FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
07.04.2019 Všeradice 2013
07.04.2019 Všeradice 2012
22.06.2019 Újezd u Přelouče 2010
22.06.2019 Žlutice 2006
24.02.2019 Uničov 2012
NOVÉ TURNAJE - SVK
20. - 21.07.2019 Oravský Podzámok 2008
17.02.2019 Detva 2009
16.02.2019 Detva 2009
09.02.2019 Detva 2008
02.02.2019 Detva 2007
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
24.08.2019 Moritzburg (GER) 2011
07.04.2019 Komárom (HUN) 2009
01. - 03.03.2019 Świdnica (POL) 2006
17.11.2018 Witoszów D. (POL) 2011
16.02.2019 Witoszów D. (POL) 2013

U10 Champions Trophy kvalifikačný turnaj Maďarsko

kalendar DATUM KONÁNÍ: 07.04.2019
adresa ADRESA: Czibor Zoltán Sporttelep, Sport utca 52-54, 2900 Komárom, Maďarsko
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2009
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 6+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva a UMT
penize STARTOVNÉ: 70€
informace DALŠÍ INFORMACE: Turnaj bude 1-dňový a max. pre 24 mužstiev (t.j. prvých 24 prihlásených).

Hlavná cena:
2 najlepšie mužstvá postúpia na U10 Champions Trophy 2019, ktorí sa uskutoční vo Viedni, v Júni 14-16 -> jeden z najväčších turnajov na svete (128 mužstiev): www.u10.champions-trophy.at
firma POŘADATEL: Komárom VSE a Sportshow Entertainment e.U.
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Juraj Gergely
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: +421915884290
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

0 #1 juraj gergely 2018-12-09 15:41
Zatiaľ prihlásené mužstvá:
1. Komárom VSE (HUN)
2. MFK Zvolen (SVK)
3. KFC Komárno (SVK)
4. FK Pohronie (SVK)
5. Budapest Honvéd FC (HUN)
6. MTE 1904 Mosonmagyaróvár (HUN)
7. FKP Dúbravka (SVK)
8. SDM Domino Bratislava (SVK)
9. Gyrmót SE (HUN)
Citovat
0 #2 Juraj Gergely 2018-12-11 15:43
Zatiaľ prihlásené mužstvá:
1. Komárom VSE (HUN)
2. MFK Zvolen (SVK)
3. KFC Komárno (SVK)
4. FK Pohronie (SVK)
5. Budapest Honvéd FC (HUN)
6. MTE 1904 Mosonmagyaróvár (HUN)
7. FKP Dúbravka (SVK)
8. SDM Domino Bratislava (SVK)
9. Gyrmót SE (HUN)
10. MOL Vidi FC Székesfehérvár (HUN)
11. Dunakanyar Régió UFC Vác (HUN)
12. Siófoki Bányász SE (HUN)
13. FC Sparta Brno (CZE)
14. FC Spartak Trnava (SVK)
15. Mezőkövesd Zsóry FC (HUN)
Citovat
0 #3 Juraj Gergely 2018-12-17 11:33
Zatiaľ prihlásené mužstvá:
1. Komárom VSE (HUN)
2. MFK Zvolen (SVK)
3. KFC Komárno (SVK)
4. FK Pohronie (SVK)
5. Budapest Honvéd FC (HUN)
6. MTE 1904 Mosonmagyaróvár (HUN)
7. FKP Dúbravka (SVK)
8. SDM Domino Bratislava (SVK)
9. Gyrmót SE (HUN)
10. MOL Vidi FC Székesfehérvár (HUN)
11. Dunakanyar Régió UFC Vác (HUN)
12. Siófoki Bányász SE (HUN)
13. FC Sparta Brno (CZE)
14. FC Spartak Trnava (SVK)
15. Mezőkövesd Zsóry FC (HUN)
16. Király SZE Szombathely (HUN)
17. ŠK Slovan Bratislava (SVK)
18. DVTK (HUN)
19. SSC Fénix Nové Zámky (SVK)
20. FK Dubnica nad Váhom (SVK)
Citovat
0 #4 juraj gergely 2018-12-19 13:01
Zatiaľ prihlásené mužstvá:
1. Komárom VSE (HUN)
2. MFK Zvolen (SVK)
3. KFC Komárno (SVK)
4. FK Pohronie (SVK)
5. Budapest Honvéd FC (HUN)
6. MTE 1904 Mosonmagyaróvár (HUN)
7. FKP Dúbravka (SVK)
8. SDM Domino Bratislava (SVK)
9. Gyrmót SE (HUN)
10. MOL Vidi FC Székesfehérvár (HUN)
11. Dunakanyar Régió UFC Vác (HUN)
12. Siófoki Bányász SE (HUN)
13. FC Sparta Brno (CZE)
14. FC Spartak Trnava (SVK)
15. Mezőkövesd Zsóry FC (HUN)
16. Király SZE Szombathely (HUN)
17. ŠK Slovan Bratislava (SVK)
18. DVTK (HUN)
19. SSC Fénix Nové Zámky (SVK)
20. FK Dubnica nad Váhom (SVK).
21. Mészöly Focisuli SE Budapest (HUN)
22. FC Hlučín (CZE)
Citovat
0 #5 juraj gergely 2018-12-23 13:29
Zatiaľ prihlásené mužstvá:
1. Komárom VSE (HUN)
2. MFK Zvolen (SVK)
3. KFC Komárno (SVK)
4. FK Pohronie (SVK)
5. Budapest Honvéd FC (HUN)
6. MTE 1904 Mosonmagyaróvár (HUN)
7. FKP Dúbravka (SVK)
8. SDM Domino Bratislava (SVK)
9. Gyrmót SE (HUN)
10. MOL Vidi FC Székesfehérvár (HUN)
11. Dunakanyar Régió UFC Vác (HUN)
12. Siófoki Bányász SE (HUN)
13. FC Sparta Brno (CZE)
14. FC Spartak Trnava (SVK)
15. Mezőkövesd Zsóry FC (HUN)
16. Király SZE Szombathely (HUN)
17. ŠK Slovan Bratislava (SVK)
18. DVTK (HUN)
19. SSC Fénix Nové Zámky (SVK)
20. FK Dubnica nad Váhom (SVK).
21. Mészöly Focisuli SE Budapest (HUN)
22. FC Hlučín (CZE)
23. FC ŠTK 1914 Šamorín (SVK)
24. BAAP Evrogol Pelagićevo (BIH)* rezervacia do konca januara

