FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
15.09.2018 Vykaň 2009
01.09.2018 Vykaň 2008
23.06.2018 Mratín muži
30.09.2018 Sendražice 2008
23.09.2018 Sendražice 2010
NOVÉ TURNAJE - SVK
03.06.2018 Bratislava 2007
24.06.2018 Košice 2007
24.06.2018 Košice 2009
24.06.2018 Košice 2011
23.06.2018 Košice 2010
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
06. - 11.08.2018 Kranevo (BRG) 2010
06. - 11.08.2018 Kranevo (BRG) 2009
06. - 11.08.2018 Kranevo (BRG) 2008
06. - 11.08.2018 Kranevo (BRG) 2007
06. - 11.08.2018 Kranevo (BRG) 2006
 

5. ročník STAVSEM Cup

kalendar DATUM KONÁNÍ: 23.06.2018
adresa ADRESA: TJ Řepín, Hájenská, Řepín 277 33, (okres Mělník)
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2006
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 7+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 1500
informace DALŠÍ INFORMACE: 9 mužstev, každý s každým, 2 hřiště, vyhlášení nejlepšího hráče z každého mužstva, nejlepší střelec, brankář, první tři mužstva, poháry, medaile, všechny mužstva tašku sladkostí, atd.předpokládaný začátek 9 hod. konec 15 hod., čas utkání 17 min.
firma POŘADATEL: Zbyněk Štrupl
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Zbyněk Štrupl
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 604 101 518
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komentáře  

0 #1 Zbyněk 2018-03-08 22:16
1. TJ Řepín
2. ČLU Beroun
Citovat
0 #2 Zbyněk 2018-03-09 12:30
1. TJ Řepín
2. ČLU Beroun
3. FK Neratovice - Byškovice
Citovat
0 #3 Zbyněk 2018-03-10 20:14
1. TJ Řepín
2. ČLU Beroun
3. FK Neratovice - Byškovice
4. SK Kladno
Citovat
0 #4 Zbyněk 2018-03-15 06:57
1. TJ Řepín
2. ČLU Beroun
3. FK Neratovice - Byškovice
4. SK Kladno
5. TJ EMĚ Mělník
Citovat
0 #5 Zbyněk 2018-03-22 13:38
1. TJ Řepín
2. ČLU Beroun
3. FK Neratovice - Byškovice
4. SK Kladno
5. TJ EMĚ Mělník
6. FC Sellier Bellot Vlašim
Citovat
0 #6 Zbyněk 2018-03-25 19:49
1. TJ Řepín
2. ČLU Beroun
3. FK Neratovice - Byškovice
4. SK Kladno
5. TJ EMĚ Mělník
6. FC Sellier Bellot Vlašim
7. SK Rakovník
Citovat
0 #7 Zbyněk 2018-04-04 13:07
1. TJ Řepín
2. ČLU Beroun
3. FK Neratovice - Byškovice
4. SK Kladno
5. TJ EMĚ Mělník
6. FC Sellier Bellot Vlašim
7. SK Rakovník
8. SK Benešov
Citovat
0 #8 zbynek 2018-05-02 12:51
poslední volné místo....
Citovat
0 #9 zbynek 2018-05-09 09:53
9. FK Meteor Praha VII


děkuji turnaj obsazen
Citovat