FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
01.06.2019 Nedakonice 2012
15.06.2019 Blansko 2006
15.06.2019 Blansko 2006
22.06.2019 Mělník 2009
22.06.2019 Mělník 2010
NOVÉ TURNAJE - SVK
01. - 06.07.2019 Prešov 2004 (dívky)
01. - 06.07.2019 Prešov 2004
01. - 06.07.2019 Prešov 2005
01. - 06.07.2019 Prešov 2006
01. - 06.07.2019 Prešov  2007
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
24.08.2019 Moritzburg (GER) 2011
07.04.2019 Komárom (HUN) 2009
01. - 03.03.2019 Świdnica (POL) 2006
17.11.2018 Witoszów D. (POL) 2011
16.02.2019 Witoszów D. (POL) 2013

Noimak Cup 2019

kalendar DATUM KONÁNÍ: 15.06.2019
adresa ADRESA: Strakonice
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2010
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 5+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 1.300,- Kč
informace DALŠÍ INFORMACE:
Dovolujeme si Vás pozvat na 16. roč.turnaje ML.přípravek ročníku 2010 a mladší a to do Strakonic na hřiště ČZ .K dispozici budou 3 až 4 hřiště 40 x 20m .
Každé zúčastněné mužstvo bude oceněno velmi pěknými cenami.První tři mužstva dostanou medaile , poháry , taktéž budou vyhlášeni nejlepší střelec , brankář a hráč.Začínáme v 8.30 hod a předpokládaný konec je v 15:00 hod. Počet mužstev je 12 .Závazné objednávky prosím nahlašte co nejdříve .V případě dotazů volejte na přiložená čísla .děkuji
firma POŘADATEL: Martin Chylik
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Martin Chylik
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 724 00 6627
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

0 #1 Martin 2019-01-11 16:42
Zdravím a zároveň děkuji prvním přihlášeným mužstvům.

Junior Strakonice 1
Junior Strakonice 2
FK Horažďovice
Citovat
0 #2 Martin 2019-01-12 10:30
Další přihlášené mužstvo je MAS Táborsko

Junior Strakonice 1
Junior Strakonice 2
FK Horažďovice
MAS Táborsko
Citovat
0 #3 Martin 2019-01-14 12:12
Máme další přihlášená mužstva.

Junior Strakonice 1
Junior Strakonice 2
FK Horažďovice
MAS Táborsko
TJ Start Luby
TJ Sušice
Citovat
0 #4 Martin 2019-01-16 17:32
Dalším mužstvem je FC Volenice 2013 díky.

Junior Strakonice 1
Junior Strakonice 2
FK Horažďovice
MAS Táborsko
TJ Strat Luby
TJ Sušice
FC Volenice
Citovat
0 #5 Martin 2019-01-22 16:55
Dalším přihlášeným se stalo mužstvo FC Písek

Junior Strakonice 1
Junior Strakonice 2
FK Horažďovice
MAS Táborsko
TJ Start Luby
TJ Sušice
FC Volenice
FC Písek
Citovat
0 #6 Martin 2019-01-28 12:31
TJ Sokol Řepy a TJ Blatná jsou další přihlášená mužstva.

Junior Strakonice 1
Junior Strakonice 2
FK Horažďovice
MAS Táborsko
TJ Start Luby
TJ Sušice
FC Volenice
FC Písek
TJ Sokol Řepy
TJ Blatná
Citovat
0 #7 Martin 2019-02-05 11:41
Dalším přihlášeným mužstvem je TJ Baník Zbůh díky.

Junior Strakonice 1
Junior Strakonice 2
FK Horažďovice
MAS Táborsko
TJ Start Luby
TJ Sušice
FC Volenice
FC Písek
TJ Sokol Řepy
TJ Blatná
TJ Baník Zbůh
Citovat
0 #8 Martin 2019-02-12 17:02
ABC Braník je dalším mužstvem na našem turnaji díky.

Junior Strakonice 1
Junior Strakonice 2
FK Horažďovice
MAS Táborsko
TJ Start Luby
TJ Sušice
FC Volenice
FC Písek
TJ Sokol Řepy
TJ Blatná
TJ Baník Zbůh
ABC Braník
Citovat
0 #9 Martin 2019-02-25 21:28
Dalším přihlášeným se stala FC Viktoria Plzeň a FC Otava Katovice děkujeme.

Junior Strakonice 1
Junior Strakonice 2
FK Horažďovice
MAS Táborsko
TJ Start Luby
TJ Sušice
FC Volenice
FC Písek
TJ Sokol Řepy
TJ Blatná
TJ Baník Zbůh
ABC Braník
FC Viktoria Plzeň
FC Otava Katovice
Citovat

Poslední komentáře