FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
28.10.2021 Vimperk 2009
28. - 29.12.2021 Nový Jičín 2009
17.10.2021 Nymburk 2014
10.10.2021 Nymburk 2015
03.10.2021 Nymburk 2014
NOVÉ TURNAJE - SVK
01.09.2020 Grinava 2011
20.06.2020 Svätý Jur 2009
27.06.2020 Hôrky 2008
01. - 06.07.2020 Prešov neomezeně
24. - 26.04.2020 Prešov 2009
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
17. - 19.12.2021 Rzeszow muži
05. - 07.03.2021 Świdnica 2008
06. - 07.02.2021 Wroclaw 2011
04. - 06.12.2020 Wegirska Górka 2010
27. - 29.11.2020 Wegirska Górka 2009 (dívky)

II. Ročník Memoriálu Františka Šrámka

kalendar DATUM KONÁNÍ: 28.09.2021
adresa ADRESA: hřiště TJ Karlštejn
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2009
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 7+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 1600
informace DALŠÍ INFORMACE: Memoriál Františka Šrámka, II. ročník turnaje mladších žáků, r. narození 2009 + 2010, kapacita: 12x družstev, hra na 2x hřištích, 2x10 minut, branky:2x5, každý tým odehraje minimálně 4x zápasy, občerstvení a zábava zajištěny, volný čas = hrad, zoopark, bunkr, Berounka
firma POŘADATEL: Jiří Čech
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Jiří Čech
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 732780139
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

0 #1 Jiří Čech 2021-09-09 17:08
Přihlášená družstva:

1. AFK PODOLÍ A
2. AFK PODOLÍ B
3. AC SPARTA PRAHA DÍVKY
4. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
5. SC XAVEROV
6. SPARTAK ŽEBRÁK

STAV K 9.9. 2021
Citovat
0 #2 Jiří Čech 2021-09-14 10:22
Přihlášená družstva:

1. AFK PODOLÍ A
2. AFK PODOLÍ B
3. AC SPARTA PRAHA DÍVKY
4. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
5. SC XAVEROV
6. SPARTAK ŽEBRÁK
7. DYNAMO PODLUSKY

STAV K 9.9. 2021
Citovat
0 #3 Jiří Čech 2021-09-16 06:19
Přihlášená družstva:

1. AFK PODOLÍ A
2. AFK PODOLÍ B
3. AC SPARTA PRAHA DÍVKY
4. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
5. SC XAVEROV
6. SPARTAK ŽEBRÁK
7. DYNAMO PODLUSKY
8. TJ SOKOL JENEČ

STAV K 16.9. 2021
Citovat
0 #4 Jiří Čech 2021-09-17 18:42
Přihlášená družstva:

1. AFK PODOLÍ A
2. AFK PODOLÍ B
3. AC SPARTA PRAHA DÍVKY
4. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
5. SC XAVEROV
6. SPARTAK ŽEBRÁK
7. DYNAMO PODLUSKY
8. TJ SOKOL JENEČ
9. TJ SOKOL STODŮLKY A
10. TJ SOKOL STODŮLKY B

STAV K 17.9. 2021
Citovat

Poslední komentáře