FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
30.08.2020 Karlštejn 2008
29.08.2020 Karlštejn 2012
22.08.2020 Karlštejn 2010
22.08.2020 Praha 2009
22.08.2020 Praha 2010
NOVÉ TURNAJE - SVK
20.06.2020 Svätý Jur 2009
27.06.2020 Hôrky 2008
01. - 06.07.2020 Prešov neomezeně
24. - 26.04.2020 Prešov 2009
06.06.2020 Martin 2010
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
03. - 05.07.2020 Vratislav 2001
03. - 05.07.2020 Vratislav 2003
03. - 05.07.2020 Vratislav 2005
03. - 05.07.2020 Vratislav 2006
03. - 05.07.2020 Vratislav 2007

II. ročník O pohár Karla IV.

kalendar DATUM KONÁNÍ: 14.06.2020
adresa ADRESA: hřiště TJ Karlštejn
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2009
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 5+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 1400
informace DALŠÍ INFORMACE:
II, ročník o pohár Karla IV., turnaj starších přípravek
pěkné ceny, kvalifikovaní rozhodčí, dobrá dopravní dostupnost, zábava a občerstvení zajištěno
hrací doba: 2x10 minut. hřiště 25x35 m. branky 5x2 m
maximální počet týmů = 20
firma POŘADATEL: Jiří Čech
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Jiří Čech
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 00420732780139
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

0 #11 Jiří Čech 2020-04-26 18:24
Zdravím, turnaj dle dnešní dohody všech týmů je přesunut na neděli 28. června. Snad to klapne.

J Čech
Karlštejn
Citovat
0 #12 Jiří Čech 2020-04-27 20:12
Přihlášené týmy:
1. FK VODŇANY r. 2009
2. FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO
3. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY)
4. FK LITEŇ
5. SK ROZTOKY
6. CEMBRIT BEROUN
7. TJ RUZYNĚ
8. SC OLYMPIA RADOTÍN
9. SK ERVĚNICE JIRKOV r. 2010
10. FK VODŇANY r. 2010
Citovat
0 #13 Jiří Čech 2020-05-03 19:17
Přihlášené týmy:
1. FK VODŇANY r. 2009
2. FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO
3. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY)
4. FK LITEŇ
5. SK ROZTOKY
6. CEMBRIT BEROUN
7. TJ RUZYNĚ
8. SC OLYMPIA RADOTÍN
9. SK ERVĚNICE JIRKOV r. 2010
10. FK VODŇANY r. 2010
11. FK BANÍK ŠVERMOV
Citovat
0 #14 Jiří Čech 2020-05-24 18:50
Přihlášené týmy:
1. FK VODŇANY r. 2009
2. FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO
3. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY)
4. FK LITEŇ
5. SK ROZTOKY
6. CEMBRIT BEROUN
7. TJ RUZYNĚ
8. SC OLYMPIA RADOTÍN
9. SK ERVĚNICE JIRKOV r. 2010
10. FK VODŇANY r. 2010
11. FK BANÍK ŠVERMOV

DLE DOHODY VŠECH TÝM DRUŽSTEV SE TURNAJ ODEHRAJE V PUVODNÍM TERMÍNU 14.6. 2020.

TZN. POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO?
Citovat
0 #15 Jiří Čech 2020-05-27 09:36
Přihlášené týmy:
1. FK VODŇANY r. 2009
2. FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO
3. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY)
4. FK LITEŇ
5. SK ROZTOKY
6. CEMBRIT BEROUN
7. TJ RUZYNĚ
8. SC OLYMPIA RADOTÍN
9. SK ERVĚNICE JIRKOV r. 2010
10. FK VODŇANY r. 2010
11. FK BANÍK ŠVERMOV
12. FK SLAVOJ ŽATEC
13.?
14.?
15?

DLE DOHODY VŠECH DRUŽSTEV SE TURNAJ ODEHRAJE V PUVODNÍM TERMÍNU 14.6. 2020.
Citovat
0 #16 Jiří Čech 2020-05-29 11:46
Přihlášené týmy:
1. FK VODŇANY r. 2009
2. FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO
3. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY)
4. FK LITEŇ
5. SK ROZTOKY
6. CEMBRIT BEROUN
7. TJ RUZYNĚ
8. SC OLYMPIA RADOTÍN
9. SK ERVĚNICE JIRKOV r. 2010
10. FK VODŇANY r. 2010
11. FK BANÍK ŠVERMOV
12. FK SLAVOJ ŽATEC
13. FK SLAVOJ ŘEVNICE
14.?
15?

STAV K 29.5.2020
Citovat
0 #17 Jiří Čech 2020-05-30 12:33
Přihlášené týmy:
1. FK VODŇANY r. 2009
2. FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO
3. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY)
4. FK LITEŇ
5. SK ROZTOKY
6. CEMBRIT BEROUN
7. TJ RUZYNĚ
8. SC OLYMPIA RADOTÍN
9. SK ERVĚNICE JIRKOV r. 2010
10. FK VODŇANY r. 2010
11. FK BANÍK ŠVERMOV
12. FK SLAVOJ ŽATEC
13. FK SLAVOJ ŘEVNICE
14. FK SLAVOJ PODOLÍ r. 2010 A
15 FK SLAVOJ PODOLÍ r. 2010 B

KAPACITA TURNAJE JIŽ NAPLNĚNA, TURNAJE SE ZÚČASTNÍ 15x DRUŽSTEV !


STAV K 30.5.2020
Citovat

Poslední komentáře

  • I. ročník Karlštejn Cup
    Včera
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. JUNIOR PRAHA 2. SPARTAK PRUHONICE 3. SPARTAK ŽEBRÁK 4. TJ ...
     
  • I. ročník - Karlštejn Cup
    Včera
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY) 2. FK VODŇANY 3. AFK PODOLÍ A 4. AFK ...
     
  • Luďa CUP 2020 - MPŘ
    Včera
    Přihlášené týmy: ČAFC Praha 2x, JM Chodov 2x, Dukla JM 2x, Petřín Plzeň, Junior Praha ...
     
  • Luďa CUP 2020 - SPŘ
    Včera
    Seznam přihlášených týmů : ČAFC Praha, SK Rapid Psáry, AFK Slavoj Podolí 2x ...
     
  • Luďa CUP 2020 - SPŘ
    Včera
    Seznam přihlášených týmů : ČAFC Praha, SK Rapid Psáry, AFK Slavoj Podolí 2x ...
     
  • I. ročník Karlštejn Cup
    Před 2 dny
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. JUNIOR PRAHA 2. SPARTAK PRUHONICE 3. SPARTAK ŽEBRÁK 4. TJ ...
     
  • VIII. Ročník O pohár Karla IV.
    Před 3 dny
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. HÁJEČTÍ PSI 2. HOSPODSKÝ POVALEČI 3. CHMELKY 4. AC EFFICENZA ...
     
  • I. ročník Karlštejn Cup
    Před 3 dny
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. JUNIOR PRAHA 2. SPARTAK PRUHONICE 3. SPARTAK ŽEBRÁK 4. TJ ...