FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
22.06.2019 Újezd u Přelouče 2010
22.06.2019 Žlutice 2006
24.02.2019 Uničov 2013
23.06.2019 Český Brod 2006
22.06.2019 Český Brod 2004
NOVÉ TURNAJE - SVK
20. - 21.07.2019 Oravský Podzámok 2008
17.02.2019 Detva 2009
16.02.2019 Detva 2009
09.02.2019 Detva 2008
02.02.2019 Detva 2007
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
24.08.2019 Moritzburg (GER) 2011
07.04.2019 Komárom (HUN) 2009
01. - 03.03.2019 Świdnica (POL) 2006
17.11.2018 Witoszów D. (POL) 2011
16.02.2019 Witoszów D. (POL) 2013

Archiv turnajů > Únor 2018

.
DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
01. - 04.02.2018 slovensko Prešov 2010 5+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2005 4+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2003 4+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Zbuzany 2007 4+1 UMT
03.02.2018 ceska republika Hradec Králové 2005 (dívky) 4+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Hradec Králové
2003 (dívky)
4+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Spořice 2010 4+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Spořice 2009 4+1 palubovka
03.02.2018 ceska republika Jičín 2007 4+1 palubovka
04.02.2018 ceska republika Krupka 2003 4+1 palubovka
04.02.2018 ceska republika Černošice 2005 4+1 palubovka
04.02.2018 ceska republika Žďár nad Sázavou 2005 4+1 palubovka
04.02.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
04.02.2018 ceska republika Hradec Králové 1999 4+1 palubovka
04.02.2018 ceska republika Milovice 2011 4+1 UMT
04.02.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2005 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Zbuzany 2010 5+1 UMT
10.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2006 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Chrudim 2011 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Nezamyslice 2009 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Zákupy 2005 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Zákupy 2001 4+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2011 3+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Dolní Cerekev 2011 3+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Hradec Králové 2009 (dívky) 5+1 palubovka
10.02.2018 ceska republika Hradec Králové 2007 (dívky) 5+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Krupka 2008 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Praha 2011 5+1 UMT
11.02.2018 ceska republika Zbuzany 2007 4+1 UMT
11.02.2018 ceska republika Příbram 2009 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2007 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Zákupy 2007 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Zákupy 2009 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Hradec Králové 2005 4+1 palubovka
11.02.2018 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
11.02.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
11.02.2018 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
11.02.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
17.02.2018 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
17.02.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
17.02.2018 ceska republika Zbuzany 2007 4+1 UMT
17.02.2018 ceska republika Jesenice 2007 4+1 palubovka
17.02.2018 ceska republika Milovice 2006 4+1 UMT
17.02.2018 ceska republika Milovice 2011 4+1 UMT
18.02.2018 ceska republika Černošice 2010 4+1 palubovka
18.02.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
18.02.2018 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
18.02.2018 ceska republika Praha 2007 4+1 UMT
18.02.2018 ceska republika Praha 2007 4+1 UMT
18.02.2018 ceska republika Jesenice 2006 4+1 palubovka
18.02.2018 slovensko Detva 2008 4+1 palubovka
18.02.2018 ceska republika Praha 2010 5+1 UMT
18.02.2018 ceska republika Praha 2009 5+1 UMT
24.02.2018 ceska republika Odolená Voda 2010 5+1 UMT
24.02.2018 ceska republika Odolená Voda 2010 5+1 UMT
24.02.2018 ceska republika Zbuzany 2007 4+1 UMT
24.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
24.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2007 4+1 palubovka
24.02.2018 ceska republika Jesenice 2009 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Černošice 2011 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Krupka 2009 5+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Pardubice 2009 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Odolená Voda 2011 5+1 UMT
25.02.2018 ceska republika Jesenice 2008 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2011 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Heřmanův Městec 2011 4+1 palubovka
25.02.2018 ceska republika Praha 2008 5+1 UMT
25.02.2018 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
25.02.2018 ceska republika Kralupy nad Vltavou 2012 3+0 palubovka

Poslední komentáře

  • Turnaj-Praha Ďáblice
    Před 9 hodin
    Dobry den, poprosim o info o kolkej zacina turnaj a ci je este volne miesto.
     
  • U6
    Včera
    Jedná se o turnaj ročníku 2012!!!!!! Přihlášené týmy: SK Unicov MŠK Žilina Slovan ...
     
  • Chomutov 2008
    Včera
    Přihlášená mužstva 1.FK Motorlet Praha 2.MFK Most 3.FK Ostrov 4.FK Litoměřicko ...
     
  • Chomutov 2009
    Včera
    Přihlášená mužstva 1.FK Litoměřice I 2.FK Motorlet Praha 3.FK Ostrov I 4.FK Kadaň ...
     
  • 6. ročník "O pohár města Žlutice"
    Včera
    1.Sokol Žlutice/Chyše 2.Sokol Teplá 3.Petřín Plzeń 4.Košutka Plzeń
     
  • Říčany Rado Cup
    Před 3 dny
    26.1. (2008) nabízíme uvolněné místo za 1000Kč
     
  • Silver Indoor Cup KH 2018
    Před 4 dny
    FK Čáslav,
     
  • Noimak Cup 2019
    Před 4 dny
    Dalším přihlášeným mužstvem je FC Volenice 2013 díky Junior Strakonice 1 ...