FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
20.06.2020 Strakonice 2011
20.06.2020 Strakonice 2009
21.06.2020 Karlštejn 2007
11.07.2020 Karlštejn muži
08.05.2020 Vykáň 2011
NOVÉ TURNAJE - SVK
21.12.2019 Lučenec 2009
19.01.2020 Detva 2008
18.01.2020 Detva 2009
12.01.2020 Detva 2011
11.01.2020 Detva 2012
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
06. - 08.03.2020 Świdnica 2007
14.12.2019 Witoszów Dolny 2007
01.12.2019 Witoszów Dolny 2008
25.04.2020 Segedín (HUN) 2011
18.04.2020 Komárom (HUN) 2011

U9 EURO Championship pre-qualification Hungary 1

kalendar DATUM KONÁNÍ: 18.04.2020
adresa ADRESA: Czibor Zoltán Sporttelep, 2900 Komárom, Sport utca 52-54
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2011
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 6+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva a UMT
penize STARTOVNÉ: 70€
informace DALŠÍ INFORMACE: Vážení športoví priatelia!
Srdečne Vás pozývame na turnaj U9 Euro Championship 2020 kvalifikačný turnaj Maďarsko (veková kategória: U9 - 2011 a mladší), ktorý sa uskutoční nasledovným spôsobom: 2x pre-kvalifikačný turnaj + 1x HU finálový turnaj.
*Počet postupujúcich z pre-kvalifikačného na HU finálový turnaj bude závisieť podľa prihlásených mužstiev!
**Počet postupujúcich z HU finálového turnaja na Hlavný turnaj do Viedne: najlepší 4!
Finále vo Viedni - 2-dňový turnaj, 96 mužstiev + Juventus Torino, AS Roma, Sporting Lisabon, Olimpisue Marseille,CZ Beograd, FC Southampton, KV Kortrijk, CFR Cluj, Slovan Bratislava, Spartak Trnava, Sigma Olomouc, Viktoria Plzeň, MTK Budapest, UTE Budapest, Branik Maribor, Sturm Graz, Hertha 03 Berlin, ... 

Podrobné informácie k finale vo Viedni najdete na tejto stránke
https://www.efco.one
firma POŘADATEL: Komárom VSE
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Juraj Gergely
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: +421915884290/+421905818825
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

0 #1 juraj gergely 2019-11-05 19:45
Zatiaľ prihlásené mužstvá:
Komárom VSE
Gyirmót SE Győr
Ikarus BSE Budapest
UTE Labdarúgó Akadémia Budapest
Mészöly Focisuli SE Budapest
Barca Academy Hungary
Lurkó UFC-Illés Akadémia Szombathely
Citovat
0 #2 juraj gergely 2019-11-11 12:17
Zatiaľ prihlásené mužstvá:
1.Komárom VSE
2.Gyirmót SE Győr
3.Ikarus BSE Budapest
4.UTE Labdarúgó Akadémia Budapest
5.Mészöly Focisuli SE Budapest
6.Barca Academy Hungary
7.Lurkó UFC-Illés Akadémia Szombathely
8.Főnix Gold FC Székesfehérvár
9.FTC Budapest
10.ŠK Slovan Bratislava (SK)
11.FC Spartak Trnava (SK)
Citovat
0 #3 juraj gergely 2019-11-12 19:26
+
12.JUPIE FŠMH Banská Bystrica (SK)
13. KFC Komárno (SK)
14.MTK Budapest
15.MŠK Fomat Martin (SK)
16.SK Sigma Olomouc (CZ)
Citovat
0 #4 juraj gergely 2019-11-18 13:47
+
17.ETO FC Győr
18.Carvalho Brazil LAUSE
19.Vác VLSE
20.FC Petržalka (SK)
21.FKM Karlova Ves (SK)
22.FK Inter Bratislava (SK)
Citovat

Poslední komentáře