FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
09.06.2018 Všeradice 2006
05. - 06.05.2018 Chotěboř 2009
09.09.2018 Kochánky 2012
23.06.2018 Sedlčany 2010
23.06.2018 Sedlčany 2011
NOVÉ TURNAJE - SVK
01. - 06.07.2018 Prešov 2006
13. - 15.04.2018 Prešov 2007
01. - 02.12.2018 Rabča dorost
24.03.2018 Senec 2005
21. - 22.07.2018 Oravský Pod. 2007
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
01.05.2018 Berlín (GER) 2008
01.04.2018 Berlín (GER) 2005
31.03.-01.04.2018 Thiel (FRA) 2003
31.03.-01.04.2018 Celier (FRA) 2003
09.06.2018 Miklavz (SLO) 2011
 

Posledním postupujícím do velkého finále E.ON Junior Cupu se stal Frýdek-Místek

E.ON Junior Cup má odehrané všechny kvalifikace a desátým postupujícím na Seterm Velké finále, které se odehraje 8. – 10. září na E.ON Stadionu klubu Malše Roudné na jihu Čech, je MFK Frýdek-Místek.
 
David Stachovec, trenér Frýdku-Místku:
„Věděli jsme, že turnaj nebude jednoduchý, ale pokud jsme chtěli uspět, nezbývalo nám nic jiného než ke každému zápasu přistupovat na 100 %. Nakonec se nám to naše snažení vyplatilo, i když v počtu skvělých týmů to vůbec nebylo jednoduché. Chtěl bych velice poděkovat celému mužstvu MFK Frýdek-Místek za vzornou reprezentaci klubu, za jejich přístup, fair play, nasazení, bojovnost i odhodlání. Už teď se velice těšíme na skvělý víkend, který nás v Roudném v září čeká.“
 
 
KONEČNÉ POŘADÍ
1. MFK Frýdek-Místek
2. FK Kozlovice
3. MFK Vyškov
4. Přerov
5. Líšeň
6. Baťov
7. Zašová
8. Chropyně
9. Jedovnice
10. Starý Lískovec
 
20.06.2017   www.eonrodinnyfotbalek.cz

Poslední komentáře

  • Řeporyje Cup 2018
    Včera
    Přihlášené týmy: FK Řeporyje - Praha 5 A FK Řeporyje - Praha 5 B SK Stodůlky Praha ...
     
  • Taverny Cup
    Včera
    Přihlášená mužstva 1.Tatran Sedlčany 2.1FK Příbram 3.FC Mass Táborsko
     
  • Taverny Cup
    Včera
    Přihlášená mužstva 1.Tatran Sedlčany 2.1FK Příbram
     
  • Taverny Cup
    Včera
    Přihlášená mužstva. 1.Tatran Sedlčany 2.Sokol Kosova Hora
     
  • Matej Kocourek
    Včera
    První přihlášená mužstva- SK Slavia Praha AC Sparta Praha Junior Chomutov