FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
15.09.2018 Vykaň 2009
01.09.2018 Vykaň 2008
23.06.2018 Mratín muži
30.09.2018 Sendražice 2008
23.09.2018 Sendražice 2010
NOVÉ TURNAJE - SVK
03.06.2018 Bratislava 2007
24.06.2018 Košice 2007
24.06.2018 Košice 2009
24.06.2018 Košice 2011
23.06.2018 Košice 2010
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
06. - 11.08.2018 Kranevo (BRG) 2010
06. - 11.08.2018 Kranevo (BRG) 2009
06. - 11.08.2018 Kranevo (BRG) 2008
06. - 11.08.2018 Kranevo (BRG) 2007
06. - 11.08.2018 Kranevo (BRG) 2006
 

Archiv turnajů > Únor 2018

.
DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
01. - 04.02.2018 slovensko Prešov 2010 5+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2005 4+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2003 4+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Zbuzany 2007 4+1 UMT
03.02.2018 ceska republika Hradec Králové 2005 (dívky) 4+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Hradec Králové
2003 (dívky)
4+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Spořice 2010 4+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Spořice 2009 4+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Jičín 2007 4+1 palubovka
04.02.2018 ceska republika Krupka 2003 4+1 palubovka
04.02.2018 ceska republika Černošice 2005 4+1 palubovka
04.02.2018 ceska republika Žďár nad Sázavou 2005 4+1 palubovka
04.02.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
04.02.2018 ceska republika Hradec Králové 1999 4+1 palubovka
04.02.2018 ceska republika Milovice 2011 4+1 UMT
04.02.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2005 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Zbuzany 2010 5+1 UMT
10.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2006 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Chrudim 2011 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Nezamyslice 2009 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Zákupy 2005 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Zákupy 2001 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2011 3+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2011 3+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Hradec Králové 2009 (dívky) 5+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Hradec Králové 2007 (dívky) 5+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Krupka 2008 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Praha 2011 5+1 UMT
11.02.2018 ceska republika Zbuzany 2007 4+1 UMT
11.02.2018 ceska republika Příbram 2009 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2007 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Zákupy 2007 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Zákupy 2009 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Hradec Králové 2005 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
11.02.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
11.02.2018 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
11.02.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
17.02.2018 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
17.02.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
17.02.2018 ceska republika Zbuzany 2007 4+1 UMT
17.02.2018 ceska republika Jesenice 2007 4+1 palubovka
17.02.2018 ceska republika Milovice 2006 4+1 UMT
17.02.2018 ceska republika Milovice 2011 4+1 UMT
18.02.2018 ceska republika Černošice 2010 4+1 palubovka
18.02.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
18.02.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
18.02.2018 ceska republika Praha 2007 4+1 UMT
18.02.2018 ceska republika Praha 2007 4+1 UMT
18.02.2018 ceska republika Jesenice 2006 4+1 palubovka
18.02.2018 slovensko Detva 2008 4+1 palubovka
18.02.2018 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
18.02.2018 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
24.02.2018 ceska republika Odolená Voda 2010 5+1 UMT
24.02.2018 ceska republika Odolená Voda 2010 5+1 UMT
24.02.2018 ceska republika Zbuzany 2007 4+1 UMT
24.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
24.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2007 4+1 palubovka
24.02.2018 ceska republika Jesenice 2009 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Krupka 2009 5+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Pardubice 2009 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Odolená Voda 2011 5+1 UMT
25.02.2018 ceska republika Jesenice 2008 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2011 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Heřmanův Městec 2011 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Praha 2008 5+1 UMT
25.02.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
25.02.2018 ceska republika Kralupy nad Vltavou 2012 3+0 palubovka