FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
05.01.2018 Odolená Voda 2010
05.01.2018 Odolená Voda 2010
05.01.2018 Praha 2009
06.01.2018 Odolená Voda 2011
06.01.2018 Odolená Voda 2011
NOVÉ TURNAJE - SVK
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2008 (dívky)
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2010
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2011
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2012
16.02.2019 Liptovský Mikuláš 2009
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
19. - 21.04.2019 Blanes (ESP) 2004 (dívky)
19. - 21.04.2019 Blanes (ESP) 2002 (dívky)
19. - 21.04.2019 Blanes (ESP) 2009
19. - 21.04.2019 Blanes (ESP) 2008
19. - 21.04.2019 Blanes (ESP) 2007
 

Archiv turnajů > Květen 2018

.
DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
01.05.2018 ceska republika Kochánky 2007 5+1 přírodní tráva
01.05.2018 ceska republika Horky nad Jizerou 2011 4+1 přírodní tráva
01.05.2018 ceska republika Český Brod 2009 4+1 přírodní tráva
01.05.2018 ceska republika Pečky 2010 4+1 přírodní tráva
01.05.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 přírodní tráva
01.05.2018 ceska republika Ostrov nad Ohří 2010 4+1 přírodní tráva
01.05.2018 ceska republika Ostrov nad Ohří 2011 4+1 přírodní tráva
01.05.2018 nemecko Berlín 2008 6+1 UMT
01.05.2018 ceska republika Praha 2005 7+1 přírodní tráva
01.05.2018 ceska republika Byškovice 2012 3+0 přírodní tráva
01.05.2018 ceska republika Byškovice 2011 4+1 přírodní tráva
01.05.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 přírodní tráva
01.05.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 přírodní tráva
05.05.2018 ceska republika Kochánky 2010 4+1 přírodní tráva
05.05.2018 ceska republika Horky nad Jizerou 2008 5+1 přírodní tráva
05. - 06.05.2018 ceska republika Ostrava 2007 5+1 přírodní tráva
05. - 06.05.2018 ceska republika Chotěboř 2009 6+1 př. tráva, UMT
06.05.2018 ceska republika Kochánky 2010 4+1 přírodní tráva
08.05.2018 ceska republika Kochánky 2011 4+1 přírodní tráva
08.05.2018 ceska republika Horky nad Jizerou 2010 4+1 přírodní tráva
08.05.2018 ceska republika Český Brod 2007 5+1 přírodní tráva
08.05.2018 ceska republika Kutná Hora 2007 5+1 přírodní tráva
08.05.2018 ceska republika Všeradice 2011 4+1 přírodní tráva
08.05.2018 ceska republika Jirkov 2009 4+1 přírodní tráva
08.05.2018 ceska republika Mělník 2010 4+1 přírodní tráva
08.05.2018 ceska republika Praha 2007 5+1 přírodní tráva
08.05.2018 ceska republika Benátky nad Jizerou 2009 4+1 př. tráva, UMT
08.05.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 přírodní tráva
08.05.2018 ceska republika Nelahozeves 2009 4+1 přírodní tráva
19.05.2018 ceska republika Karlštejn 2005 7+1 přírodní tráva
19. - 20.05.2018 Rakousko Gerasdorf 2001 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Gerasdorf 2003 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Gerasdorf 2004 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Gerasdorf 2005 8+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Gerasdorf 2006 7+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Gerasdorf 2007 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Gerasdorf 2008 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Gerasdorf 2009 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Salzburg 2003 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Salzburg 2005 8+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Salzburg 2007 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Salzburg 2008 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Salzburg 2009 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Salzburg 2010 4+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Wolfsberg 2003 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Wolfsberg 2004 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Wolfsberg 2006 8+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Wolfsberg 2007 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Rakousko Wolfsberg 2008 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Chorvatsko Poreč 2001 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Chorvatsko Poreč 2003 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Chorvatsko Poreč 2004 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Chorvatsko Poreč 2005 8+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Chorvatsko Poreč 2006 7+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 Chorvatsko Poreč 2007 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 1999 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 2001 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 2003 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 2004 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 2005 8+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 2006 8+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 2007 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 2008 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Karlsfeld 2009 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Moosburg 2001 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Moosburg 2003 10+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Moosburg 2005 8+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Moosburg 2007 6+1 př. tráva, UMT
19. - 20.05.2018 nemecko Moosburg 2009 6+1 př. tráva, UMT
26.05.2018 ceska republika Bohdalice 2010 4+1 přírodní tráva
26.05.2018 ceska republika Český Brod 2007 5+1 přírodní tráva
26.05.2018 ceska republika Český Brod 2009 4+1 přírodní tráva

Poslední komentáře