FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
16.06.2019 Praha 2008
08.06.2019 Lázně Bohdaneč 2013
01.06.2019 Slaný 2012
22.06.2019 Věšín 2011
29. - 30.06.2019 Kladno ženy
NOVÉ TURNAJE - SVK
28.04.2019 Kalinkovo 2010
15. - 16.06.2019 Martin 2008
22.06.2019 Kalinkovo 2013
15. - 16.06.2019 Trnava 2010
01. - 06.07.2019 Prešov 2004 (dívky)
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
01. - 02.06.2019 Ząbkowice Śląskie 2007
24.08.2019 Moritzburg (GER) 2011
07.04.2019 Komárom (HUN) 2009
01. - 03.03.2019 Świdnica (POL) 2006
17.11.2018 Witoszów D. (POL) 2011

I. ročník o pohár Karla IV.

kalendar DATUM KONÁNÍ: 15.06.2019
adresa ADRESA: hřiště TJ Karlštejn
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2006
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 7+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 1500
informace DALŠÍ INFORMACE: I. ročník o pohár Karla IV., pěkné nejen fotbalové zázemí v blízkosti hradu karlštejna, dobrá dopravní dostupnost, zábava a občerstvení zajištěno, hodnotné ceny
firma POŘADATEL: Jiří Čech
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Jiří Čech
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 00420732780139
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

0 #1 Jiří Čech 2019-03-12 07:03
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. FK VIKTORIA ŽIŽKOV A
3. FK VIKTORIA ŽIŽKOV B

stav k 12.3. 2019
Citovat
0 #2 Jiří Čech 2019-03-21 19:48
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. FK VIKTORIA ŽIŽKOV A
3. FK VIKTORIA ŽIŽKOV B
4. SK CEMBRIT BEROUN

stav k 21.3. 2019
Citovat
0 #3 Jiří Čech 2019-04-10 06:30
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. FK VIKTORIA ŽIŽKOV A
3. FK VIKTORIA ŽIŽKOV B
4. SK CEMBRIT BEROUN
5. SK SPARTAK PŘÍBRAM

stav k 10.4. 2019
Citovat
0 #4 Jiří Čech 2019-04-11 20:49
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. FK VIKTORIA ŽIŽKOV A
3. FK VIKTORIA ŽIŽKOV B
4. SK CEMBRIT BEROUN
5. SK SPARTAK PŘÍBRAM
6. ARITMA PRAHA A
7. ARITMA PRAHA B

stav k 11.4. 2019
Citovat
0 #5 Jiří Čech 2019-04-13 20:13
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. FK VIKTORIA ŽIŽKOV A
3. FK VIKTORIA ŽIŽKOV B
4. SK CEMBRIT BEROUN
5. SK SPARTAK PŘÍBRAM
6. ARITMA PRAHA A
7. ARITMA PRAHA B
8. XAVEROV HORNÍ POČERNICE A
9. XAVEROV HORNÍ POČERNICE B

stav k 13.4. 2019
Citovat
+1 #6 Jiří Čech 2019-04-23 15:55
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. FK VIKTORIA ŽIŽKOV A
3. FK VIKTORIA ŽIŽKOV B
4. SK CEMBRIT BEROUN
5. SK SPARTAK PŘÍBRAM
6. ARITMA PRAHA A
7. ARITMA PRAHA B
8. XAVEROV HORNÍ POČERNICE A
9. XAVEROV HORNÍ POČERNICE B
10. SKK HOVORČOVICE

stav k 23.4. 2019
Citovat
0 #7 Jiří Čech 2019-04-24 21:45
1. TJ KARLŠTEJN
2. FK VIKTORIA ŽIŽKOV A
3. FK VIKTORIA ŽIŽKOV B
4. SK CEMBRIT BEROUN
5. SK SPARTAK PŘÍBRAM
6. ARITMA PRAHA A
7. ARITMA PRAHA B
8. XAVEROV HORNÍ POČERNICE A
9. XAVEROV HORNÍ POČERNICE B
10. SKK HOVORČOVICE
11. FK DOBŘÍČ
Citovat

Poslední komentáře