05.06.2022 15.ročník fotbalového turnaje starších přípravek Česká republika
19.06.2022 O pohár starostky Mč Praha Zličín mladší žáků Česká republika

adresa ADRESA: Obec Mrtník (Plzeň-sever), hřiště "Brabcovna"
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: muži
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 5+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 1500
informace DALŠÍ INFORMACE: Letos je již pořádán XXIV. ročník turnaje v malé kopané o putovní pohár starosty obce Mrtník:„MRTNÍK CUP 2022“. Mužstva hrají v počtu 5+1, střídání je možno během hry v neomezeném počtu vždy s nahlášením rozhodčímu. Hrací doba je 12 minut v základních skupinách a 14 minut ve vyřazovacích bojích. Rohy se kopou a auty se hází. Brankář má vyhrazené své území, ve kterém může vzít míč do rukou, vyhazovat míč může bez omezení (vykopávat z ruky je zakázáno). Malá domů bude posuzována dle pravidel FAČR. Při trestném kopu musí stát zeď od míče minimálně 3 metry. Veškerou moc v rozhodování má rozhodčí. Za dvě žluté karty nebo jednu červenou následuje 2 minuty vyloučení. Mužstvo hraje dvě minuty 4+1. Pokud budou vyloučeni dva hráči stejného mužstvo, hraje se 3+1. Tento počet je minimální hranice. Při vyloučení tří hráčů stejného týmu, je zápas ukončen a kontumován ve prospěch soupeře s výsledkem 0:3. Hrát se bude na dvou hřištích ve čtyřech nalosovaných skupinách, kde se mužstva utkají každý s každým. Za vítězství obdrží mužstvo 3 body, za remízu 1 bod a za prohru 0 bodů. O pořadí ve skupinách rozhoduje počet dosažených bodů. V případě rovnosti rozhodne vzájemný zápas, pak rozdíl vstřelených a obdržených branek, pokud ani to nerozhodne (v případě 2 mužstev) střílí se tři penalty a poté po jedné, až do rozhodnutí. V případě rovnosti bodů 3 a více mužstev, rozhoduje malá tabulka vzájemných zápasů tří či více týmů. Z každé skupiny postoupí 4 mužstva, která budou dále hrát vyřazovacím způsobem: A1-D4, B2-C3, B1-C4, A2-D3, C1-B4, A3-D2, D1-A4, B3-C2. Dále postupují vítězové do finále. Při špatném počasí, pokud nám neumožní turnaj dohrát, rozhodnou o pořadí v turnaji pokutové kopy, případně los!!! Hrát se bude na branky o rozměru 5x2 metry!!
firma POŘADATEL: SPMK a Obec Mrtník
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Antonín Lavička
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 732126795
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.