FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
06.01.2019 Hustopeče 2004
24.11.2018 Dambořice 2006
20.01.2019 Kutná Hora 2004
18.11.2018 Šumperk 2010
24.11.2018 Šumperk 2009
NOVÉ TURNAJE - SVK
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2008 (dívky)
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2010
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2011
23.03.2019 Liptovský Mikuláš 2012
16.02.2019 Liptovský Mikuláš 2009
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
17.11.2018 Witoszów D. (POL) 2011
16.02.2019 Witoszów D. (POL) 2013
20.01.2019 Świdnica (POL) 2010
13. - 14.04.2019 Komárom (HUN) 2010
12.01.2019 Świdnica (POL) 2008

Archiv turnajů > Prosinec 2017

.
DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
01. - 03.12.2017 polsko Milówka 2005 4+1 palubovka
01. - 03.12.2017 polsko Milówka 2008 4+1 palubovka
02.12.2017 ceska republika Odolená Voda 2010 4+1 UMT
02.12.2017 slovensko Žilina 2008 5+1 palubovka
02.12.2017 ceska republika Velká Bystřice 2007 4+1 palubovka
02.12.2017 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
02.12.2017 ceska republika Praha 2007 4+1 palubovka
02.12.2017 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
02.12.2017 ceska republika Praha 2007 5+1 palubovka
02.12.2017 slovensko Bratislava muži 4+1 palubovka
02.12.2017 ceska republika Spořice 2009 4+1 palubovka
02. - 03.12.2017 ceska republika Hlušice 2008 4+1 palubovka
03.12.2017 ceska republika Praha 2007 5+1 palubovka
03.12.2017 ceska republika Praha 2008 4+1 palubovka
03.12.2017 ceska republika Černošice 2010 4+1 palubovka
03.12.2017 ceska republika Mělník 2007 5+1 palubovka
03.12.2017 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
03.12.2017 ceska republika Odolená Voda 2009 5+1 palubovka
03.12.2017 ceska republika Praha 2007 4+1 UMT
03.12.2017 ceska republika Praha 2007 4+1 UMT
03.12.2017 ceska republika Velká Bystřice 2011 4+1 palubovka
03.12.2017 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
03.12.2017 ceska republika Praha 2006 4+1 palubovka
03.12.2017 ceska republika Praha 2005 4+1 palubovka
03.12.2017 ceska republika Stráž pod Ralskem 2009 4+1 palubovka
03.12.2017 slovensko Liptovský Mikuláš 2007 4+1 palubovka
03.12.2017 ceska republika Hradec Králové 2010 4+1 palubovka
03.12.2017 ceska republika Spořice 2006 4+1 palubovka
09.12.2017 ceska republika Černošice 2007 4+1 palubovka
09.12.2017 ceska republika Černošice 2009 4+1 palubovka
09.12.2017 ceska republika Praha 2006 5+1 palubovka
09.12.2017 ceska republika Praha 2007 5+1 palubovka
09.12.2017 ceska republika Mělník 2009 4+1 palubovka
09.12.2017 ceska republika Odolená Voda 2007 5+1 UMT
09.12.2017 ceska republika Jesenice 2007 4+1 palubovka
09. - 10.12.2017 ceska republika Hlušice 2007 4+1 palubovka
09. - 10.12.2017 ceska republika Hluk muži 4+1 palubovka
10.12.2017 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
10.12.2017 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
10.12.2017 ceska republika Praha 2011 4+1 palubovka
10.12.2017 ceska republika Praha 2011 4+1 palubovka
10.12.2017 ceska republika Krupka 2007 4+1 palubovka
10.12.2017 ceska republika Mělník 2010 4+1 palubovka
10.12.2017 ceska republika Jesenice 2005 4+1 palubovka
10.12.2017 ceska republika Příbram 2009 4+1 palubovka
10.12.2017 ceska republika Hradec Králové 2004 4+1 palubovka
10.12.2017 ceska republika Spořice 2005 4+1 palubovka
10.12.2017 ceska republika Beroun 2008 5+1 palubovka
10.12.2017 ceska republika Praha 2010 4+1 UMT
10.12.2017 ceska republika Praha 2007 5+1 UMT
10.12.2017 ceska republika Milovice 2010 4+1 UMT
15. - 17.12.2017 polsko Rzeszów muži 4+1 palubovka
15. - 17.12.2017 ceska republika Trutnov muži 3+1 palubovka
16.12.2017 ceska republika Beroun 2007 5+1 palubovka
16.12.2017 ceska republika Praha 2009 4+1 palubovka
16.12.2017 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
16.12.2017 ceska republika Mělník 2011 4+1 palubovka
16.12.2017 ceska republika Kadaň 2003 4+1 palubovka
16.12.2017 ceska republika Dolní Cerekev 2007 4+1 palubovka
16.12.2017 ceska republika Pardubice 2006 4+1 palubovka
16.12.2017 ceska republika Strupčice 2009 4+1 palubovka
16.12.2017 ceska republika Velká Bystřice 2008 4+1 palubovka
16.12.2017 ceska republika Velká Bystřice 2010 4+1 palubovka
16.12.2017 ceska republika Jesenice 2009 4+1 palubovka
16.12.2017 ceska republika Dolní Cerekev 2011 3+1 palubovka
16.12.2017 ceska republika Jablonec nad Nisou muži 5+1 palubovka
16. - 17.12.2017 ceska republika Bystřice pod Hostýnem 2007 5+1 palubovka
16. - 17.12.2017 ceska republika Brušperk neomezeně 4+1 palubovka
16. - 17.12.2017 ceska republika Smilovice muži 4+1 palubovka
17.12.2017 ceska republika Praha 2010 4+1 palubovka
17.12.2017 ceska republika Praha 2011 4+1 palubovka
17.12.2017 ceska republika Krupka 2009 5+1 palubovka
17.12.2017 ceska republika Milovice 2005 4+1 UMT
17.12.2017 ceska republika Milovice 2009 4+1 UMT
17.12.2017 ceska republika Velká Bystřice 2009 4+1 palubovka
17.12.2017 ceska republika Velká Bystřice 2007 4+1 palubovka
17.12.2017 ceska republika Bohunice 2000 4+1 palubovka
17.12.2017 ceska republika Praha 2011 4+1 UMT
17.12.2017 ceska republika Praha 2012 4+1 UMT
23.12.2017 ceska republika Kadaň 1999 4+1 palubovka
26.12.2017 ceska republika Velké Pavlovice muži 2+1 palubovka

Poslední komentáře