2019 ceska republika Odolená Voda 2010 4+1 palubovka
10.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
10.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
10.03.2019 ceska republika Říčany 2009 5+1 UMT
10.03.2019 ceska republika Říčany 2008 5+1 UMT
16.03.2019 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
16.03.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 palubovka
16.03.2019 ceska republika Dolní Cerekev 2008 4+1 palubovka
16.03.2019 ceska republika Dolní Cerekev 2010 4+1 palubovka
16.03.2019 ceska republika Pardubice 2008 4+1 palubovka
16.03.2019 ceska republika Lázně Bohdaneč 2012 4+1 UMT
16.03.2019 ceska republika Jesenice 2008 4+1 palubovka
16.03.2019 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
16.03.2019 ceska republika Velká Bystřice 2011 4+1 palubovka
16.03.2019 ceska republika Milovice 2012 4+1 UMT
16.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
16.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
16.03.2019 ceska republika Praha 2006 7+1 UMT
16.03.2019 ceska republika Praha 2008
5+1
UMT
17.03.2019 ceska republika Praha 2008 5+1 palubovka
17.03.2019 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
17.03.2019 ceska republika Jesenice 2011 4+1 palubovka
17.03.2019 ceska republika Velká Bystřice 2010 4+1 palubovka
17.03.2019 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
17.03.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
17.03.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
17.03.2019 ceska republika Praha 2008 5+1 UMT
17.03.2019 ceska republika Hradec Králové 2010 4+1 palubovka
17.03.2019 ceska republika Říčany 2010 4+1 UMT
17.03.2019 ceska republika Říčany 2011 4+1 UMT
23.03.2019 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
23.03.2019 ceska republika Černošice 2012 4+1 palubovka
23.03.2019 ceska republika Jesenice 2012 4+1 palubovka
23.03.2019 slovensko Liptovský Mikuláš 2012 4+1 palubovka
23.03.2019 slovensko Liptovský Mikuláš 2011 4+1 palubovka
23.03.2019 slovensko Liptovský Mikuláš 2010 4+1 palubovka
23.03.2019 slovensko Liptovský Mikuláš 2008 (dívky) 4+1 palubovka
23.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
23.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
24.03.2019 ceska republika Jesenice 2010 4+1 palubovka
24.03.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
24.03.2019 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
24.03.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
24.03.2019 ceska republika Říčany 2009 5+1 UMT
30.03.2019 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
30.03.2019 ceska republika Černošice 2012 4+1 palubovka
30.03.2019 ceska republika Černošice 2013 4+1 palubovka
30.03.2019 ceska republika Dolní Cerekev 2012 3+1 palubovka
30.03.2019 ceska republika Dolní Cerekev 2011 3+1 palubovka
30.03.2019 ceska republika Vykáň 2010 4+1 přírodní tráva
30.03.2019 ceska republika Všeradice 2006 4+1 UMT
30.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
30.03.2019 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
30.03.2019 ceska republika Brno 2006 7+1 přírodní tráva
30.03.2019 ceska republika Uničov 2010 4+1 palubovka
30.03.2019 ceska republika Ostrava 2006 5+1 UMT
31.03.2019 ceska republika Vykáň 2011 4+1 přírodní tráva
31.03.2019 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
31.03.2019 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
31.03.2019 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
31.03.2019 ceska republika Všeradice 2012 3+0 UMT
31.03.2019 ceska republika Brno 2012 4+1 přírodní tráva
31.03.2019 ceska republika Brno 2008 5+1 přírodní tráva
31.03.2019 ceska republika Praha 2007 6+1 UMT

Poslední komentáře