FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
24.08.2019 Libáň 2009
10.08.2019 Spytihněv 2007
10.08.2019 Spytihněv 2008
05.07.2019 Malá Hraštice muži
26.10.2019 Chvaletice 2012
NOVÉ TURNAJE - SVK
23.06.2019 Kalinkovo 2013
22.06.2019 Kalinkovo 2012
22.06.2019 Kalinkovo 2009
28.04.2019 Kalinkovo 2010
15. - 16.06.2019 Martin 2008
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
13. - 15.12.2019 Rzeszów (POL) dorost
01. - 02.06.2019 Ząbkowice Śląskie 2007
24.08.2019 Moritzburg (GER) 2011
07.04.2019 Komárom (HUN) 2009
01. - 03.03.2019 Świdnica (POL) 2006

I. ročník o pohár Karla IV.

kalendar DATUM KONÁNÍ: 15.06.2019
adresa ADRESA: hřiště TJ Karlštejn
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2006
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 7+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 1500
informace DALŠÍ INFORMACE: I. ročník o pohár Karla IV., pěkné nejen fotbalové zázemí v blízkosti hradu karlštejna, dobrá dopravní dostupnost, zábava a občerstvení zajištěno, hodnotné ceny
firma POŘADATEL: Jiří Čech
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Jiří Čech
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 00420732780139
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

+1 #11 Jiří Čech 2019-05-21 16:20
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. FK VIKTORIA ŽIŽKOV A
3. FK VIKTORIA ŽIŽKOV B
4. SK CEMBRIT BEROUN
5. SK SPARTAK PŘÍBRAM
6. ARITMA PRAHA A
7. ARITMA PRAHA B
8. XAVEROV HORNÍ POČERNICE A
9. XAVEROV HORNÍ POČERNICE B
10. SKK HOVORČOVICE
11. FK DOBŘÍČ
12. FK LITEŇ
13. AFK PODOLÍ
14. RMSK CIDLINA NOVÝ BYDŽOV
15. BENEŠOV A
16. BENEŠOV B

stav k 21.5. 2019
Citovat
0 #12 Jiří Čech 2019-05-31 20:32
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. FK VIKTORIA ŽIŽKOV A
3. FK VIKTORIA ŽIŽKOV B
4. SK CEMBRIT BEROUN
5. ARITMA PRAHA A
6. ARITMA PRAHA B
7. XAVEROV HORNÍ POČERNICE A
8. XAVEROV HORNÍ POČERNICE B
9. SKK HOVORČOVICE
10. FK DOBŘÍČ
11. AFK PODOLÍ
12. RMSK CIDLINA NOVÝ BYDŽOV
13. BENEŠOV A
14. BENEŠOV B

Poslední dvě volná místa!

stav k 31.5. 2019
Citovat
0 #13 Jiří Čech 2019-06-04 18:32
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. FK VIKTORIA ŽIŽKOV A
3. FK VIKTORIA ŽIŽKOV B
4. SK CEMBRIT BEROUN
5. ARITMA PRAHA A
6. ARITMA PRAHA B
7. XAVEROV HORNÍ POČERNICE A
8. XAVEROV HORNÍ POČERNICE B
9. RADOTÍN
10. FK DOBŘÍČ
11. AFK PODOLÍ
12. RMSK CIDLINA NOVÝ BYDŽOV
13. BENEŠOV A
14. BENEŠOV B

Poslední dvě volná místa!

stav k 4.6. 2019
Citovat
0 #14 Jiří Čech 2019-06-05 15:51
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. FK VIKTORIA ŽIŽKOV A
3. FK VIKTORIA ŽIŽKOV B
4. SK CEMBRIT BEROUN
5. ARITMA PRAHA A
6. ARITMA PRAHA B
7. XAVEROV HORNÍ POČERNICE A
8. XAVEROV HORNÍ POČERNICE B
9. RADOTÍN
10. FK DOBŘÍČ
11. AFK PODOLÍ
12. RMSK CIDLINA NOVÝ BYDŽOV
13. BENEŠOV A
14. BENEŠOV B
15. VŠENORY

Poslední volné místo!

stav k 5.6. 2019
Citovat
0 #15 Jiří Čech 2019-06-11 21:06
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. FK VIKTORIA ŽIŽKOV A
3. FK VIKTORIA ŽIŽKOV B
4. ARITMA PRAHA A
5. ARITMA PRAHA B
6. XAVEROV HORNÍ POČERNICE A
7. XAVEROV HORNÍ POČERNICE B
8. RADOTÍN
9. FK DOBŘÍČ
10. AFK PODOLÍ
11. RMSK CIDLINA NOVÝ BYDŽOV
12. BENEŠOV A
13. BENEŠOV B
14. VŠENORY



stav k 11.6. 2019
Citovat

Poslední komentáře