FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
06.06.2020 Lázně Bohdaneč 2013
30. - 31.05.2020 Praha 2010
30. - 31.05.2020 Praha 2009
30. - 31.05.2020 Praha 2008
30. - 31.05.2020 Praha 2007
NOVÉ TURNAJE - SVK
25.04.2020 Levice 2010
15.02.2020 Nové Zámky 2010
01.02.2020 Nové Zámky 2011
21.12.2019 Lučenec 2009
19.01.2020 Detva 2008
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
03. - 05.07.2020 Vratislav 2001
03. - 05.07.2020 Vratislav 2003
03. - 05.07.2020 Vratislav 2005
03. - 05.07.2020 Vratislav 2006
03. - 05.07.2020 Vratislav 2007

Halový turnaj starší přípravky ročník 2010 a ml.

kalendar DATUM KONÁNÍ: 02.02.2020
adresa ADRESA: Bruntál, Zeyerova 14
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2010
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 4+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: palubovka
penize STARTOVNÉ: 1300
informace DALŠÍ INFORMACE: Termín konání: 2. 2. 2020 (neděle)
Místo konání: Sportovní hala Zeyerova – Zeyerova 1502/14, Bruntál
Počet mužstev: 8 - 10 mužstev, Hrací doba: 1 x 13 minut
První tři místa poháry, medaile a diplom, medaile pro všechny účastníky turnaje, vyhlášení nejlepšího střelce turnaje, nejlepšího brankáře a nejlepšího hráče.
firma POŘADATEL: FCSO Bruntál
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Marek Jelínek
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 737783242
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

0 #1 Marek Jelínek 2019-11-20 22:30
Přihlášené týmy:

FCSO Bruntál (modrá)
FCSO Bruntál (bílá)
FK Šternberk
STP Fk Baník Albrechtice
FK Šumperk
Citovat
0 #2 Marek Jelínek 2019-12-01 18:06
Cituji Marek Jelínek:
Aktualizace: přihlášené týmy:

FCSO Bruntál (modrá)
FCSO Bruntál (bílá)
FK Šternberk
STP Fk Baník Albrechtice
FK Šumperk

SK Řetězárna Česká Ves
FC JUVENTUS Žilina
Citovat
0 #3 Marek Jelínek 2019-12-18 22:22
Aktualizace:
dohlášené týmy:

ŠSK Bílovec
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
TJ Břidličná
Citovat

Poslední komentáře

  • Halový turnaj mladších přípravek
    Včera
    přihlášená mužstva : 1.FC Baník Sokolov 2. FK Kohouti Rokycany 3. Motorlet Praha ...
     
  • V.ročník turnaje přípravek
    Včera
    Přihlášené týmy: 1. FK Vodňany "A" 2. FK Vodňany "B" 3. výběr KFS JČ dívky 4. FC ...
     
  • Most r.2013
    Včera
    Aktuální obsazení 1.FK Ústí nad Labem 2.SK SLaný 3.FK Ostrov I 4.FC Slavia K.Vary ...
     
  • Most r.2009
    Včera
    Aktuální obsazení 1.FK Ústí nad Labem 2.MFK Most 09 3.FK Ostrov 09 4.TJ Ruzyně ...
     
  • V.ročník turnaje přípravek
    Včera
    Přihlášené týmy: 1. FK Vodňany "A" 2. FK Vodňany "B" 3. výběr KFS JČ dívky 4. FC ...
     
  • Noimak Cup 2020
    Včera
    Děkujeme do Volenic,které se stalo dalším přihlášeným mužstvem Junior Strakonice ...
     
  • Noimak Cup 2020
    Včera
    Junior Strakonice 1 Junior Strakonice 2 TJ Hradiště JFA FC Baník Sokolov TJ Zbůh ...
     
  • Noimak Cup 2020
    Včera
    Máme tady další přihlášené mužstvo děkujeme. Junior Strakonice 1 Junior Strakonice ...