FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
05. - 06.05.2018 Chotěboř 2009
09.09.2018 Kochánky 2012
23.06.2018 Sedlčany 2010
23.06.2018 Sedlčany 2011
10.06.2018 Novosedly nad N. 2010
NOVÉ TURNAJE - SVK
01. - 06.07.2018 Prešov 2006
13. - 15.04.2018 Prešov 2007
01. - 02.12.2018 Rabča dorost
24.03.2018 Senec 2005
21. - 22.07.2018 Oravský Pod. 2007
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
01.04.2018 Berlín (GER) 2005
31.03.-01.04.2018 Thiel (FRA) 2003
31.03.-01.04.2018 Celier (FRA) 2003
09.06.2018 Miklavz (SLO) 2011
26. - 29.08.2018 Siófok (HUN) 2010
 

Fotbalové turnaje Jiřího Maška

kalendar DATUM KONÁNÍ: 08.05.2018
adresa ADRESA: Horky nad Jizerou
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2010
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 4+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 1800
informace DALŠÍ INFORMACE: Fotbalové turnaje Jiřího Maška
Chceme to dělat jinak……….
Náš projekt na pořádání fotbalových turnajů pro kategorie MINI a přípravek vznikl v souvislosti s pořádáním úspěšných fotbalových kempů – kempmasek.cz.
Navazujeme na koncepční práci s malými fotbalisty a chceme pro ně přinést zážitek z turnajů, pořádaných na kvalitních travnatých a UMT hřištích s doprovodným programem.
Organizační tým zastřešuje Jiří Mašek – bývalý ligový fotbalista s mnoholetými zkušenostmi z českých i zahraničních soutěží.
Naším cílem je přinést všem malým fotbalistům radost ze hry, spojenou s přátelskou atmosférou našich turnajů.
přihlášení na - www.turnajemasek.cz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
firma POŘADATEL: Jiří Mašek
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Najden Chadžiev
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 602266347
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komentáře  

0 #1 Tomáš Moudrý 2017-12-21 16:35
Zbývají poslední 4 volná místa

Přihlášené týmy:
1 SK Slavia Praha
2 FK Mladá Boleslav
3 SC Xaverov-červená
4 SC Xaverov-černá
5 TJ Slavia Radonice
6 AFK Nehvizdy
7 Sparta Kutná Hora
8 SK Polaban Nymburk
9 TJ Lokomotiva Česká Lípa
10 FK Kohouti Rokycany
11 Dukla Praha JM
12 SK Aritma Praha
13 FK Spartak Choceň
14 SK Čechie Uhříněves
Citovat