FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
31.08.2019 Choceň 2010
15.06.2019 Choceň 2011
13.07.2019 Vilémovice neomezeně
24.08.2019 Uničov 2009
13.07.2019 Bělušice (Kolín) muži
NOVÉ TURNAJE - SVK
23.06.2019 Kalinkovo 2013
22.06.2019 Kalinkovo 2012
22.06.2019 Kalinkovo 2009
28.04.2019 Kalinkovo 2010
15. - 16.06.2019 Martin 2008
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
13. - 15.12.2019 Rzeszów (POL) dorost
01. - 02.06.2019 Ząbkowice Śląskie 2007
24.08.2019 Moritzburg (GER) 2011
07.04.2019 Komárom (HUN) 2009
01. - 03.03.2019 Świdnica (POL) 2006

I. ročník memoriálu Františka Šrámka

kalendar DATUM KONÁNÍ: 18.05.2019
adresa ADRESA: hřiště TJ Karlštejn
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2010
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 4+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 1300
informace DALŠÍ INFORMACE: I. ročník memoriálu františka šrámka, mladší přípravka, pěkné nejen fotbalové zázemí v blízkosti hradu karlštejna, dobrá dopravní dostupnost, zábava a občerstvení zajištěno, hodnotné ceny
firma POŘADATEL: Jiří Čech
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Jiří Čech
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 00420732780139
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

0 #1 Jiří Čech 2019-03-12 06:55
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. TJ BANÍK ZBŮCH
3. TJ RUZYNĚ

stav k 12.3. 2019
Citovat
0 #2 Jiří Čech 2019-03-14 14:04
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. TJ BANÍK ZBŮCH
3. TJ RUZYNĚ
4. SPARTAK PŘÍBRAM

stav k 14.3. 2019
Citovat
0 #3 Jiří Čech 2019-03-23 21:02
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. TJ BANÍK ZBŮCH
3. TJ RUZYNĚ
4. SPARTAK PŘÍBRAM
5. VIKTORIA VESTEC

stav k 23.3. 2019
Citovat
0 #4 Jiří Čech 2019-03-25 21:09
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. TJ BANÍK ZBŮCH
3. TJ RUZYNĚ
4. SPARTAK PŘÍBRAM
5. VIKTORIA VESTEC
6. FK ZLÍCHOV

stav k 25.3. 2019
Citovat
0 #5 Jiří Čech 2019-04-11 20:53
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. TJ BANÍK ZBŮCH
3. TJ RUZYNĚ
4. SPARTAK PŘÍBRAM
5. VIKTORIA VESTEC
6. FK ZLÍCHOV
7. VLAŠIM A
8. VLAŠIM B

stav k 11.4. 2019
Citovat
0 #6 Jiří Čech 2019-05-05 18:30
přihlášené týmy:

1. TJ KARLŠTEJN
2. TJ BANÍK ZBŮCH
3. TJ RUZYNĚ
4. SPARTAK PŘÍBRAM
5. VIKTORIA VESTEC
6. FK ZLÍCHOV
7. VLAŠIM A
8. VLAŠIM B
9. VODŇANY|

stav k 5.5. 2019
Citovat
+2 #7 Jiří Čech 2019-05-16 15:00
přihlášené týmy:

1. OLYMPIQUE KARLŠTEJN
2. TJ BANÍK ZBŮCH
3. TJ RUZYNĚ
4. SPARTAK PŘÍBRAM
5. VIKTORIA VESTEC
6. FK ZLÍCHOV
7. VLAŠIM A
8. VLAŠIM B
9. VODŇANY
10. REAL KARLŠTEJN

stav k 16.5. 2019
Citovat

Poslední komentáře