FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
18.07.2020 Přepeře muži
20.06.2020 Praha 2011
20.06.2020 Krnov 2011
29.08.2020 Týnec nad Labem 2012
29.08.2020 Týnec nad Labem 2010
NOVÉ TURNAJE - SVK
20.06.2020 Svätý Jur 2009
27.06.2020 Hôrky 2008
01. - 06.07.2020 Prešov neomezeně
24. - 26.04.2020 Prešov 2009
06.06.2020 Martin 2010
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
03. - 05.07.2020 Vratislav 2001
03. - 05.07.2020 Vratislav 2003
03. - 05.07.2020 Vratislav 2005
03. - 05.07.2020 Vratislav 2006
03. - 05.07.2020 Vratislav 2007

II. ročník Memoriálu Františka Šrámka

kalendar DATUM KONÁNÍ: 07.06.2020
adresa ADRESA: hřiště TJ Karlštejn
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2009
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 5+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 1.400
informace DALŠÍ INFORMACE: turnaj starších přípravek
pěkné ceny, kvalifikovaní rozhodčí, dobrá dopravní dostupnost, zábava a občerstvení zajištěno
hrací doba: 2x10 minut. hřiště 25x35 m. branky 5x2 m
maximální počet týmů = 10
firma POŘADATEL: Jiří Čech
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Jiří Čech
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 732 780 139
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

0 #11 Jiří Čech 2020-05-25 17:14
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:
1.FK ZLÍCHOV (r.2010)
2.ČAFC PRAHA A
3.ČAFC PRAHA B
4.FK SLAVOJ VYŠEHRAD (r.2010)
5.FK BRANDÝS-BOLESLAV
6. SK ĎÁBLICE
7. FAAZ PRAHA
8. SK SLAVIA JESENICE
9. SK KAZÍN
10. FK LITEŇ
11.SK SLAVIA PRAHA A (dívky)
12.SK SLAVIA PRAHA B (dívky)
13. AFK SLAVOJ PODOLÍ (r.2010)
14. AFK SLAVOJ PODOLÍ (r.2009)






STAV K 25.5.2020
Citovat
0 #12 Jiří Čech 2020-05-25 19:25
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:
1.FK ZLÍCHOV U10
2.ČAFC PRAHA A
3.ČAFC PRAHA B
4.FK SLAVOJ VYŠEHRAD U10
5.FK BRANDÝS-BOLESLAV
6. SK ĎÁBLICE
7. FAAZ PRAHA
8. SK SLAVIA JESENICE
9. SK KAZÍN
10. FK LITEŇ
11.SK SLAVIA PRAHA A (DÍVKY)
12.SK SLAVIA PRAHA B (DÍVKY)
13. AFK SLAVOJ PODOLÍ
14. AFK SLAVOJ PODOLÍ U10 A
15. AFK SLAVOJ PODOLÍ U10 B






STAV K 25.5.2020
Citovat
0 #13 Jiří Čech 2020-05-30 13:12
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:
1.FK ZLÍCHOV U10
2.ČAFC PRAHA A
3.ČAFC PRAHA B
4.FK SLAVOJ VYŠEHRAD U10
5.FK BRANDÝS-BOLESLAV
6. SK ĎÁBLICE
7. FAAZ PRAHA
8. SK SLAVIA JESENICE
9. SK KAZÍN
10. FK LITEŇ
11.SK SLAVIA PRAHA A (DÍVKY)
12.SK SLAVIA PRAHA B (DÍVKY)
13. AFK SLAVOJ PODOLÍ
14. AFK SLAVOJ PODOLÍ U10 A
15. AFK SLAVOJ PODOLÍ U10 B

KAPACITA TURNAJE JIŽ NAPLNĚNA. TURNAJE SE ZÚČASTNÍ 15x DRUŽSTEV!




STAV K 30.5.2020
Citovat

Poslední komentáře