FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
18.07.2020 Přepeře muži
20.06.2020 Praha 2011
20.06.2020 Krnov 2011
29.08.2020 Týnec nad Labem 2012
29.08.2020 Týnec nad Labem 2010
NOVÉ TURNAJE - SVK
20.06.2020 Svätý Jur 2009
27.06.2020 Hôrky 2008
01. - 06.07.2020 Prešov neomezeně
24. - 26.04.2020 Prešov 2009
06.06.2020 Martin 2010
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
03. - 05.07.2020 Vratislav 2001
03. - 05.07.2020 Vratislav 2003
03. - 05.07.2020 Vratislav 2005
03. - 05.07.2020 Vratislav 2006
03. - 05.07.2020 Vratislav 2007

II. ročník O pohár Karla IV.

kalendar DATUM KONÁNÍ: 13.06.2020
adresa ADRESA: hřiště TJ Karlštejn
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2011
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 4+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 1400Kč
informace DALŠÍ INFORMACE: II. ročník turnaje mladších přípravek.
o pohár Karla IV., pěkné ceny, kvalifikovaní rozhodčí, dobrá dopravní dostupnost, zábava a občerstvení zajištěno. hrací doba 2x10 minut.
hrací plocha: 25x35 m. branky 5x2 m
maximální počet týmů = 16
firma POŘADATEL: Jiří Čech
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Jiří Čech
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 00420732780139
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

0 #11 Jiří Čech 2020-05-01 08:43
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

1. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
2. TJ KARLŠTEJN
3 FK LITEŇ
4. DUKLA JM A
5. DUKLA JM B
6. TJ RUZYNĚ
7. SK SLAVIA PRAHA (DÍVKY)
8. SOKOL DOLNÍ POČERNICE A
9. SOKOL DOLNÍ POČERNICE B
10. AFK SLAVOJ PODOLÍ (DÍVKY)
11. SKP RAKOVNÍK
12. SOKOL ŘEPY
13. SOKOL ČESTLICE
14. FC ZLIČÍN





STAV K 1.5. 2020
Citovat
0 #12 Jiří Čech 2020-05-01 10:10
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

1. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
2. TJ KARLŠTEJN
3 FK LITEŇ
4. DUKLA JM A
5. DUKLA JM B
6. TJ RUZYNĚ
7. SK SLAVIA PRAHA (DÍVKY)
8. SOKOL DOLNÍ POČERNICE A
9. SOKOL DOLNÍ POČERNICE B
10. AFK SLAVOJ PODOLÍ (DÍVKY)
11. SKP RAKOVNÍK
12. SOKOL ŘEPY
13. SOKOL ČESTLICE
14. FC ZLIČÍN
15. SK TLUSTICE





STAV K 1.5. 2020
Citovat
0 #13 Jiří Čech 2020-05-13 14:48
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

1. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
2. SK ARITMA PRAHA
3 FK LITEŇ
4. DUKLA JM A
5. DUKLA JM B
6. TJ RUZYNĚ
7. SK SLAVIA PRAHA (DÍVKY)
8. SOKOL DOLNÍ POČERNICE A
9. SOKOL DOLNÍ POČERNICE B
10. AFK SLAVOJ PODOLÍ (DÍVKY)
11. SKP RAKOVNÍK
12. SOKOL ŘEPY
13. SOKOL ČESTLICE
14. FC ZLIČÍN
15. SK TLUSTICE





STAV K 13.5. 2020
Citovat
0 #14 Petr Veniger 2020-05-17 14:53
FK METEOR PRAHA VIII
Citovat
0 #15 Jiří Čech 2020-05-21 07:51
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

1. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
2. SK ARITMA PRAHA
3 FK LITEŇ
4. DUKLA JM A
5. DUKLA JM B
6. TJ RUZYNĚ
7. SK SLAVIA PRAHA (DÍVKY)
8. SOKOL DOLNÍ POČERNICE A
9. SOKOL DOLNÍ POČERNICE B
10. AFK SLAVOJ PODOLÍ (DÍVKY)
11. SKP RAKOVNÍK
12. SOKOL ŘEPY
13. FK METEOR PRAHA VIII
14. FC ZLIČÍN
15. SK TLUSTICE





STAV K 21.5. 2020
Citovat
0 #16 Jiří Čech 2020-05-30 12:46
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

1. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
2. SK ARITMA PRAHA
3 FK LITEŇ
4. DUKLA JM A
5. DUKLA JM B
6. TJ RUZYNĚ
7. SK SLAVIA PRAHA (DÍVKY)
8. SOKOL DOLNÍ POČERNICE A
9. SOKOL DOLNÍ POČERNICE B
10. AFK SLAVOJ PODOLÍ (DÍVKY)
11. SKP RAKOVNÍK
12. SOKOL ŘEPY
13. FK METEOR PRAHA VIII
14. FC ZLIČÍN
15. SK TLUSTICE

KAPACITA TURNAJE JIŽ NAPLNĚNA. TURNAJE SE
ZÚČASTNÍ 15x DRUŽSTEV.


STAV K 30.5.2020
Citovat

Poslední komentáře