FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
02.12.2018 Praha 2007
27.01.2019 Spořice 2011
26.01.2019 Spořice 2008
26.01.2019 Spořice 2010
13.01.2019 Spořice 2009
NOVÉ TURNAJE - SVK
17.02.2019 Detva 2009
16.02.2019 Detva 2009
09.02.2019 Detva 2008
02.02.2019 Detva 2007
19.01.2019 Detva 2006
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
17.11.2018 Witoszów D. (POL) 2011
16.02.2019 Witoszów D. (POL) 2013
20.01.2019 Świdnica (POL) 2010
13. - 14.04.2019 Komárom (HUN) 2010
12.01.2019 Świdnica (POL) 2008

Fotbalový Turnaj Ovčín

kalendar DATUM KONÁNÍ: 11.02.2018
adresa ADRESA: Záběhlická 3/82, 106 00 Praha 10-Záběhlice
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2012
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 4+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: UMT
penize STARTOVNÉ: 1800
informace DALŠÍ INFORMACE: Hrací plocha: UMT, 25 x 16 metrů
Branky: 115 cm x 75 cm
Celkový počet týmů: 6
Systém: Každý s každým
Hrací čas: 12min/zápas.
Délka Turnaj: od 8 hod do 12:30 hod
Délka Turnaj: od 13 hod do 17:30 hod
firma POŘADATEL:  
osoba KONTAKTNÍ OSOBA:  
telefon KONTAKTNÍ TELEFON:  
email KONTAKTNÍ EMAIL:  

Poslední komentáře

  • MFK Detva CUP U11
    Před 40 minut
    Zatiaľ prihlásené mužstvá: 1. MFK Detva 2. FK Slovan Levice 3. MFK Strojár Krupina ...
     
  • Bohemia Soccer Cup
    Před 2 hodin
    Turnaj pro ročník 2007 a mladší se odehraje dopoledne od 8-14 hodin.
     
  • Bohemia Soccer Cup
    Před 2 hodin
    Turnaj pro ročník 2007 a mladší se odehraje odpoledne od 8-14 hodin.
     
  • Hala Koloděje
    Před 6 hodin
    I have noticed you don't monetize your page, don't waste your traffic, you can ...
     
  • MFK Detva CUP U9
    Včera
    Zatiaľ prihlásené mužstvá: 1. MFK Detva 2. MFK Zvolen 3. JUPIE Futbalová škola ...
     
  • MFK Detva CUP U10
    Včera
    Zatiaľ prihlásené mužstvá: 1. MFK Detva 2. FK Pohronie 3. FK Slovan Levice 4. MFK ...
     
  • Chomutov 2010
    Včera
    Přihlášená mužstva 1.FK Baník Sokolov 2.Junior Chomutov 3.FK Ostrov 4. 5. 6.
     
  • Chomutov 2011
    Včera
    Přihlášená mužstva 1.MFK Most 2.FC Slavia K.Vary 3.FK Ostrov 4.SK Ervěnice-Jirkov ...