FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
24.08.2019 Libáň 2009
10.08.2019 Spytihněv 2007
10.08.2019 Spytihněv 2008
05.07.2019 Malá Hraštice muži
26.10.2019 Chvaletice 2012
NOVÉ TURNAJE - SVK
23.06.2019 Kalinkovo 2013
22.06.2019 Kalinkovo 2012
22.06.2019 Kalinkovo 2009
28.04.2019 Kalinkovo 2010
15. - 16.06.2019 Martin 2008
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
13. - 15.12.2019 Rzeszów (POL) dorost
01. - 02.06.2019 Ząbkowice Śląskie 2007
24.08.2019 Moritzburg (GER) 2011
07.04.2019 Komárom (HUN) 2009
01. - 03.03.2019 Świdnica (POL) 2006

I. ročník o pohár Karla IV.

kalendar DATUM KONÁNÍ: 09.06.2019
adresa ADRESA: hřiště TJ Karlštejn
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2008
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 5+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 1300
informace DALŠÍ INFORMACE: I. ročník o pohár Karla IV., starší přípravka, pěkné nejen fotbalové zázemí v blízkosti hradu karlštejna, dobrá dopravní dostupnost, zábava a občerstvení zajištěno, hodnotné ceny
firma POŘADATEL: Jiří Čech
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Jiří Čech
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 00420732780139
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

0 #1 Jiří Čech 2019-03-12 07:08
přihlášené týmy:

1. FC ZLIČÍN
2. SOKOL STODŮLKY

stav k 12.3. 2019
Citovat
0 #2 Jiří Čech 2019-03-22 20:38
přihlášené týmy:

1. FC ZLIČÍN
2. SOKOL STODŮLKY
3. SK CEMBRIT BEROUN

stav k 22.3. 2019
Citovat
0 #3 Jiří Čech 2019-05-05 06:44
přihlášené týmy:

1. FC ZLIČÍN
2. SOKOL STODŮLKY
3. SK CEMBRIT BEROUN
4. FK LITEŇ

stav k 5.5. 2019
Citovat
0 #4 Jiří Čech 2019-05-09 16:02
přihlášené týmy:

1. FC ZLIČÍN
2. SOKOL STODŮLKY
3. SK CEMBRIT BEROUN
4. FK LITEŇ
5. SPARTA PRAHA (DÍVKY)

stav k 9.5. 2019
Citovat
0 #5 Jiří Čech 2019-05-16 15:10
přihlášené týmy:

1. FC ZLIČÍN
2. SOKOL STODŮLKY
3. SK CEMBRIT BEROUN
4. FK LITEŇ
5. SPARTA PRAHA (DÍVKY)
6. SOKOL KOLOVRATY

stav k 16.5. 2019
Citovat
0 #6 Jiří Čech 2019-05-17 18:22
přihlášené týmy:

1. FC ZLIČÍN
2. SOKOL STODŮLKY
3. SK CEMBRIT BEROUN
4. FK LITEŇ
5. SPARTA PRAHA (DÍVKY)
6. SOKOL KOLOVRATY ČERVENÁ
7. SOKOL KOLOVRATY MODRÁ

stav k 17.5. 2019
Citovat
0 #7 Jiří Čech 2019-05-29 16:22
přihlášené týmy:

1. FC ZLIČÍN
2. SOKOL STODŮLKY
3. SK CEMBRIT BEROUN
4. FK LITEŇ
5. SPARTA PRAHA (DÍVKY)
6. SOKOL KOLOVRATY ČERVENÁ
7. SOKOL KOLOVRATY MODRÁ
8. FK SLAVOJ ŽATEC

stav k 29.5. 2019
Citovat
0 #8 Jiří Čech 2019-05-31 20:40
přihlášené týmy:

1. FC ZLIČÍN
2. SOKOL STODŮLKY
3. SK CEMBRIT BEROUN
4. FK LITEŇ
5. SPARTA PRAHA (DÍVKY)
6. SOKOL KOLOVRATY ČERVENÁ
7. SOKOL KOLOVRATY MODRÁ
8. FK SLAVOJ ŽATEC

Poslední dvě volná místa!

stav k 31.5. 2019
Citovat

Poslední komentáře