Nahradnik:
25. FK Hodonín (CZE)
Citovat
0 #6 juraj gergely 2018-12-29 19:01
Zatiaľ prihlásené mužstvá:
1. Komárom VSE (HUN)
2. MFK Zvolen (SVK)
3. KFC Komárno (SVK)
4. FK Pohronie (SVK)
5. Budapest Honvéd FC (HUN)
6. MTE 1904 Mosonmagyaróvár (HUN)
7. FKP Dúbravka (SVK)
8. SDM Domino Bratislava (SVK)
9. Gyrmót SE (HUN)
10. MOL Vidi FC Székesfehérvár (HUN)
11. Dunakanyar Régió UFC Vác (HUN)
12. Siófoki Bányász SE (HUN)
13. FC Sparta Brno (CZE)
14. FC Spartak Trnava (SVK)
15. Mezőkövesd Zsóry FC (HUN)
16. Király SZE Szombathely (HUN)
17. ŠK Slovan Bratislava (SVK)
18. DVTK (HUN)
19. SSC Fénix Nové Zámky (SVK)
20. FK Dubnica nad Váhom (SVK).
21. Mészöly Focisuli SE Budapest (HUN)
22. FC Hlučín (CZE)
23. FC ŠTK 1914 Šamorín (SVK)
24. BAAP Evrogol Pelagićevo (BIH)* rezervacia do konca januara

Nahradnik:
25. FK Hodonín (CZE)
26. SFC Kalinkovo (SVK)
Citovat

Poslední komentáře

  • Turnaj-Praha Ďáblice
    Včera
    Dobry den, poprosim o info o kolkej zacina turnaj a ci je este volne miesto.
     
  • U6
    Včera
    Jedná se o turnaj ročníku 2012!!!!!! Přihlášené týmy: SK Unicov MŠK Žilina Slovan ...
     
  • Chomutov 2008
    Před 2 dny
    Přihlášená mužstva 1.FK Motorlet Praha 2.MFK Most 3.FK Ostrov 4.FK Litoměřicko ...
     
  • Chomutov 2009
    Před 2 dny
    Přihlášená mužstva 1.FK Litoměřice I 2.FK Motorlet Praha 3.FK Ostrov I 4.FK Kadaň ...
     
  • 6. ročník "O pohár města Žlutice"
    Před 2 dny
    1.Sokol Žlutice/Chyše 2.Sokol Teplá 3.Petřín Plzeń 4.Košutka Plzeń
     
  • Říčany Rado Cup
    Před 4 dny
    26.1. (2008) nabízíme uvolněné místo za 1000Kč
     
  • Silver Indoor Cup KH 2018
    Před 4 dny
    FK Čáslav,
     
  • Noimak Cup 2019
    Před 4 dny
    Dalším přihlášeným mužstvem je FC Volenice 2013 díky Junior Strakonice 1 ...