06. - 11.08.2018 Kranevo (BRG) 2010
06. - 11.08.2018 Kranevo (BRG) 2009
06. - 11.08.2018 Kranevo (BRG) 2008

Zimní PragaCup obhájil Gamblers Most, prvoligisté Chramosta a spol. třetí

Hráči týmu Gamblers Most vyhráli XII. mezinárodní futsalový turnaj PragaCup a jako první v historii obhájili prvenství. Do turnaje zasáhli i Adam Jánoš a Jan Chramosta z Mladé Boleslavi.

PragaCup se uskutečnil 10. prosince v Praze ve sportovním areálu Hamr Braník. Na turnaj se sjelo 24 týmů z celé České republiky a 4 týmy ze Slovenska. Mužstva měla různou kvalitu od týmu nehrající žádnou soutěž, přes futsalovou reprezentaci ČR neslyšících až po dvojnásobného mistra ČR v malé kopané. Celkově zasáhlo do hry uctyhodných 250 hráčů.

Vítězem XIII. mezinárodního futsalového turnaje PragaCup se stal Gamblers Most, kterému se podařilo vyhrát jako prvnímu týmu zimní PragaCup dvakrát po sobě. Na druhém místě se umístili hráči Atlético Košice. Ti se na stříbrné příčce umístili již potřetí a jejich střelec Michal Gere z Košic jako první v historii dokázal vyhrát titul nejlepšího střelce turnaje PragaCup dvakrát po sobě. Na třetím místě se skončili C. Morgani, za které nastoupilo několik hráčů z prvoligové fotbalové Mladé Boleslavi. Čtvrté místo obsadil nováček na turnaji Gold Team.

Hráči si pochvalovali organizaci a naopak organizátoři byli spokojeni s disciplinovaností týmů a hladkým průběhem turnaje. Je dobojováno, nikdo se nezranil, nikdo se nepopral a dokonce ani nikdo neutekl před natáčením televize.

Několik týmů pojalo turnaj PragaCup jako jeden velký výlet do Prahy nejen za sportem, ale také za kulturou a zábavou. Již teď se všichni těšíme na dalším turnaj PragaCup, který je na programu 14.1.2017.