FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
18.07.2020 Přepeře muži
20.06.2020 Praha 2011
20.06.2020 Krnov 2011
29.08.2020 Týnec nad Labem 2012
29.08.2020 Týnec nad Labem 2010
NOVÉ TURNAJE - SVK
20.06.2020 Svätý Jur 2009
27.06.2020 Hôrky 2008
01. - 06.07.2020 Prešov neomezeně
24. - 26.04.2020 Prešov 2009
06.06.2020 Martin 2010
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
03. - 05.07.2020 Vratislav 2001
03. - 05.07.2020 Vratislav 2003
03. - 05.07.2020 Vratislav 2005
03. - 05.07.2020 Vratislav 2006
03. - 05.07.2020 Vratislav 2007

Memoriál Františka Šrámka

kalendar DATUM KONÁNÍ: 06.06.2020
adresa ADRESA: hřiště TJ Karlštejn
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2011
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 4+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 1.400
informace DALŠÍ INFORMACE: II. ročník turnaje mladších přípravek.
pěkné ceny, kvalifikovaní rozhodčí, dobrá dopravní dostupnost, zábava a občerstvení zajištěno. hrací doba 2x10 minut.
hrací plocha: 25x35 m. branky 5x2 m
maximální počet týmů = 10
firma POŘADATEL: Jiří Čech
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Jiří Čech
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 732 780 139
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

0 #11 Jiří Čech 2020-05-19 11:55
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:
1. TJ SOKOL KNĚŽMOST
2. AFK SLIVENEC
3. SK TLUSTICE
4. FC ZLIČÍN
5. ČAFC A
6. ČAFC B
7. FK VŠERADICE 1932
8.TJ SPARTAK ČELÁKOVICE
9.SK ZBRASLAV
10. SOKOL VINOŘ
11. FK TEPLICE
12. BOHEMIANS PRAHA (r. 2012)
13. JUNIOR CHOMUTOV
14. FAAZ PRAHA A
15. FAAZ PRAHA B


STAV K 19.5. 2020
Citovat
0 #12 Jiří Čech 2020-05-21 08:40
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:
1. TJ SOKOL KNĚŽMOST
2. AFK SLIVENEC
3. SK TLUSTICE
4. FC ZLIČÍN
5. ČAFC A
6. ČAFC B
7. BOHEMIANS 1905 A
8.TJ SPARTAK ČELÁKOVICE
9.SK ZBRASLAV
10. SOKOL VINOŘ
11. FK TEPLICE
12. BOHEMIANS 1905 B
13. JUNIOR CHOMUTOV
14. FAAZ PRAHA A
15. FAAZ PRAHA B


STAV K 21.5. 2020
Citovat
0 #13 Jiří Čech 2020-05-25 17:20
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:
1. TJ SOKOL KNĚŽMOST
2. AFK SLIVENEC
3. SK TLUSTICE
4. FC ZLIČÍN
5. ČAFC A
6. ČAFC B
7. BOHEMIANS 1905 U8
8.TJ SPARTAK ČELÁKOVICE
9.SK ZBRASLAV
10. SOKOL VINOŘ
11. FK TEPLICE
12. BOHEMIANS 1905 U9
13. JUNIOR CHOMUTOV
14. FAAZ PRAHA A
15. FAAZ PRAHA B


STAV K 25.5. 2020

KAPACITA TURNAJE JIŽ NAPLNĚNA.
DALŠÍ TURNAJE O PRÁZDNINÁCH.
Citovat

Poslední komentáře